19 Aralık 2016 10:45

3. Lige Terfi Maçları (2004-2005)


İLLER TURNUVASI

Grup 1 - Kocaeli
18.03 Düzce SK (Düzce) 3-0 Sakızköyspor K (Kırklareli)
18.03 Akçakocaspor K (Düzce) 0-2 Babaeskispor K (Kırklareli)
Grup Final
20.03 Düzce SK (Düzce) 2-0 Babaeskispor K (Kırklareli)

Grup 2 - İnegöl, Bursa
18.03 Edirnespor K (Edirne) 0-5 Şeker SK (Afyonkarahisar)
18.03 Keşanspor K (Edirne) 2-3 Lüleburgazspor K (Kırklareli)
Grup Final
20.03 Şeker SK (Afyonkarahisar) 4-0 Lüleburgazspor K (Kırklareli)

Grup 3 - Nevşehir
18.03 Yeni Demirspor K (Afyonkarahisar) 0-4 Bartınspor K (Bartın)
18.03 Afyonspor K (Afyonkarahisar) Hükmen - (Tunceli)
Grup Final
20.03 Bartınspor K (Bartın) 2-1 Afyonspor K (Afyonkarahisar)

Grup 4 - Erzurum
18.03 Göle Belediye SK (Ardahan) 0-8 Hopaspor K (Artvin)
18.03 Bingöl Belediye SK (Bingöl) 2-0 Kurtuluşspor K (Bayburt)
Grup Final
20.03 Hopaspor K (Artvin) 1-0 Bingöl Belediye K (Bingöl)

Grup 5 - Diyarbakır
18.03 Van Belediye SK (Van) 2-0 Yüksekova Belediye SK (Hakkari)
18.03 Polisgücü SK (Van) 1-0 Ağrıspor K (Ağrı)
Grup Final
20.03 Van Belediye SK (Van) ?-? Polisgücü SK (Van) 8-7 Penaltılarla

FİNAL TURU

29.03 Düzce SK (Düzce) 0-3 Şeker SK (Afyonkarahisar)
29.03 Hopaspor K (Artvin) 2-1 Bartınspor K (Bartın)
29.03 Van Belediye SK (Van) bye

30.03 Van Belediye SK (Van) 0-1 Düzce SK (Düzce)
30.03 Şeker SK (Afyonkarahisar) 1-0 Hopaspor K (Artvin)
30.03 Bartınspor K (Bartın) bye

31.03 Bartınspor K (Bartın) 1-2 Şeker SK (Afyonkarahisar)
31.03 Hopaspor K (Artvin) 4-1 Van Belediye SK (Van)
31.03 Düzce SK (Düzce) bye

02.04 Düzce SK (Düzce) 0-0 Hopaspor K (Artvin)
02.04 Van Belediye SK (Van) 2-3 Bartınspor K (Bartın)
02.04 Şeker SK (Afyonkarahisar) bye

03.04 Şeker SK (Afyonkarahisar) 5-1 Van Belediye SK (Van)
03.04 Bartınspor K (Bartın) 0-3 Düzce SK (Düzce)
03.04 Hopaspor K (Artvin) bye

 1 Şeker SK Afyonkarahisar      12   4   4  0  0  11  2
  2 Hopaspor K                    7   4   2  1  1   6  3   1  0-0
 ----------------------------------------------------------------
  3 Düzcespor K                   7   4   2  1  1   4  3   1  0-0
  4 Bartınspor K                  3   4   1  0  3   5  9
  5 Van Belediye SK               0   4   0  0  4   4 13


---- TERFİ MAÇLARI---

20-24 Nisan

Grup 1 - in Van
TÜPRAŞ SK (Batman), Tatvanspor K (Bitlis), Köy Hizmetleri Ayspor K (Diyarbakır), Yüksekova Belediye SK (Hakkari), Kızıltepespor K (Mardin), Gençlerbirliği SK (Muş), Siirt Belediye SK (Siirt)
20/04
22/04
24/04
Grup Final
Yüksekova Belediye SK (Hakkari)

Grup 2 - in Kahramanmaraş
Devlet Hava Meydanları SK (Adana), Seyhan Belediye SK (Adana), Organize Sanayi SK (Kayseri), PANSU Şeker SK (Kayseri), Şehit Kamil Belediye SK (Gaziantep), Polisgücü SK (Osmaniye), Demirspor K (Sivas)
20/04
22/04
24/04
Grup Final
Demirspor K (Sivas)

Grup 3 - in Konya
Jandarmagücü SK (Ankara), Kazan Belediye SK (Ankara), Köy Hizmetleri SK (Aksaray), Kumluca Belediye SK (Antalya), Akdeniz Belediye SK Mersin (İçel), Su Durağı Gençlerbirliği SK (Karaman), Emniyet SK (Nevşehir), Köy Hizmetleri SK (Niğde)
20/04
Kazan Belediye SK (Ankara) 3-1 Emniyet SK (Nevşehir)
Jandarmagücü SK (Ankara) 7-0 Akdeniz Belediye SK Mersin (İçel)
22/04
24/04
Grup Final
Kumluca Belediye SK (Antalya)

Grup 4 - in Denizli
20/04
Kuşadasıspor K (Aydın) 2-1 Gölhisar Belediye SK (Burdur)
Sarıgöl Gençlerbirliği SK (Manisa) 4-2 Eğirdir Belediye SK (Isparta)
Şeker SK (Konya) 2-0 Bodrumspor K (Muğla)
Bozdoğanspor K (Aydın) 1-0 Kocaçeşmespor K (Manisa) Uzatmalarda
22/04
Kuşadasıspor K 2-0 Sarıgöl Gençlerbirliği SK
Şeker SK 3-0 Bozdoğanspor K
24/04
Grup Final
Kuşadasıspor K 2-4 Şeker SK (Konya)

Grup 5 - in Bursa
20/04
Suadiye Belediye SK İzmit (Kocaeli) 4-0 Tavşanlı Belediye SK Altınova (Yalova)
Zara Ekinli SK (İstanbul) 0-1 Bigaspor K (Çanakkale)
Polisgücü SK (Sakarya) 4-0 Bayrampaşa SK (İstanbul)
PETKİM SK (Kocaeli) 2-6 Edremit Belediye SK (Balıkesir)
22/04
Suadiye Belediye SK 2-1 Bigaspor K Uzatmalarda
Polisgücü SK 2-1 Edremit Belediye SK Uzatmalarda
24/04
Grup Final
Suadiye Belediye SK (Kocaeli) 2-1 Polisgücü SK

Grup 6 - in Kütahya
20/04
Albayrakspor K (İstanbul) 1-0 Çiftelerspor K (Eskişehir)
TEKEL SK (İstanbul) 2-3 Nilüfer Belediye SK (Bursa)
Yeni Bornovaspor K (izmir) 5-4 Samanlıspor K (Bursa) Penaltılarla
Anadolu Üniversitesi SK (Eskişehir) 2-1 TARİŞ SK (İzmir)
22/04
Albayrakspor K 0-1 Yeni Bornovaspor K
Anadolu Üniversitesi SK 0-2 Nilüfer Belediye SK
24/04
Grup Final
Yeni Bornovaspor K 0-1 Nilüfer Belediye SK (Bursa) Uzatmalarda

Grup 7 - in Kocaeli
20/04
TEK SK (Sakarya) 1-5 Velimeşe Belediye SK Çorlu (Tekirdağ) Uzatmalarda
Karadenizspor K (İstanbul) 2-0 Sakızköyspor K (Kırklareli)
Selimiyespor K (İstanbul) 2-1 Demirspor K (Sakarya)
Lüleburgazspor K (Kırklareli) 3-1 Edirnespor K (Edirne)
22/04
Lüleburgazspor K 2-1 Selimiyespor K
Karadenizspor K 4-1 Velimeşe Belediye SK
24/04
Grup Final
Lüleburgazspor K 0-1 Karadenizspor K (İstanbul)

Grup 8 - in Trabzon
Çarşambaspor K (Samsun), Gazi Belediye SK Samsun (Samsun), Çayırlı Belediye SK (Erzincan), 3 Temmuz Belde SK (Erzurum), Tireboluspor K (Giresun), Soyaspor K (Ordu), Çayelispor K (Rize)
20/04
22/04
24/04
Grup Final
Gazi Belediye SK Samsun (Samsun) 5-0 Çarşambaspor K


27 Nisan-1 Mayıs
Grup 9 - in Erzurum
Ağrıspor K (Ağrı), Göle Belediye SK (Ardahan), Evci GSK (Iğdır), Esnaf SK Sarıkamış (Kars), Rize Belediye SK (Rize), Çarşıbaşı Belediye SK (Trabzon), Van Belediye SK (Van)
27/04
28/04
30/04
Grup Final
Çarşıbaşı Belediye SK (Trabzon) 1-0 Rize Belediye SK

Grup 10 - in Gaziantep
Kozan Belediye SK (Adana), Sağlıkspor K (Adıyaman), Elazığ Belediye SK (Elazığ), Reyhanlıspor K (Hatay), Ferhuşspor K (Kahramanmaraş), Polisgücü SK (Kilis), Demirspor K (Malatya), Siverek Belediye SK (Şanlıurfa)
27/04
Ferhuşsspor K (Kahramanmaraş) 3-2 Demirspor K (Malatya)
28/04
30/04
Grup Final
Kozan Belediye SK (Adana)

Grup 11 - in Isparta
Avsallar Belediye SK Alanya (Antalya), Manavgat Belediye SK (Antalya), Linyitspor K Tavşanlı (Kütahya), Termikspor K (Kütahya), Köşk Belediye SK (Aydın), Bucak Belediye Oğuzhan SK (Burdur), Armutalan Belediye SK Marmaris (Muğla), Uşak Belediye SK (Uşak)

27/04
28/04
Grup Final
Manavgat Belediye SK (Antalya) 1-0 Köşk Belediye SK
30/04

Grup 12 - in Aydın
27/04
Torbalıspor K (İzmir) 3-0 Yeni Konakspor K (Denizli)
Yeni Mahalle Kültürspor K (Denizli) 1-3 Altınoluk Belediye SK Edremit (Balıkesir)
Burhaniye Belediye SK (Burhaniye) 4-5 TKİ Linyit SK Soma (Manisa) Penaltılarla
Salihli Belediye SK (Manisa) 1-0 Yeni Menemen SK (İzmir)
28/04
Torbalıspor K 2-0 TKİ Soma Linyit SK Soma
Altınoluk Belediye SK Edremit 1-0 Salihli Belediye SK
30/04
Grup Final
Torbalıspor K (İzmir) 3-1 Altınoluk Belediye SK Edremit

Grup 13 - in Eskişehir
27/04
Ereğli GSK (Zonguldak) 7-0 Banaz Belediye SK (Uşak)
Ayazağaspor K (İstanbul) 2-1 Ulucak Belediye SK Kemalpaşa (İzmir) Uzatmalarda
Adaletspor K (Ankara) 1-0 Kavaklı Beylikdüzü SK (İstanbul)
Bozüyükspor K (Bilecik) 2-0 Devrek Belediye SK (Zonguldak)
28/04
Ayazağaspor K 10-9 Ereğli GSK Penaltılarla
Adaletspor K 2-0 Bozüyükspor K
30/04
Grup Final
Ayazağaspor K (İstanbul) 2-2 Adaletspor K penaltılarla 5-3

Grup 14 - in İstanbul
27/04
Orhangazi Belediye Gençlerbirliği SK (Bursa) 2-0 Çerkezköy Belediye SK (Tekirdağ)
Babaeskispor K (Kırklareli) 0-2 Alikahya Belediye SK İzmit (Kocaeli)
Tekirdağspor K (Tekirdağ) 4-0 Kestelspor K (Bursa)
Keşanspor K (Edirne) 0-2 Derince Belediye SK (Kocaeli)
28/04
Tekirdağspor K 2-4 Derince Belediye SK Penaltılarla
Orhangazi Belediye Gençlerbirliği SK 4-1 Alikahya Belediye SK
30/04
Grup Final
Orhangazi Belediye Gençlerbirliği SK 2-4 Derince Belediye SK (Kocaeli)

Grup 15 - in Zonguldak
27/04
Küçükçekmecespor K (İstanbul) 3-2 Köy Hizmetleri SK (Ankara) Uzatmalarda
Yıldırımspor K (Sakarya) 5-3 Çınarcık Belediye SK (Yalova) Penaltılarla
Bağlumspor K (Ankara) 2-0 Hendekspor K (Sakarya)
Hadımköyspor K (İstanbul) 3-1 Bartınspor K (Bartın) Uzatmalarda
28/04
Küçükçekmecespor K 2-0 Yıldırımspor K
Bağlumspor K 2-1 Hadımköyspor
30/04
Grup Final
Küçükçekmecespor K (İstanbul) 2-1 Bağlumspor K Uzatmalarda

Grup 16 - in Ankara
27/04
Bafra Belediye SK (Samsun) bye
Köy Hizmetleri SK (Kastamonu) 1-2 Karabük Belediye SK (Karabük)
Aladağspor K (Bolu) 2-3 Köy Hizmetleri SK (Çorum)
Polisgücü SK (Çankırı) 0-12 Düzce SK (Düzce)
28/04
Bafra Belediye SK 2-1 Karabük Belediye SK
Ç Köy Hizmetleri SK 0-2 Düzce SK
30/04
Grup Final
Bafra Belediye SK 2-3 Düzce SK (Düzce)


4-8 Mayıs

Grup 17 - in Rize
Değirmendere SK (Trabzon), Söğütlü Belediye SK Akçaabat (Trabzon), Kurtuluşspor K (Bayburt), Polisgücü SK (Erzincan), Köy Hizmetleri SK (Erzurum), Sökenspor K (Giresun), Hürriyetspor K Kelkit (Gümüşhane)

04/05
06/05
Söğütlü Belediye SK Akçaabat Hükmen Hürriyetspor K Kelkit *
* Hürriyetspor K Kelkit players got 4 red cards when the game was 2-0 for Söğütlü Belediye SK and the game is awarded by default.
08/05
Grup Final
Değirmendere SK (Trabzon)

Grup 18 - in Elazığ
Adıyaman Belediye SK (Adıyaman), Bingöl Belediye SK (Bingöl), Erganispor K (Diyarbakır), Malatya Belediye SK (Malatya), Telekom GSK (Tunceli), Karaköprü Belediye SK (Şanlıurfa), Polisgücü SK (Van)

04/05
06/05
08/05
Grup Final
Malatya Belediye SK (Malatya)

Grup 19 - in Adana
İskenderun Belediye Sahilspor K (Hatay), İskenderunspor K (Hatay), Tarsus Belediye SK (İçel), Telekom GSK (İçel), Ereğlispor K (Konya), Selçuk Üniversitesi SK (Konya), Telekom GSK (Elazığ), TEDAŞ SK (Gaziantep)

04/05
06/05
08/05
Grup Final Mersin Telekom GSK (İçel)

Grup 20 - in Kayseri
OSTİM SK (Ankara), Pursaklar Belediye SK (Ankara), Kahramanmaraş Belediye SK (Kahramanmaraş), Polisgücü SK (Kırıkkale), Mucurgücü Belediye SK (Kırşehir), Ürgüpspor K (Nevşehir), Sağlıkspor K (Sivas), Akdağmadeni SK (Yozgat)

04/05
OSTİM SK (Ankara) 11-0 Mucurgücü Belediye SK (Kırşehir
Pursaklar Belediye SK (Ankara) 2-1 Polisgücü SK (Kırıkkale)
06/05
08/05
Grup Final
OSTİM SK (Ankara) - Pursaklar Belediye SK

Grup 21 - in Muğla
Aydın Belediye SK (Aydın), İncirliova SK (Aydın), Bergama Belediye SK (İzmir), Yeşilova GK İzmir (İzmir), Alaşehir Belediye SK (Manisa), 13 Eylül Belediye SK Soma (Manisa), Akkonakspor K (Denizli), Hediye Dere SK (Isparta)

04/05
13 Eylül Belediye SK Soma (Manisa) 1-0 Yeşilova GK İzmir (İzmir)
06/05
13 Eylül Belediye SK Soma - İncirliova SK
Aydın Belediye SK - Bergama Belediye SK
08/05
Grup Final
13 Eylül Belediye SK Soma (Manisa)

Grup 22 - in Manisa
Balıkesirspor K (Balıkesir), Küçükköy Belediye SK Ayvalık (Balıkesir), Döktaş SK Orhangazi (Bursa), TOFAŞ SK (Bursa), Halil Rıfat Paşa SK (İstanbul), Okmeydanı SK (İstanbul), Azotspor K (Kütahya), Çelebi Çağlayanspor K (Kütahya)

04/05
Döktaş SK Orhangazi (Bursa) 1-0 Balikesirspor (Balıkesir)
Halil Rıfat Paşa SK (İstanbul) 0-3 Küçükköy Belediye SK Ayvalık (Balıkesir)
TOFAŞ SK (Bursa) 1-0 Çelebi Çağlayanspor K (Kütahya)
Okmeydanı SK (İstanbul) 5-0 Azotspor K (Kütahya)
06/05
Küçükköy Belediye SK Ayvalık - Döktaş SK Orhangazi
Okmeydanı SK - TOFAŞ SK
08/05
Grup Final
Döktaş SK Orhangazi (Bursa)

Grup 23 - in Sakarya
Tepecikspor K (İstanbul), Ümraniyespor K (İstanbul), Harp İşspor K (Kocaeli), Körfez Belediye SK (Kocaeli), Osmanelispor K (Bilecik), Akçakocaspor K (Düzce), Mahmudiye Belediye SK Ezine (Çanakkale), Sağlıkspor K (Eskişehir)

04/05
Harp İşspor K (Kocaeli) 0-4 Sağlıkspor K (Eskişehir)
Körfez Belediye 2-2 Tepecikspor  4-3 pen
Ümraniye 4-0 Osmanelispor
Mahmudiye Belediye - Akçakocaspor
06/05
Sağlıkspor K 0-3 Ümraniye SK
Körfez Belediye - Mahmudiye Belediye
08/05
Grup Final
Ümraniye SK 0-0 Körfez Belediye SK (Kocaeli) 3-4 pen

Grup 24 - in Samsun
Kozlu Belediye SK (Zonguldak), TEAŞ Işıkspor K (Zonguldak), Merzifonspor K (Amasya), Çimentospor K Çorum), Talasgücü Belediye SK (Kayseri), Ordu Belediye SK (Ordu), Çeltik SK Boyabat (Sinop), Turhalspor K (Tokat)
04/05
TEAŞ Işıkspor K (Zonguldak) 7-6 Çeltik SK Boyabat (Sinop) Penaltılarla
Kozlu Belediye SK (Zonguldak) 12-13 Ordu Belediye SK (Ordu) Penaltılarla
06/05
TEAŞ Işıkspor K - Talasgücü Belediye SK
08/05
Grup Final
Turhalspor K (Tokat) 2-0 Talasgücü Belediye SK

İKİNCİ KADEME

 

Grup 1 - in Eskişehir
20/05
Ayazağa SK (İstanbul) 1-2 Torbalıspor K (İzmir)
Küçükçekmece SK (İstanbul) 3-1 Körfez Belediye SK (Kocaeli)
22/05 Grup Final
Torbalıspor K 0-1 Küçükçekmece SK

Grup 2 - in Balıkesir
20/05
Derince Belediye SK (Kocaeli) 1-1 Karadenizspor K (İstanbul) penalties 12-13
Suadiye Belediye SK (Kocaeli) 1-2 Döktaş SK Orhangazi (Bursa)
22/05 Grup Final
Karadenizspor K 1-2 Döktaş SK Orhangazi

Grup 3 - in İstanbul
20/05
13 Eylül Belediye SK Soma (Manisa) 2-0 Manavgat Belediye SK (Antalya)
Nilüfer Belediye SK (Bursa) 3-1 Düzce SK (Düzce)
22/05 Grup Final
13 Eylül Belediye SK Soma - Nilüfer Belediye SK

Grup 4 - in Kayseri
20/05
OSTİM SK (Ankara) 1-1 Kumluca Belediye SK (Antalya)
Değirmendere SK (Trabzon) - Mersin Telekom GSK (İçel)
22/05 Grup Final
OSTİM SK 0-1 Değirmendere SK (Trabzon)

Grup 5 - in Ankara
20/05
Sivas Demirspor K (Sivas) - Malatya Belediye SK (Malatya) halted at 89' while 2-1, awarded 3-0?
Yüksekova Belediye SK (Hakkari) - Gazi Belediye SK Samsun (Samsun)
22/05 Grup Final
Sivas Demirspor K - Gazi Belediye SK Samsun

Grup 6 - in Nevşehir
Çarşıbaşı Belediye SK (Trabzon), Kozan Belediye SK (Adana), Konya Şeker SK (Konya), Turhalspor K (Tokat)
20/05
22/05 Grup Final
Konya Şeker SK

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus