29 Kasım 2008 12:50

29 Kasım Cumartesi sonuçları


SÜPER AMATÖR

1. Grup
Orhanlı Bld - Sultanbeyli Bld: 2-2
Leventspor - Tepebağ Kültürspor: 0-0
Ayazağaspor - Karadenizspor: 1-0 (Mehmet p)
Hürriyetgücü - Hasköyspor: 1-1
İdealtepespor - Reşadiyespor: 5-2
Sultantepe - Pazariçi Köprülü: 1-0

3. Grup
Mustafakemalpaşaspor - Alibeyspor: 1-0
Hadımköyspor - Ümraniyespor: 1-0
Kadırgaspor - Zara Ekinlispor: 2-3
Gürselspor - Beylikdüzüspor: 0-7
Sütlücespor - Kirazlıtepespor: 2-2
İstanbul Sinop - Yeniköy: 0-1

4. Grup
Yenibosnaspor - Kaynarcaspor: Oynanmadı-Konuk takım lisanslarını unuttu

5. Grup
Bağcılarspor - Selimiyespor: 0-0
İstanbul Bayburt - Taksimspor: 1-0
Çıksalınspor - Gürpınarspor: 1-1
Tuzlaspor - Batı Trakyaspor: 3-0
Bayrampaşaspor - Haliçspor: 2-0
Yıldıztabyaspor - Silivrispor: 0-0

1. AMATÖR
Sultanbeylispor - Sarıgazispor: 1-0
Bulvarspor - Yoncaspor: 1-0
Libade - Çavuşbaşı: 0-0
Bostancı - Harb İş: 4-1
Çapaspor - Yeşildirekspor: 3-1
Boğaziçispor - Altınyıldızspor: 7-3 (Doğukan 2, Sinan 2, Erdil 2, Berat)
Muradiye - Yenigayret: 5-0 (Mehmet 2, Erdi, Ceyhun, 1 kk )
Yücespor - Çeliktepespor: 3-1 (Soner 2, Hakan)
Yedikulespor - Bağcılar Gençlergücü: 4-3
Bezirganbahçe - Parseller: 0-1 (Osman)
Kocamustafapaşa - İstanbul Bulancak: 2-3
Rumeli Hisarı - Rami Yenimahalle: 5-0
İstiklalspor - Bahçelievler Olimpik: 5-0
Şişli Yaylaspor - Damlaspor: 3-6
Mecidiyeköyspor - Tophane Tayfun: 0-2
Tepecik Anadolu - Fenerköy: 1-2
Kestanelikspor - Batıköyspor: 0-3
Çatalca - Çantaköy: 3-2
Kemerburgaz - Cevatpaşa: 8-1
Halil Rıfat Paşaspor - İstanbul Demirspor: 5-2
Bahçelievlerspor - Beyoğlu Yeniçarşıspor: 3-2
Fatih Hilalspor - Telsizspor: 5-2
Nişantaşı - Esenler: 3-7
Altınovaspor - KK Mevlanaspor: 2-3
Kuştepespor - Yavuzselimspor: 6-0
Şişli Sanayispor - Zeytinburnu Yıldız: 0-2
Öz Fatih - Sarıyer Belediyespor: 0-3'ken olaylar nedeniyle tatil edildi.

B GENÇ
Okmeydanıspor - Ramispor: 2-1
Fikirtepe Dumlupınar - Cevizli Kültür: 2-4
Küçükçekmece - Bakırköy: 2-0
Altınordu - İçerenköy: 3-1
Dolayoba - Valide Tayfun: 2-1
Kocasinan - Haznedar: 6-0
Okspor - Yeşilovaspor: 1-2
İstinye - İGDAŞ: 4-1
Yenibosna - İncirli: 6-2
Kaynarca - Tunusbağı: 3-1
Silivri Mimarsinan - Büyükçekmece: 3-2
Silivri Kadıköy - Güzelce: 2-13

U14
Bayrampaşa Demir - Mecidiyeköy: 5-0
Kanaryaspor - Olimpiyatspor: 6-0
Küçükçekmece - Mustafakemalpaşa: 7-0
Ataköy Çobançeşme - Filizspor: 12-0
Örnektepe - Yeniköy: 0-10
Tuzla - Bulvar: 2-0
Hasköyspor - Çıksalınspor: 1-0

SÜPER GENÇ
Eyüpspor - Üsküdar Anadolu: 2-1
Kartalspor - Güngören Bld: 2-0
Beykoz - Sarıyer: 1-3
Kasımpaşa - İstanbulspor: 1-1

AKADEMİ LİGİ
Galatasaray-Fenerbahçe: 1-2 (U14)
Galatasaray-Fenerbahçe: 2-0 (U15)

TEKİRDAĞ SAL
Çorlu Kültür - Kapaklı: 4-2

Katkıda Bulunanlar: Öner Yığrık, Engin Akın, Tamer Canbaz, Erol Eftekin, Halil Uluocak, Cüneyt Gül, Niyazi Bektaş, Veli Tiryaki, Engin Ak, Turgay Tokel, Erhan Harput, Mertcan Turan, Mesut Çetin, Yılmaz Aktepe, Recep Karagöz, Engin Öztürk, Sinan Çelik, Nescel Pascal, Serhat Özel, Kenan Taştan, Barbaros Akkoyunlu

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus