21 Şubat 2009 01:37

21 Şubat Cumartesi sonuçları


SÜPER AMATÖR KÜME

1. Grup
10.45 Pazariçi Köprülüspor - Sultantepespor 1-3
15.00 Tepebağ Kültür - Levent 0-1
15.00 Reşadiye - İdealtepe 3-2
15.00 Karadeniz - Ayazağa 3-2
15.00 Sultanbeyli Bld - Orhanlı Bld 2-0
15.00 Hasköy - Hürriyetgücü 2-1 (Yiğit, Oğuzcan/?)

Hızlı puan durumu: Sultanbeyli Bld 53, Ayazağa 49, Sultantepe 40, Levent 38, Pazariçi Köprülü 37, Hasköy 35, Hürriyetgücü 35, Reşadiye 31, Orhanlı Bld 31, Karadeniz 31, İdealtepe 30, Yeşil Esenyurt 19, Tepebağ Kültür 13

2. AMATÖR KÜME

1. Grup
Subaşı - Arnavutköy Bld 2-1
Kumburgaz - Binkılıç 1-4
Yeşilbayır - Gökçeali
B. Çavuşlu - Karaağaç 0-2

3. Grup
Silivri Ortaköy - Seymenköy 2-1
Gazitepe - İhsaniye 1-1
Alipaşa - Büyük Kılıçlı 0-1
Dağyenice - Gümüşyaka 1-6 (Talat 9-45, Celil 53, Osman 74-75, Özer 82)

5. Grup
Bayrampaşa Demir - Siyavuşpaşa 0-2
Fatih Vatan Lisesi - Abide-i Hürriyet 1-1
Ferahevler - Küçükayasofya 1-0 (Sedat)

7. Grup
Çatalzeytin - Harmantepe 6-1
Bakırköy Gençlik - Özaltay 2-2

9. Grup
İstanbul Bafra - Emlakbank 3-4
Güneştepe - Pınar 6-2
Ulutepe - Çayırgücü 4-3
Yeşilova Ufuk - Bolluca 1-1

11. Grup
Siteler - CFS Bağcılar 2-1
Vardar - Sultangazi 0-1
Maden - Gürzafer 2-4

13. Grup
Yeşilköy - Güzelhisar 4-2
Alemdar - Ataköy Çobançeşme 2-2
Şehzadebaşı - Çayırbaşı 3-2
İzzetpaşa - Beştelsiz 4-2

15. Grup
Yeni Özkartal - Kuruçeşme 1-0
Söğütlüçeşme - Şafak 2-3
Alucra Doludere - Etiler Kartal 1-5

17. Grup
Soğanlık - Yaman 1-0
Barbaros - Özkaracaahmet 0-2
Örnek - Anafen Koleji 2-0
Elmalı - Taç 1-1

19. Grup
Üsküdar Anadolu - Fetih Kelkit 2-1
Heybeliada - Anadolu Kartalları 2-1
Kurfalı - Atalar 4-3
Yeldeğirmeni - Şile 4-1
* 2. Amatör Sonuçlarının tamamı için Öner Yığrık'a çok teşekkürler

A GENÇ
Esenler Öz Yavuzselim - Yeniyol: 2-2
Küçükçekmece - İFA: 2-1
Gültepe - Altıntepsi: Tehir (Kötü saha şartları)
Sarıgöl Birlik - KK Mevlana: 0-3
Yedikule - Kireçburnu: 1-3
Atışalanı - Kentyıldız: 0-0
Kocasinan - Bakırköy Zara: 5-1 (ayrıntı gelecek)
Şirinevler - İkitelli: 2-2
Yahya Kemal İY-K. Güllüoğlu: 1-0 (Oğuzhan)
Üçyüzlü Esengücü - İstinye: 3-3
Bakırköy - Avcılar Bld: 3-3 (?/Orhun 3)
B. Tuna - Fatih Hilal: Tatil (0-1'ken kale direği kırıldı)

SÜPER GENÇ
Küçükköy - Beşiktaş: 0-3
Düzce - Kasımpaşa: 0-2
Eyüp - Zeytinburnu: 2-1
Gaziosmanpaşa - Lüleburgaz: 3-2

U15
Okmeydanı - Spornet: 6-2
Bakırköy Kartaltepe - Şirintepe: 1-5
Ambarlı Işık - Mustafakemalpaşa: 0-3

Maç skorlarını gönderen herkese sonsuz teşekkürler...

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus