19 Aralık 2016 10:46

3. Lige Terfi Maçları (2006-2007)


GROUP 1 - 02-06.05 in Balıkesir

06.05 16:00 Bigaspor 0-1 Mudanya Burgazspor (Bursa)

04.05 14:00 Bigaspor 5-4 Feriköy after penalties
04.05 16:00 Yeni Bosna 3-4 Mudanya Burgazspor after penalties

02.05 14:00 Bigaspor (Çanakkale) 1-0 Simav Yenimahalle Site (Kütahya)
02.05 16:30 İnegöl Gençler Gücü (Bursa) 1-3 Feriköy (İstanbul) aet
02.05 16:00 Şekerspor (Kütahya) 1-2 Yeni Bosna (İstanbul)
02.05 --:-- Mudanya Burgazspor (Bursa) bye

GROUP 2 - 09-13.05 in Eskişehir

13.05 14:30 İnegöl Kurtuluşspor (Bursa) 1-0 Bursa Kestelspor

11.05 13:00 Kurtuluşspor 1-0 Arslancaspor
11.05 16:00 Kestelspor 5-0 Söğütspor

09.05 13:00 Kastamonu Kentyıldızspor (İstanbul) 4-5 İnegöl Kurtuluşspor (Bursa)
09.05 16:30 Keşanspor (Edirne) 1-2 Arslancaspor (Çanakkale)
09.05 15:00 Silivrispor (İstanbul) 0-1 Kestelspor (Bursa)
09.05 --:-- Söğütspor (Bilecik) bye

GROUP 3 - 02-06.05 in Yalova

06.05 14:00 Kavaklı Beylikdüzü (İstanbul) 4-0 Zonguldak Belediye

04.05 13:30 Kavaklı Beylikdüzü 4-2 Çerkezköy Belediye after penalties
04.05 16:00 Zonguldak Belediye 2-1 Leventspor

02.05 13:30 Ereğli Akınspor (Zonguldak) 0-4 Kavaklı Beylikdüzü (İstanbul)
02.05 16:00 Çerkezköy Belediye (Tekirdağ) 2-0 Ayşekadın Gençlerbirliği (Edirne)
02.05 16:00 Zonguldak Belediye (Zonguldak) 7-6 Velimeşe Belediye (Tekirdağ) after penalties
02.05 --:-- Leventspor (İstanbul) bye

GROUP 4 - 09-13.05 in İstanbul

13.05 16:00 Tavşanlı Linyitspor (Kütahya) 4-1 Karacabeyspor

11.05 15:00 Kilimli Belediye 1-3 Tavşanlı Linyitspor
11.05 15:00 Evliya Çelebi Çağlayan Azotspor 0-3 Karacabeyspor

09.05 14:00 Kilimli Belediye (Zonguldak) 1-0 Şarköyspor (Tekirdağ)
09.05 16:00 Tavşanlı Linyitspor (Kütahya) 1-0 BOSCH (Bursa)
09.05 14:00 Bozüyük VİTRA (Bilecik) 1-3 Evliya Çelebi Çağlayan Azotspor (Kütahya)
09.05 --:-- Karacabeyspor (Bursa) bye

REGION 1B

GROUP 5 - 02-06.05 in Bursa

06.05 16:00 Körfez Belediye (Kocaeli) 1-0 Hendekspor

04.05 14:00 Odunpazarı Belediye 1-3 Körfez Belediye
04.05 14:00 Hendekspor 3-1 Balıkesir Belediye aet

02.05 14:00 Bandırmaspor (Balıkesir) 2-3 Odunpazarı Belediye (Eskişehir)
02.05 16:00 Körfez Belediye (Kocaeli) 3-2 Karasuspor (Sakarya)
02.05 14:00 B.Derbent Belediye (Kocaeli) 1-2 Hendekspor (Sakarya)
02.05 --:-- Balıkesir Belediye (Balıkesir) bye

GROUP 6 - 09-13.05 in Bursa

20.05 17:00 Ümraniye 0-2 Tuzlaspor (İstanbul)

11.05 17:00 Köseköy Belediye 0-2 Ümraniyespor
17.05 17:00 Tuzlaspor 1-0 Suadiye Belediye - ppd from 11.05 - Suadiye Belediye players were food poisoned

09.05 14:30 YATB Tavşanlı Belediye (Yalova) 1-2 Köseköy Belediye (Kocaeli)
09.05 17:00 Ümraniyespor (İstanbul) 5-3 Burhaniyespor (Düzce) after penalties
09.05 17:00 Bolu Belediye (Bolu) 0-6 Tuzlaspor (İstanbul)
09.05 --:-- Suadiye Belediye (Kocaeli) bye

GROUP 7 - 02-06.05 in Tekirdağ

06.05 14:30 Vefa 2-4 Edremit Belediye (Balıkesir) after penalties

04.05 14:30 Vefa 2-0 Altınoluk Belediye
04.05 14:30 Hadımköy 4-5 Edremit Belediye after penalties

02.05 14:30 Vefa (İstanbul) 3-1 Düzcespor (Düzce) aet
02.05 14:30 Altınoluk Belediye (Balıkesir) 5-1 Esenköy (Yalova)
02.05 14:30 Hadımköy (İstanbul) 1-0 Alikahya Belediye (Kocaeli)
02.05 --:-- Edremit Belediye (Balıkesir) bye

GROUP 8 - 09-13.05 in Kütahya

13.05 16:00 Erdek Belediye (Balıkesir) 3-0 Anadolu Üniversitesi

11.05 14:00 Eskişehir Demirspor 0-1 Erdek Belediye aet
11.05 16:30 Anadolu Üniversitesi 2-1 Batı Trakyaspor

09.05 14:00 Demirspor (Eskişehirspor) 7-6 Serdivanspor (Sakarya) after penalties
09.05 16:30 Erdek Belediye (Balıkesir) 2-0 Ayazağaspor (İstanbul)
09.05 14:00 Yıldırımspor (Sakarya) 1-2 Anadolu Üniversitesi (Eskişehir)
09.05 --:-- Batı Trakyaspor (İstanbul) bye

REGION 2

GROUP 9 - 09-13.05 in Muğla

13.05 16:00 Torbalıspor (İzmir) 2-0 İrem Tekstil

11.05 16:00 Servergazi Belediye 1-3 Torbalıspor
11.05 16:00 İrem Tekstil 2-1 Ödemiş Belediye

09.05 14:00 Selvioğluspor (Uşak) 0-1 Servergazi Belediye (Denizli)
09.05 16:30 Didim Belediye (Aydın) 1-3 Torbalıspor (İzmir)
09.05 16:00 Kuşadasıspor (Aydın) 0-2 İrem Tekstil (Denizli)
09.05 --:-- Ödemiş Belediye (İzmir) bye

GROUP 10 - 02-06.05 in Denizli

06.05 15:00 Eğirdir Belediye 4-5 Bergama Belediye (İzmir) after penalties

04.05 15:00 Eğirdir Belediye 2-1 Demre Belediye
04.05 15:00 Bucak Belediye Oğuzhanspor 1-3 Bergama Belediye

02.05 15:00 Eğirdir Belediye (Isparta) 3-2 Kırkağaç Acar İdman Yurdu (Manisa)
02.05 15:00 Demre Belediye (Antalya) 1-0 Konak Belediye (İzmir)
02.05 15:00 Bucak Belediye Oğuzhanspor (Burdur) 1-0 Konyaaltı Belediye (Antalya)
02.05 --:-- Bergama Belediye (İzmir) bye

GROUP 11 - 09-13.05 in Aydın

13.05 17:00 Urla Belediye Gençlik 1-3 Çiğli Belediye (İzmir)

11.05 17:00 Manisa Donanımspor 1-2 Urla Belediye Gençlik
11.05 17:00 Uşak Belediye 1-2 Çiğli Belediye

09.05 17:00 Süleyman Demirel Üniversitesi (Isparta) 0-2 Donanımspor (Manisa)
09.05 17:00 Urla Belediye Gençlik (İzmir) 6-0 Yeni Milasspor (Muğla)
09.05 14:00 Kocaçeşme (Manisa) 1-4 Uşak Belediye (Uşak) aet
09.05 --:-- Çiğli Belediye (İzmir) bye

GROUP 12 - 02-06.05 in İzmir

06.05 11:00 Ören Belediye 1-2 Yeni Mahalle Kültür (Denizli)

04.05 15:00 Sağlıkspor 3-8 Ören Belediye
04.05 15:00 Salihli Belediye 1-3 Yeni Mahalle Kültür

02.05 15:00 Manisa Belediye (Manisa) 2-4 Sağlıkspor (Aydın) aet
02.05 15:00 Manavgat Belediye (Antalya) 1-2 Ören Belediye (Muğla)
02.05 15:00 Davutlar (Aydın) 1-2 Salihli Belediye (Manisa) aet
02.05 --:-- Yeni Mahalle Kültür (Denizli) bye

REGION 3

GROUP 13 - 09-13.05 in Kayseri

13.05 16:00 Kozan Belediye (Adana) 2-0 Pursaklar Belediye

11.05 16:00 Kozan Belediye 1-0 Keçiören Belediye
11.05 16:00 Pursaklar Belediye 4-0 Suvermez Kale

09.05 14:00 Kozan Belediye (Adana) 2-0 Önderspor (Osmaniye)
09.05 16:30 Toroslar Belediye (İçel) 2-8 Keçiören Belediye (Ankara)
09.05 16:30 İncirlik Belediye (Adana) 0-2 Pursaklar Belediye (Ankara)
09.05 --:-- Suvermez Kale (Nevşehir) bye

GROUP 14 - 02-06.05 in Konya

06.05 12:00 Sincan Belediye 0-3 Kazan Belediye (Ankara)

04.05 15:00 Sincan Belediye 4-1 Emirdağ Aziziye
04.05 15:00 Kazan Belediye 6-1 Akdeniz Belediye

02.05 13:30 Sincan Belediye (Ankara) 8-7 Yeni Anamurspor (İçel) after penalties
02.05 16:00 Emirdağ Aziziye (Afyonkarahisar) 6-3 Karaman Belediye (Karaman)
02.05 16:00 Dinarspor (Afyonkarahisar) 0-2 Kazan Belediye (Ankara)
02.05 --:-- Akdeniz Belediye (İçel) bye

GROUP 15 - 09-13.05 in Nevşehir

13.05 15:00 Kayseri Köy Hizmetleri 2-4 Şekerspor (Konya)

11.05 15:00 Kayseri Köy Hizmetleri 1-0 Akşehirspor
11.05 15:00 Seyhan Belediye 1-2 Konya Şekerspor

09.05 15:00 Hacılarspor (Kırıkkale) 0-2 Köy Hizmetleri (Kayseri)
09.05 15:00 Akdağmadeni Belediye (Yozgat) 0-3 Akşehirspor (Konya)
09.05 15:00 Seyhan Belediye (Adana) 6-0 Çiçekdağı Belediye (Kırşehir)
09.05 --:-- Şekerspor (Konya) bye

GROUP 16 - 02-06.05 in Adana

06.05 18:30 PANSU Şekerspor (Kayseri) 4-2 Karapınar Belediye after penalties

04.05 14:00 PANSU Şekerspor 1-0 Narspor
04.05 16:30 Çubuk 0-3 Karapınar Belediye

02.05 14:00 PANSU Şekerspor (Kayseri) 5-3 51 Niğde (Niğde) after penalties
02.05 16:30 Narspor (Nevşehir) 2-0 Karadenizspor (Aksaray)
02.05 14:00 Çubuk (Ankara) 5-4 Demirspor (Afyonkarahisarspor) after penalties
02.05 16:30 Argıncıkspor (Kayseri) 0-2 Karapınar Belediye (Konya)

REGION 4

GROUP 17 - 02-06.05 in Samsun

06.05 12:00 Yalıspor (Trabzon) 2-1 Bozkurt Belediye

04.05 13:00 Bartınspor 1-5 Yalıspor
04.05 15:30 Kelkit Hürriyetspor 1-2 Bozkurt Belediye

02.05 13:00 Bartınspor (Bartın) 6-5 Çimentospor (Çorum) after penalties
02.05 15:30 Erfelekspor (Sinop) 0-3 Yalıspor (Trabzon)
02.05 13:00 Kelkit Hürriyetspor (Gümüşhane) 3-2 Şabanözü Belediye (Çankırı)
02.05 15:30 Bozkurt Belediye (Kastamonu) 6-1 Safranbolu Belediye (Karabük)

GROUP 18 - 09-13.05 in Ordu

13.05 13:00 Çarşıbaşı Belediye 1-2 Şekerspor (Amasya) aet

11.05 13:00 Çarşıbaşı Belediye 1-0 Sivas Belediye aet
11.05 15:30 Söğütlü Belediye 1-2 Amasya Şekerspor

09.05 13:00 Çarşıbaşı Belediye (Trabzon) 5-0 Acarlarspor (Giresun)
09.05 15:30 Erbaaspor (Tokat) 0-1 Sivas Belediye (Sivas)
09.05 13:00 Söğütlü Belediye (Trabzon) 5-4 Çaykurspor (Rize) after penalties
09.05 --:-- Şekerspor (Amasya) bye

GROUP 19 - 02-06.05 in Giresun

06.05 12:30 İyiderespor (Rize) 1-0 Çarşamba Belediye

04.05 12:30 İyiderespor 3-2 Erzincan Belediye
04.05 15:30 3 Mart Aşkale 1-4 Çarşamba Belediye

02.05 12:30 İl Özel İdare (Bayburt) 0-3 İyiderespor (Rize)
02.05 15:30 Erzincan Belediye (Erzincan) 2-1 Demirspor (Sivas)
02.05 15:30 3 Mart Aşkale (Erzurum) 3-1 İkizce Belediye (Ordu)
02.05 --:-- Çarşamba Belediye (Samsun) bye

GROUP 20 - 09-13.05 in Rize

13.05 13:00 Ordu Belediye 0-3 Bafra Belediye (Samsun)

11.05 13:00 Ordu Belediye 2-1 Kağızmanspor
11.05 15:00 Görelespor 3-4 Bafra Belediye after penalties

09.05 11:00 Kazım Karabekir Sanayispor (Erzurum) 1-2 Ordu Belediye (Ordu)
09.05 13:00 Kağızmanspor (Kars) 1-0 Arhavispor (Artvin)
09.05 15:00 Göle Belediye (Ardahan) 0-5 Görelespor (Giresun)
09.05 --:-- Bafra Belediye (Samsun) bye

REGION 5

GROUP 21 - 02-06.05 in Kahramanmaraş

06.05 11:00 Karaköprü Belediye 0-1 Malatya Belediye (Malatya)

04.05 13:30 İskenderun Belediye Sahilspor 1-3 Karaköprü Belediye
04.05 15:30 Malatya Belediye 3-0 Köy Hizmetleri Ayspor

02.05 12:00 İskenderun Belediye Sahilspor Hatay) 3-0 Fırat Üniversitesi (Elazığ)
02.05 14.00 Karaköprü Belediye (Şanlıurfa) 1-0 Islahiyespor (Gaziantep)
02.05 15:00 İskenderun ASAŞ (Hatay) 0-5 Malatya Belediye (Malatya)
02.05 --:-- Köy Hizmetleri Ayspor (Diyarbakır) bye

GROUP 22 - 09-13.05 in Diyarbakır

06.05 15:00 Elazığ Belediye (Elazığ) 2-0 Siirt Belediye

04.05 11:00 Elazığ Belediye 1-0 Yüksekova Belediye aet
04.05 14:00 Siirt Belediye 4-2 Batmangücü after penalties

02.05 15:00 Elazığ Belediye (Elazığ) 5-1 Sanayispor (Van)
02.05 11:00 Siirt Belediye (Siirt) 2-1 Enginalan Barışspor (Iğdır)
02.05 13:00 Yüksekova Belediye (Hakkari) 4-2 Siverek Belediye (Şanlıurfa) after penalties
02.05 15:00 Silopi 1973 (Şırnak) 1-2 Batmangücü (Batman)

GROUP 23 - 02-06.05 in Elazığ

13.05 16:00 Ferhuşspor (Kahramamaraş)3-0 Ağrıspor

11.05 --:-- Ferhuşspor bye
11.05 16:00 Ağrıspor 1-0 Yeni Tuncelispor

09.05 14:00 Ferhuşspor (Kahramanmaraş) 5-4 Özel İdare (Van) after penalties
09.05 --:-- Şekerspor (Muş) - Özgüzelderespor (Bitlis) Both withdrew
09.05 16:00 Battalgazi Belediye (Malatya) 4-5 Ağrıspor (Ağrı) after penalties
09.05 --:-- Yeni Tuncelispor (Tunceli) bye

GROUP 24 - 09-13.05 in Şanlıurfa

13.05 11:00 Bağlar Vuralspor (Diyarbakır)5-4 İskenderun Kartal after penalties

11.05 15:30 Kızıltepe Eğitim Gençlik 1-2 Bağlar Vuralspor
11.05 15:30 İskenderun Kartal 6-0 Elbeylispor

09.05 13:30 Kızıltepe Eğitim Gençlik (Mardin) 5-3 Sağlıkspor (Kahramanmaraş) after penalties
09.05 15:30 Şehit Kamil Belediye (Gaziantep) 1-3 Bağlar Vuralspor (Diyarbakır)
09.05 15:30 İskenderun Kartal (Hatay) 1-0 Adıyaman Köy Hizmetleri (Adıyaman)
09.05 --:-- Elbeylispor (Kilis) bye

2. KADEME

REGION 1A - 25-27/05 in Bolu


27.05 17:00 Tavşanlı Linyitspor (Kütahya) 2-1 Kavaklı Beylikdüzü

25.05 14:00 Mudanya Burgazspor (Bursa) 1-2 Tavşanlı Linyitspor (Kütahya)
25.05 17:00 İnegöl Kurtuluşspor (Bursa) 1-3 Kavaklı Beylikdüzü (İstanbul)

REGION 1B - 25-27/05 in Eskişehir


27.05 15:30 Edremit Belediye 0-1 Körfez Belediye (Kocaeli)

25.05 14:00 Edremit Belediye (Balıkesir) 2-0 Tuzlaspor (İstanbul)
25.05 17:00 Erdek Belediye (Balıkesir) 1-2 Körfez Belediye (Kocaeli) - aet

REGION 2 - 25-27/05 in Muğla


27.05 17:00 Torbalıspor (İzmir) 2-0 Çiğli Belediye

25.05 17:00 Torbalıspor (İzmir) 1-0 Yeni Mahalle Kültür (Denizli)
25.04 17:00 Bergama Belediye (İzmir) 2-3 Çiğli Belediye (İzmir) - aet

REGION 3 - 25-27/05 in Aydın


27.05 17:00 Şekerspor (Konya) 2-0 Kazan Belediye

25.05 14:00 Şekerspor (Konya) 6-1 Kozan Belediye (Adana)
25.05 17:00 PANSU Şeker (Kayseri) 1-3 Kazan Belediye (Ankara)

REGION 4 - 25-27/05 in Ordu


27.05 15:00 Yalıspor 1-3 Bafra Belediye (Samsun)

25.05 13:30 Yalıspor (Trabzon) 1-0 İyiderespor (Rize)
25.05 16:30 Şekerspor (Amasya) 0-2 Bafra Belediye (Samsun) - aet

REGION 5 - 01-03/06 in Hatay


03.06 17:00 Malatya Belediye (Malatya) 2-1 Bağlar Vuralspor

01.06 14:30 Malatya Belediye (Malatya) 2-0 Ferhuşspor (Kahramanmaraş)
01.06 17:00 Elazığ Belediye (Elazığ) 1-2 Bağlar Vuralspor (Diyarbakır)

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus