28 Kasım 2015 12:31

28 KASIM 1.AMATÖR CUMARTESİ SONUÇLARI


Chat odası aktiftir. Skorlara destek vermek için, 0537 336 59 82 ve 0507 951 08 84 numaralı telefonlara Whatsapp veya SMS ile mesaj atabilirsiniz


1.GRUP
12:30 Büyük Kılıçlı - Esenyurt (Silivri Ortaköy) 1-4
12:30 Başakşehir Kartal - Hadımköy (Taşoluk) 3-2
14:00 Tepecik Anadolu - Merkez Kayaşehir (Tepecik Şenol Güneş) 6-0
14:30 Bolluca - Çatalca Çiftliköy (Taşoluk) 3-1


3.GRUP
10:45 Silivri Mimarsinan - Gümüşyaka (Silivri) 0-1
14:30 Kavaklı Köyü - Avcılar Cihangir (Silivri Ortaköy) 1-1
14:30 Yeşil Esenyurt - Çanakça (Esenyurt Bld)2-3
14:30 Güzelce - Ç.İhsaniye (M.Sinan Baba Hakkı) 2-1


5.GRUP
12:30 Şehzadebaşı - Haliç (Bakırköy Bld.2 No) 4-0
12:30 İstanbul Bafra - Mimarsinan (Bayrampaşa Bld) 5-2
14:30 Sultanmurat - Söğütlüçeşme (Sefaköy Kartal) 4-0
14:30 GOP Barbaros - Reşitpaşa (Küçükköy) 0-3
14:30 Hürriyetgücü - Sanayi Mahallesi (Nurtepe) 3-4


7.GRUP
12:30 Aksaray - Sekbanlar (Namık Sevik) 0-2
13:00 Küçükçekmece İ.Y - Bayrampaşa Teknik (Metin Oktay) 2-1
14:30 Nişanca Kale - Fişekspor (Alibeyköy) 3-0
14:30 Çayırgücü - Tozkoparan (Yıldıztabya) 4-2
14:30 Bahçeköy - Mahmutşevketpaşa (Çayırbaşı) 2-0


9.GRUP
10:00 İstanbul Demir - Seyrantepe Yeşilce (Halkalı Etap) 2-5
10:45 Çapa - Sütlüce (Namık Sevik) 1-3
12:30 Giresun Emeksan - İstanbul Konya (Yıldıztabya) 0-0
14:30 Merter - Tarabya (Bakırköy Bld. 2 No) 1-1
14:30 K.K.Mevlana - Yeni Levent Konaklar (Kazım Karabekir) 2-1


11.GRUP
10:45 Bayrampaşa Demir - Siirt İ.Yavuz Selim (Bayrampaşa Bld.) 1-6
12:00 Kuruçeşme - Sefaköy (Çilekli) 4-0
14:30 Zaferspor - Okmeydanı Fetih (Z.B. Hasan Doğan) 4-1
14:30 Y.S.Selim - Yeni Özkartal (F.Mimarsinan) 2-1


13.GRUP
09:00 Çankırı Maruf - Güneştepe (Bayrampaşa Bld.) 3-2
10:45 Hamidiye - İkitelli (Nurtepe) 0-1
12:30 İstanbul Bulancak - Balat Yeşilova (Mahmutbey) 4-2
16:00 Akatlar - Telsiz (Çilekli) 4-0


15.GRUP
12:30 Kartal Yuvası - Üsküdar 1919 (Kartal Bulvar) 1-0
14:00 Valide Tayfun - Tuzla Şifa (Selimiye) 1-7
14:30 Pendik Doğan - Örnekköy (Kurtköy) 1-2
14:30 1923 Esenkent - Orhanlı (Başıbüyük) 1-2
14:30 Taşdelen - Tokatköy (Alemdağ) 3-0


17.GRUP
12:00 Beykoz Çavuşbaşı - F. Dumlupınar (Paşabahçe) 3-1
14:00 Ömerlispor - Kartal Çavuşoğlu (Ömerli Stadı) 3-2
14:30 Doğangüneş - Anadolu Kavağı (Haydarpaşa) Saha şartları nedeniyle tatil
14:30 Balkan Yeşilbağlar - 1877 Alemdağ (Kaynarca) 0-6
16:00 Çakmakspor - İçerenköy İ.Y (Çakmak)6-0

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus