19 Aralık 2016 10:45

3. Lige Terfi Maçları (2003-2004)


İLLER TURNUVASI 1. ETAP

 

Grup 1 Bursa

Babaeskispor (Kırklareli)

Sakızköyspor (Kırklareli)

Düzcespor (Düzce)

Akçakocaspor (Düzce)

 

Grup Birincisi Düzcespor

 

Grup 2 İzmit

Osmanlıspor (Edirne)

Edirnespor (Edirne)

Lüleburgazspor (Kırklareli)

Bartınspor (Bartın)

 

Grup Birincisi Bartınspor

 

Grup 3 Konya

Yeni Burdurspor (Burdur)

Bucak Belediyesi Oğuzhanspor (Burdur)

Nevşehirspor (Nevşehir)

Emniyetgücü (Nevşehir)

 

Grup Birincisi Nevşehirspor

 

Grup 4 Erzurum

23 Mart Belediye (Ardahan)

Karsspor (Kars)

Köy Hizmetleri (Bayburt)

Doğu Beyazıt Belediye (Ağrı)

 

Grup Birincisi Karsspor

 

Grup 5 Diyarbakır

Belediye (Van)

DSİ (Van)

Ormanspor (Bingöl)

Gençlerbirliği (Tunceli)

 

Grup Birincisi Gençlerbirliği

 

İLLER TURNUVASI FİNAL

 

Düzcespor

Bartınspor

Nevşehirspor

Karsspor

Gençlerbirliği Tunceli

 

Karsspor and Nevşehirspor 3. Lig'e yükseldi.

 

--------- 3. LİG TERFİ MAÇLARI--------

 

Grup 1 Tekirdağ (Nisan 21-25)

Suadiye Belediye (Kocaeli) 1-0 Sakızköyspor (Kırklareli)

Samandıraspor (İstanbul) 2-1 Karabiga İÇDAŞ (Çanakkale)

Edirnespor (Edirne) 3-1 Lüleburgazspor (Kırklareli)

Çayırova Güzeltepe (Kocaeli) 3-0 Şişli Sanayi (İstanbul)

 

Suadiye Belediye (Kocaeli) 1-0 Samandıraspor (İstanbul)

Edirnespor (Edirne) 2-1 Çayırova Güzeltepe (Kocaeli)

 

Suadiye Belediye (Kocaeli) 3-0 Edirnespor (Edirne)

 

Grup 2 in Kocaeli (Nisan 21-25)

Dilaverspor (Zonguldak) 0-5 Yolspor (Bursa)

Ümraniyespor (İstanbul) 3-0 Osmaniyespor (Edirne)

Demirspor (Sakarya) 0-1 Samanlıspor (Bursa)

Mecidiyeköy (İstanbul) 2-0 Devrek Belediye (Zonguldak)

 

Yolspor (Bursa) 1-0 Ümraniyespor (İstanbul)

Samanlıspor (Bursa) 2-3 Mecidiyeköy (İstanbul)

 

Yolspor (Bursa) 3-5 Mecidiyeköy (İstanbul)

 

Grup 3 Kütahya (Nisan 21-25)

Avcılarspor (İstanbul) 3-2 Kuşadasıspor (Aydın)

G.Pazarı (Bilecik) bye

Yeni Burdur Gençlik (Burdur) 1-0 Söke Belediye (Aydın)

Selimiyespor (İstanbul) bye

 

Avcılarspor (İstanbul) 3-1 G.Pazarı (Bilecik)

Yeni Burdur Gençlik (Burdur) 2-1 Selimiyespor (İstanbul)

 

Avcılarspor (İstanbul) 0-2 Yeni Burdur Gençlik (Burdur)

 

Grup 4 Afyonkarahisar (Nisan 21-25)

Tapu Kadastro (Ankara) 5-4 13 Eylül Belediyesi (Manisa) Penaltılarla

Okurcalarspor (Antalya) 2-0 Ödemişspor (İzmir)

Buca Belediye (İzmir) 2-1 Kazan Belediye (Ankara)

Manavgat Belediye (Antalya) 2-0 Gördesspor (Manisa)

 

Tapu Kadastro (Ankara) 1-2 Okurcalarspor (Antalya)

Buca Belediye (İzmir) 4-2 Manavgat Belediye (Antalya)

 

Okurcalarspor (Antalya) 2-1 Buca Belediye (İzmir)

 

Grup 5 Kahramanmaraş (Nisan 21-25)

Büyükşehir Belediye Meski (İçel) 0-1 İskenderunspor (Hatay)

Seyhan Belediye (Adana) 5-6 Polisgücü (Osmaniye) Penaltılarla

Nizip Belediye (Gaziantep) 1-7 İDÇ Genel Müdürlüğü (Hatay)

Tarsus Belediye (İçel) 4-3 Gençlerbirliği (Adana) Penaltılarla

 

İskenderunspor (Hatay) 0-1 Polisgücü (Osmaniye)

İDÇ Genel Müdürlüğü (Hatay) 3-1 Tarsus Belediye (İçel)

 

Polisgücü (Osmaniye) 1-3 İDÇ Genel Müdürlüğü (Hatay)

 

Grup 6 Ordu (Nisan 21-25)

Kutlu Kent Belediye (Samsun) 0-1 Y:Yolspor (Giresun)

Köy Hizmetleri (Erzurum) 2-0 Y.Şekerspor (Erzincan)

Köy Hizmetleri (Çorum) 5-6 Şekerspor (Amasya) Penaltılarla

Çarşambaspor (Samsun) 4-2 Çayaspor (Rize)

 

Y.Yolspor (Giresun) 5-4 Köy Hizmetleri (Erzurum) Penaltılarla

Şekerspor (Amasya) 0-1 Çarşambaspor (Samsun)

 

Y.Yolspor (Giresun) 0-2 Çarşambaspor (Samsun)

 

Grup 7 Amasya (Nisan 21-25)

Safranbolu Belediye (Karabük) 0-3 Cidespor (Kastamonu)

Şabanözü Belediye (Çankırı) 0-7 Bafra Belediye (Samsun)

Turhalspor (Turhal) 1-5 Bartınspor (Bartın)

Durağanspor (Sinop) 0-3 Sökenspor (Giresun)

 

Cidespor (Kastamonu) 0-2 Bafra Belediye (Samsun)

Bartınspor (Bartın) 2-1 Sökenspor (Giresun)

 

Bafra Belediye (Samsun) 2-1 Bartınspor (Bartın)

 

Grup 8 Diyarbakır (Nisan 21-25)

Malatya Belediye (Malatya) 4-0 DSİ (Elazığ)

Siverek Belediye (Şanlıurfa) 3-1 Ormanspor (Bingöl)

DSİ (Van) 3-1 Sağlıkspor (Adıyaman)

Kocatepe Başak (Mardin) 2-1 Hasköyspor (Muş)

 

Malatya Belediye (Malatya) 4-3 Siverek Belediye (Şanlıurfa)

DSİ (Van) 6-5 Kocatepe Başak (Mardin) Penaltılarla

 

Malatya Belediye (Malatya) 1-0 DSİ (Van)

 

Grup 9 Kırklareli (Nisan 28-Mayıs 2)

Yeni Hayrabolu (Tekirdağ) 1-2 Karadenizspor (İstanbul)

Armutlu Belediye (Yalova) 0-3 AS Akyazıspor (Sakarya)

Polisgücü (Sakarya) 3-0 Aladağspor (Bolu)

Ayazağaspor (İstanbul) 2-0 Sağlık Mahallesi (Tekirdağ)

 

Karadenizspor (İstanbuk) 8-6 AS Akyazıspor (Sakarya) Penaltılarla

Polisgücü (Sakarya) 0-2 Ayazağaspor (İstanbul)

 

Karadenizspor (İstanbul) 1-3 Ayazağaspor (İstanbul)

 

Grup 10 Çanakkale (Nisan 28-Mayıs 2)

Küçükköyspor (Balıkesir) 0-5 Tavşanlı Linyitspor (Kütahya)

Vefa (İstanbul) Bye

Albayrakspor (İstanbul) 5-6 Balıkesir Belediye (Balıkesir) Penaltılarla

Tavşanlı Genç Yurdu (Kütahya) bye

 

Tavşanlı Linyitspor (Kütahya) 5-3 Vefa (İstanbul) Penaltılarla

Balıkesir Belediye (Balıkesir) 1-0 Tavşanlı Genç Yurdu (Kütahya)

 

Tavşanlı Linyitspor (Kütahya) 0-1 Balıkesir Belediye (Balıkesir)

 

Grup 11 Eskişehir (Nisan 28-Mayıs 2)

Tekel (İzmir) 3-0 Şekerspor (Afyon)

Hadımköyspor (İstanbul) 5-1 Bozüyükspor (Bilecik)

Yeşilova (İzmir) 2-0 Köy Hizmetleri (Isparta)

Tekel (İstanbul) 5-1 Y.Sandıklıspor (Afyon)

 

Tekel (İzmir) 1-0 Hadımköyspor (İstanbul)

Yeşilova (İzmir) 5-6 Tekel (İstanbul) Penaltılarla

 

Tekel (İzmir) 0-1 Tekel (İstanbul)

 

Grup 12 Sakarya (Nisan 28-Mayıs 2)

Derince Belediye (Kocaeli) 5-4 Adaletspor (Ankara) Penaltılarla

Orhangazi Belediye (Bursaspor) 3-4 Düzcespor (Düzce) Penaltılarla

Ali Kahya Belediye (Kocaeli) 2-1 Zaferspor (Bursa)

Babaeskispor (Kırklareli) bye

 

Derince Belediye (Kocaeli) 1-2 Düzcespor (Düzce)

Ali Kahya Belediye (Kocaeli) 4-3 Babaeskispor (Kırklareli) Penaltılarla

 

Düzcespor (Düzce) 5-6 Ali Kahya Belediye (Kocaeli) Penaltılarla

 

Grup 13 Antalya (Nisan 28-Mayıs 2)

Ağaçlıspor (Aksaray) WD İncirliovaspor (Aydın)

Şekerspor (Konya) 6-1 Karaman Belediye (Karaman)

Server Gazi Belediye (Denizli) 3-0 Niğde Belediye (Niğde)

Ilgın Şekerspor (Konya) 0-3 İçmeler Belediye (Muğla)

 

İncirliovaspor (Aydın) 1-4 Şekerspor (Konya)

Server Gazi Belediye (Denizli) 1-2 İçmeler Belediye (Muğla)

 

Şekerspor (Konya) 3-0 İçmeler Belediye (Muğla)

 

Grup 14 Adana (Nisan 28-Mayıs 2)

Kahramanmaraş Belediye (Kahramanmaraş) 1-2 Köy Hizmetleri (Şanlıurfa)

NAKSAN (Gaziantep) 1-6 Pansu Şekerspor (Kayseri)

Bağlar Belediye (Diyarbakır) 5-6 Yolspor (Elazığ) Penaltılarla

KÖy Hizmetleri (Hatay) 3-1 Polisgücü (Kilis)

 

Köy Hizmetleri (Şanlıurfa) 1-0 Pansu Şekerspor (Kayseri)

Yolspor (Elazığ) 0-1 Köy Hizmetleri (Hatay)

 

Köy Hizmetleri (Şanlıurfa) 1-4 Köy Hizmetleri (Hatay)

 

Grup 15  Giresun (Nisan 28-Mayıs 2)

Sivas Belediye (Sivas) 4-2 Perşembespor (Ordu)

Rize Belediye (Rize) 0-2 Çarşıbaşı Belediye (Trabzon)

Telekomspor (Trabzon) 6-0 Borçkaspor (Artvin)

Kelkit Doğanspor (Gümüşhane) bye

 

Sivas Belediye (Sivas) 0-1 Çarşıbaşı Belediye (Trabzon)

Telekom (Trabzon) 1-2 Kelkit Doğanspor (Gümüşhane)

 

Çarşıbaşı Belediye (Trabzon) 2-1 Kelkit Doğanspor (Gümüşhane)

 

Grup 16 Kayseri (Nisan 28-Mayıs 2)

Pursaklar Belediye (Ankara) 7-1 Polisgücü (Kırşehir)

Çiftlikköy Belediye (İçel) 3-0 Çelikspor (Kırıkkale)

KÖy Hizmetleri (Ankara) 9-0 Köy Hizmetleri (Yozgat)

Alaca İdman Yurdu (Çorum) bye

 

Pursaklar Belediye (Ankara) 1-2 Çiftlikköy Belediye (İçel)

Köy Hizmetleri (Ankara) 2-0 Alaca İdman Yurdu (Çorum)

 

Çiftlikköy Belediye (İçel) 0-1 Köy Hizmetleri (Ankara)

 

Grup 17 Bolu (Mayıs 5-9)

Küçükçekmecespor (İstanbul) 2-1 TEK Porsukspor (Eskişehirspor)

Esnafspor (Ankara) 5-2 Kulaspor (Manisa)

Küçükpazar (İstanbul) 4-1 Kocaçeşmespor (Manisa)

Jandarmagücü (Ankara) 2-1 Demirspor (Eskişehir)

 

Küçükçekmecespor (İstanbul) 5-4 Esnafspor (Ankara) Penaltılarla

Küçükpazar (İstanbul) 4-5 Jandarmagücü (Ankara) Penaltılarla

 

Küçükçekmecespor (İstanbul) 4-3 Jandarmagücü (Ankara) Penaltılarla

 

Grup 18 Erzurum (Mayıs 5-9)

KÖy Hizmetleri (Bayburt) 0-1 Van Belediye (Van)

Telekom (Ordu) 1-0 Karaçomak (Iğdır)

Mollaköy Belediye (Erzincan) 0-3 Arsinspor (Trabzon)

23 Şubat Belediye (Ardahan) 0-3 Doğubeyazıt Belediye (Ağrı)

 

Van Belediye (Van) 2-0) Telekom (Ordu)

Arsinspor (Trabzon) 1-0 Doğubeyazıt Belediye (Ağrı)

 

Van Belediye (Van) 2-3 Arsinspor (Trabzon)

 

Grup 19 Nevşehir (Mayıs 5-9)

Doğanşehir Belediye (Malatya) 1-2 Seydişehir Eti Alüminyum (Konya)

Gesi Belediye (Kayseri) 0-1 Sağlıkspor (Sivas)

Organize Sanayi (Kayseri) 2-0 Adıyaman Belediye (Adıyaman)

Kozan Belediye (Adana) 2-0 Türk Telekom (Kahramanmaraş)

 

Seydişehir Eti Alüminyum (Konya) 3-1 Sağlıkspor (Sivas) Penaltılarla

Organize Sanayi (Kayseri) 0-4 Kozan Belediye (Adana)

 

Seydişehir Eti Alüminyum (Konya) 0-2 Kozan Belediye (Adana)

 

Grup 20 Manisa (Mayıs 5-9)

Termikspor (Kütahya) 6-7 Edremit Beldiye (Balıkesir) Penaltılarla

Tarişspor (İzmir) 3-2 Turgutreis Belediye (Muğla)

Uşak Belediye (Uşak) 3-0 Azotspor (Kütahya)

Altınoluk Belediye (Balıkesir) 1-3 Ulucak Belediye (İzmir)

 

Edremir Belediye (Balıkesir) 2-1 Tarişspor (İzmir)

Uşak Belediye (Uşak) 1-2 Ulucak Belediye (İzmir)

 

Edremit Belediye (Balıkesir) 3-1 Ulucak Belediye (İzmir)

 

Grup 21 Manisa (Mayıs 5-9)

Çınarcık Belediye (Yalova) 2-4 Nilüfer Belediye (Bursa)

Hendekspor (Sakarya) 1-4 Tirespor (İzmir)

Mahmudiyespor (Çanakkale) 0-3 Bosch (Bursa)

Anadolu Üniversitesi (Eskişehir) 0-2 Serdivanspor (Sakarya)

 

Nilüfer Belediye (Bursa) 3-1 Tirespor (İzmir)

Bosch (Bursa) 3-1 Serdivanspor (Sakarya)

 

Nilüfer Belediye (Bursa) 2-0 Bosch (Bursa)

 

Grup 22 Bursa (Mayıs 5-9)

Körfez Belediye (Kocaeli) 1-0 Çerkezköy Belediye (Tekirdağ)

Sarıgöl Gençlik (Manisa) 1-2 Karadeniz Ereğlispor (Zonguldak)

Kilimli Belediye (Zonguldak) 7-2 Hisareynspor (Kocaeli)

Balıkesirspor (Balıkesir) 2-0 Salihli Belediye (Manisa)

 

Körfez Belediye (Kocaeli) 3-2 Karadeniz Ereğlispor (Zonguldak)

Kilimli Belediye (Zonguldak) 0-1 Balıkesirspor (Balıkesir)

 

Körfez Belediye (Kocaeli) 2-4 Balıkesirspor (Balıkesir)

 

Grup 23 Van (Mayıs 5-9)

Kozluk Belediye (Batman) 0-1 Yüksekova Dizespor (Hakkari)

Köy Hizmetleri (Diyarbakır) 1-2 Gençlerbirliği (Tunceli)

Polisgücü (Siirt) 0-1 Tatvan Sahil (Bitlis)

3 Mart Belediye (Erzurum) bye

 

Yüksekova Dizespor (Hakkari) 2-1 Gençlerbirliği (Tunceli)

Tatvan Sahil (Bitlis) 5-1 12 Mart Belediye (Erzurum)

 

Yüksekova Dizespor (Hakkari) 5-3 Tatvan Sahil (Bitlis)

 

Grup 24 Muğla (Mayıs 5-9)

Hediyedere (Isparta) 2-1 Konakspor (Denizli)

Köşk Belediye (Aydın) 2-1 Köy Hizmetleri (Afyon)

Akseki Aroma (Antalya) 3-0 Bozdoğanspor (Aydın)

Bucak Belediye Oğuzhan (Burdur) 2-3 Babadağ Ozan Tekstilspor (Denizli)

 

Hediyedere (Isparta) 0-1 Köşk Belediye (Aydın)

Akseki Aroma (Antalya) 3-0 Babadağ Ozan Tekstilspor (Denizli)

 

Köşk Belediye (Aydın) 3-5 Akseki Aroma (Antalya)

 

 

İKİNCİ KADEME MAÇLARI

 

Grup 1 Kayseri (Mayıs 21-23)

Okurcularspor (Antalya) 2-1 Köy Hizmetleri (Ankara)

Köy Hizmetleri (Hatay) 1-0 Çarşıbaşı (Trabzon)

 

Okurcularspor (Antalya) 0-1 Köy Hizmetleri (Hatay)

Gol: 89 Selim Sarsar

 

Grup 2 Ankara (Mayıs 21-23)

Bafra Belediye (Samsun) 4-3 Malatya Belediye (Malatya) Uzatmalarda (Normal Süre 2-2)

İskenderun DÇ Genel Müdürlüğü (Hatay) 3-2 Şekerspor (Konya)

 

Bafra Belediye (Samsun) 1-4 İskenderun DÇ Genel Müdürlüğü (Hatay)

BB: 16 Cemalettin Arslan

İDÇ: 10 Ali Özgür, 13,88 Murat Kurt, 90 Ahmet Bolat

 

Grup 3 Malatya (Mayıs 21-23)

Kozan Belediye (Adana) 2-0 Yüksekova Disespor (Hakkari)

Arsinspor (Trabzon) 2-1 Çarşambaspor (Trabzon)

 

Kozan Belediye (Adana) 0-1 Arsinspor (Trabzon) Uzatmalarda

 A: 92 Ömer Yavuz

 

Grup 4 Aydın (Mayıs 21-23)

Akseki Aromaspor (Antalya) 1-0 Balıkesirspor (Balıkesir)

Edremit Belediye (Balıkesir) 1-0 Ali Kahya Belediye (Kocaeli) Uzatmalarda

 

Edremit Belediye (Balıkesir) 0-5 Akseki Aromaspor (Antalya)

 AA: 25,45 Hüseyin Karakaş, 40,60 Ali Şengül, 49 Fatih Arslan

 

Grup 5 Eskişehir (Mayıs 21-23)

Küçükçekmecespor (İstanbul) 2-1 Nilüfer Belediye (Bursa)

Mecidiyeköyspor (İstanbul) 3-1 Suadiye Belediye (Kocaeli)

 

Küçükçekmece (İstanbul) 0-1 Mecidiyeköy (İstanbul) Uzatmalarda

M: 113 Cüneyt Deliorman

 

Grup 6 İzmir (Mayıs 21-23)

Ayazağaspor (İstanbul) 2-0 Balıkesir Belediye (Balıkesir)

Yeni Burdur Gençlik(Burdur) 2-1 Tekel (İstanbul)

 

Ayazağaspor (İstanbul) 4-6 Yeni Burdur Gençlik (Burdur) Penaltılarla

 AA: 58 İrfan Dal

 YB: 69 Murat Yağız

Penaltılar:

YB:  1-0 Murat Yağız,  2-1 Sefer Yılmaz,  3-2 Ahmet Sarıkeçeli,  4-3 İbrahim Yıldırım,  5-3 Kadir Kureş

AA:  1-1 Adem Dal,  2-2 Ercan Taşdelen,  3-3 Aykut Çetinkaya,  4-3 İrfan Dal (Kaçırdı)

 

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus