25 Kasım 2012 12:31

25 Kasım Pazar Programı


BÖLGESEL AMATÖR LİG


9. Grup
13:30 Altınova Bld-Gönen Bld (Altınova) 3-3
13:30 Ayvalıkgücü-Mudanya (Ayvalık) 1-1
13:30 Biga-Armutlu Bld(Biga) 2-1
13:30 Merinos-Büyükçekmece (Bursa Merinos)1-1
13:30 Yenişehir Bld-Kestel Bld (Bursa Yenişehir )2-0
14:00 K.Çekmece-Bozcaada (Metin Oktay) 2-2


10. Grup


12:00 Dumlupınar Ünv-Esk.Demir (Kütahya DP)0-0
13:30 Adapazarı-Dikilitaş (Sakarya Karaman Tes)5-1
13:30 Akçakoca-Beyköy Belediye (Kaynaşlı)1-2
13:30 Esk.Sağlık-Kütahya Şeker (Esk.A.Temel)0-1
14:00 Çıksalın-Çatalca (Spor Akademisi)1-0
14:00 İstanbul-As Akyazı (Büyükçekmece)1-2
14:30 Kütahyaspor-Kocaalispor (Kütahya DP)3-0

11. Grup

13:30 Çerkezköy-Tekirdağ (Çerkezköy)1-0
13:30 Edirnespor Gençlik-Hereke Yıldız(Edirne 25 Kasım)1-1
13:30 Çenesuyu-Lüleburgaz (İzmit Avni Kalkavan)0-3
13:30 Kırklareli Sanayi-Sultangazi(Kırklareli Atatürk)0-1
13:30 Suadiye-Tuzla (İzmit Sinan Sipahi)1-1
14:00 Sultanbeyli-Babaeski (Sultanbeyli 75.Yıl)3-1
14:00 İncirlispor-Bağcılar (Bakırköy Belediye)3-1



İSTANBUL SÜPER AMATÖR LİG

1. Grup
14.15 Kuştepe - Çamlıca (Nurtepe)5-1
14.15 Ömerli Köyü - CFS Bağcılar (Hadımköy)0-2
14.15 Avcılar Bld - Yeniköy (Turgut Özal)1-1
14.15 İdealtepe - Çeliktepe (İdealtepe)0-1
14.15 Albayrak - İstiklal (Albayrak)3-1
Esenler Öz Yavuzselim - Ataşehir Doğuş 3-0 h

3. Grup
14.00 Çakmak - Reşitpaşa (Çakmak) 0-2
14.15 Gülsuyu - Bayrampaşa Tuna (Başıbüyük)2-3
14.15 Paşabahçe - İstanbul Gümüşhane (Paşabahçe)4-1
14.15 Alibeyköy - Selimiye (Alibeyköy)1-0
14.15 Zara Ekinli - İstanbul Sinop (Zara Ekinli)2-0
14.15 Beşyüzevler - Başakşehir (Yıldıztabya)3-0

5. Grup
12.30 Beylikdüzü - Okmeydanı Fetihspor (Gürpınar)1-1
14.00 Küçükköy - Yahya Kemal İY (Küçükköy)1-1
14.15 Çengelköy - Arnavutköy (Selimiye) 3-2
14.15 Kocasinan - Feriköy (Kocasinan)1-0
14.15 Kadırga - Selvi (Namık Sevik) 0-3
14.15 Güneştepe - Fenerköy (Güngören) 2-2 

1. AMATÖR LİG

1. Grup
10.45 Alibey - Esenyurt
12.30 Gazitepe - Çiftlikköy
14.15 Silivri Ortaköy - Büyükçekmece Mimarsinan
14.15 Esen Bayburt - İhsaniye
14.15 Gürpınar - Silivri Mimarsinan

3. Grup
12.30 Irmak - Örnektepe 1-2
12.30 Haliç - 1453 Fatih 8-0
14.15 Topçular - Talatpaşa 3-2
14.15 Büyükdere - Yıldıztabya 1-3
14.15 Söğütlüçeşme - Şirinevler 2-0

4. Grup
10.45 Fişek - Küçükpazar 1-2

5. Grup
10.30 Yüce - Tophane Tayfun 0-1
10.45 Kocamustafapaşa - İMÇ Sakarya 2-1
12.30 Şehzadebaşı - Mustafakemalpaşa 1-0
14.15 İstanbul Sivas - İstanbul Bulancak 1-1
14.15 Kemerburgaz - Akatlar 1-2

7. Grup
12.00 Mecidiyeköy - İstanbul Demir 1-0
14.15 İstanbul Tokat - Yenidoğan Güneş 2-3
14.15 İTÜ - Alibeyköy Parseller 1-5
14.15 Sütlüce - Çapa 4-0
14.15 Beştelsiz - Mimarsinan 0-1

9. Grup
10.45 Ferahevler - Altıntepsi 1-2
13.00 Nişantaşı - Boğaziçi 2-0
14.00 Yeni Özkartal - Merkezefendi 6-1
14.15 İzzetpaşa - Tozkoparan 0-4
Haraççı Beldesi - Pazariçi Köprülü 3-0 h

11. Grup
09.00 İstinye - Çağlayan Gençlerbirliği 0-1
12.30 Onur - Bolluca 0-2
12.30 Üçyüzlü Esengücü - Azim 10-1
12.30 Emlakbank - Topkapı 0-6

13. Grup
10.45 Tepebağ Kültür - Bayrampaşa Teknik 0-4
10.45 Atışalanı - Şişli Yayla 1-2
12.30 Alucra Doludere - Ataköy Çobançeşme 1-2
12.30 Nurtepe - Muratpaşa 1-0

15. Grup
12.30 Mesudiye - Sarıgazi 4-6
14.00 Yakacık - Sultanbeyli 0-6
14.15 Kartal Yunus - Kozyatağı İY 2-0
14.15 Alemdağ - Dudullu 0-0

17. Grup
10.45 İcadiye - Kartal Yuvası 3-0 (Hükmen)*
12.30 Modafen - Kurtköy 2-1
12.30 Taçspor - Bostancı 1-2
14.15 Koşuyolu - Kartal Bulvar 0-4

*Kartal Yuvası maça çıkmadı.

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus