11 Şubat 2018 12:56

2. Amatör 11 Şubat Pazar Programı

İstanbul 2. Amatör Küme'de günün sonuçlarına ve puan durumlarına haberimizden ulaşabilirsiniz.


İstanbul 2. Amatör Küme'de günün sonuçlarına ve puan durumlarına haberimizden ulaşabilirsiniz. Skorlara destek vermek için 0537 336 59 82 nolu telefona WhatsApp veya SMS ile bilgi verebilirsiniz.

 

2.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ

12:30 Ovayenice Esenyurt Örnek İ.Y. (Çatalca Stadı) 7-1
14:00 Tem Terkos - Arnavutköy (Terkos Stadı) 1-1
14:00 Esenyurt Kartal - Ormanlı Köyü Spor (Esenyurt Belediye Stadı) 1-2
14:30 Gümüşpınar - Anadolu Esenyurt Spor (Çatalca Stadı) 1-7
16:00 Esenyurt Acar - Subaşı (Esenyurt Belediye Stadı) 2-2

4.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ

12:30 Eroğlu - Sarıyer Maden (Merkezefendi Stadı) 6-0
12:30 Alemdar - Sarıyer F.S.M. (Gazi Mahallesi Sahası) 1-0
14:30 Gençosman - Poligon Fethiye (Albayrak Suni Çim Sahası) 1-1
14:30 Haznedar İdman Ocağı - Seyrantepe Of (Gazi Mahallesi Sahası) 2-3

6.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ

00:00 Zeytinburnu Yeşiltepespor - Damlaspor 0-3H
12:30 Altınyıldız - Ateştuğla Spor (Fatih Mimarsinan Stadı) 2-2
14:30 Öz Y.Selim - Zekeriyaköy (Esenler Belediye Stadı) 0-3
14:30 Mecidiyeköy Tayfun - Şehremini (Kağıthane Bld. Hasbahçe Sahası) 1-1
14:30 Yeni Ortabayır - İstanbul Artvin (Kağıthane Bld. Yahya Kemal Sahası) 5-0

8.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ

10:45 Yeşildirek - Kemerburgaz (Fatih Mimarsinan Stadı) 5-0
14:30 Cankurtaran - Cfs Bağcılar (Fatih Mimarsinan Stadı) 2-1
15:00 Gedikpaşa - Esenler Turgutreis (Halkalı Etap Stadı) 4-1
15:00 Aslantepe - Altınok (Kağıthane Bld. Sadabad Sahası) 0-2
16:30 Tepebağ Kültür - İstanbul Sivas (Merkezefendi Stadı) 7-1

10.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ

10:45 Selvispor - Göktürkspor (Merkezefendi Stadı) 7-1
12:30 Esenler Kentyıldız - Gürzafer (Esenler Belediye Stadı) 11-0
14:30 Beştelsiz - Sanayi Mahallesi (Merkezefendi Stadı) 1-0

12.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ

12:00 Avcılar 1903 Spor - Ayazağa Esen (Avcılar Bld. Atatürk Stadyumu) 7-2
12:30 Kağıthane Çağlayan - Samatya (Kağıthane Bld. Hasbahçe Sahası) 5-1
14:30 Güneşli - Yeşilılgaz (Bağcılar Bld. Mahmutbey Stadı) 4-1
15:00 Bayrampaşa Doğan - Altınaslar (Bayrampaşa Bld. Stadı) 1-2

14.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ

13:00 Anadolu Üsküdar - Kavakpınar (Selimiye Stadı) 1-1
14:00 Şile - Küçükbakkalköy (Şile Stadı) 6-3
14:30 Maltepe Fındıklı - Batı Ataşehir Spor (Maltepe Başıbüyük Stadı) 0-1
14:30 Erenköy Gençlik - Küçüksu Yeni Mah. (Yenisahra Suni Çim Stadı) 2-2

16.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ

14:00 Atlas Spor - Pendik Yenişehir Kartalları (Ümraniye Bld. Suni Çim Sahası) 3-1
14:00 Doğangüneş - Girne Gençlik (Çakmak Sahası) 1-4
14:30 Ataşehir Arena Spor - Ataşehir Yoncaspor (Dudullu Stadı) 2-4
14:30 Balkan Yeşilbağlar - Selami Ali Yeşilsaha (Kartal Yunus Sahası) 5-1
14:30 Beykoz Elmalı Spor - Ted İstanbul Koleji (Paşabahçe Stadı) 2-1

18.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ

10:45 Üsküdar İcadiye - Feneryolu (Alemdağ Stadyumu) 2-2
11:00 Tunusbağı - Pendik Doğan (Selimiye Stadı) 3-1
12:00 Üsküdar Salacak - Harb-İş (Çakmak Sahası) 4-2
14:30 Sultan Mehmed Han - Rüzgarlıbahçe (İdealtepe Suni Çim Stadı) 0-1
15:00 Pendik 571 Velibaba Şahingücü - Çiğdemspor (Dolayoba Sahası) 2-2

 

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus