15 Nisan 2018 11:54

2.Amatör 15 Nisan Pazar Sonuçları

İstanbul 2. Amatör Küme'de günün sonuçlarına ve puan durumlarına haberimizden ulaşabilirsiniz.


İstanbul 2. Amatör Küme'de günün sonuçlarına ve puan durumlarına haberimizden ulaşabilirsiniz.

 

1.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ
16:00 Gökçeali - Karaağaç ( Çatalca Stadı ) 0-6
16:00 Haraççıspor - Kumburgaz ( Hadımköy Sahası ) 1-2
16:00 Çanakça - Çakılköy ( İzzettin Stadı ) 2-5
16:00 Gümüşyaka - Öz Örencik Köyü ( Silivri Stadı ) 3-0

3.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ
14:00 Alipaşa - Medicell Beylikdüzü 2011 ( Silivri Stadı ) 3-0
16:00 5 Mevsim Gençlik - Karacaköy Bld. ( Başakşehir Ş.Erdem Özçelik Stadı ) 2-2
16:00 Silivri Mimarsinan - Kabakça ( Silivri Müjdat Gürsu Stadı) 1-2

5.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ
14:30 Sarıyer Yeni Mahalle - Çeliktepe Ümit ( Sarıyer Bld. Çayırbaşı Stadı ) 1-1
16:00 Thy - Güzelhisar ( İbb Şenlikköy Stadı ) 2-0
16:00 İstanbul Gümüşhane - Yenişehir ( Kağıthane Bld. Yahya Kemal Sahası ) 7-1

16:30 Molla Aşkı - Büyükdere ( Fatih Mimarsinan Stadı ) 7-6

7.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ
13:00 Çelikspor - Sarıgöl Birlik ( Namık Sevik Stadı ) 10-0
16:00 Çınaraltı Spor - Bağcılar G.Gücü ( Beşiktaş Belediyesi Çilekli Sahası ) 3-2
16:00 Nişanca Gençlik - Gop.Şemsipaşa ( Eyüp Belediyesi Rami Stadı ) 6-0
16:00 Bahçelievler İ.Y. - Ihlamurdere Spor ( İfa Sahası ) 2-2
17:00 Esenyurt İncirtepe - Bağcılar Evren ( Esenyurt Belediye Stadı ) 4-1

9.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ
14:00 İ.T.Ü. - Halkalı ( İ.T.Ü. Stadyumu (Ayazağa Kampüsü) ) 0-2
16:00 Avcılar Gençlerbirliği - Cerrahpaşa ( Avcılar Belediyesi Atatürk Stadyumu ) 4-2

11.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ
14:00 Etiler Kartalspor - Fişekspor ( Beşiktaş Belediyesi Çilekli Sahası ) 1-1
16:00 Beyoğluspor - Halilrıfatpaşa ( Beyoğlu Stadı ) 0-9
16:00 İgdaş - R.Hisarı ( Yıldıztabya Stadı ) 2-1
16:30 Gümüşdere - Balat Yeşilova ( Sarıyer Bld.Çayırbaşı Stadı) 0-6

13.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ
14:00 Nurtepe Güneyyıldızı - Y.S.Selim ( Kağıthane Bld. Nurtepe Suni Çim Stadı ) 1-0
14:00 Eyüp Çırçır İmar - Y.Güneş ( Yıldıztabya Stadı ) 0-0
16:00 Gop.Venüs - Fatih ( Karadeniz Tekin Küçükali Stadı ) 0-3 h

15.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ
14:30 Taçspor - Atalar ( Dudullu Stadı ) 2-1
14:30 Sapanbağları - Anadolu Kartalları ( Kartal Yunus Sahası ) 2-1
16:00 Çekmeköy Çarşı - Ataşehirgücü ( Alemdağ Stadyumu ) 5-3

17.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ
12:00 Haydarpaşa Demir - Beykoz Göllü Köyü(Çakmak Sahası ) 2-0'ken konuk ekip sahada çekildi
12:00 Hasanpaşa - Fetih Kelkit ( Gülsuyu Asım Kara Stadı ) 4-3
16:00 Marmara Karayolları - Tuzla Mimarsinan ( Bulvar Mimar Kubilay Köse Stadı ) 3-1
16:00 Maltepe Belediye - Kirazlıtepe ( Maltepe Bld. İdealtepe Suni Çim Stadı ) 5-1
16:30 Üsküdar Çınarspor - Beykoz İncirköy ( Dudullu Stadı ) 3-0 h

19.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ
16:00 Ferahspor - Acıbadem Üsküdar ( Selimiye Stadı ) 3-5
16:00 Erenköy Acar - Adalar ( Yenisahra Suni Çim Stadı ) 1-4
16:30 1453 Maltepe Gençlik - Öz Karacaahmet ( Gülsuyu Asım Kara Stadı ) 4-2
16:30 Soğanlık - Selamsız ( Kartal Yunus Sahası ) 0-2

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus