Cuma, Şubat 16, 2024

Paşabahçespor'da yaprak dökümüİstanbul Süper Amatör Lig 5.Grup'ta ligde iddiası kalmayan Paşabahçe Takımında futbolculara gelen transfer teklifleri dikkatlerden kaçmıyor.

Bireysel anlamda önceki kulüplerinde şampiyonluklar yaşamış birçok oyuncusu kadroda olan Beykoz ekibinde gelen transfer teklifleri futbolcular tarafından değerlendirmeye alınırken, bir sezonda 2 ayrı takımda forma giyme hakkı nedeni ile adeta ince elenip sık dokunulmakta.

Paşabahçe Kulübü Futbol Şube Sorumlusu Neşet Aksu, ligde ne çıkma ne de düşme gibi bir durumlarının olmadığına vurgu yaparak, " Biz 2.transfer döneminde kulübümüzden ayrılan ya da ayrılmak isteyen hiçbir futbolcumuza zorluk çıkarmıyoruz. Kariyerleri için kulüp olarak ne katkıda bulunmamız gerekirse yapmaya hazırız " diye konuştu.

Takımdaki yetenekli isimlerin İstanbul Süper Amatör Lig Klasman Grubunda mücadele etmeye hak kazanan kulüpler başta olmak üzere değişik lig temsilcilerinden teklifler iletilmiş durumda. Şu ana kadar prensipte anlaşmaya varan 5-6 ismin her an yeni takımları ile antrenmanlara çıkması olası.

TALİP ERCAN ( ERHA BEYKOZ )

Hiç yorum yok:

İstanbul 2. Amatör Lig 20 Nisan Cumartesi Sonuçları

İstanbul 2. Amatör Lig'de tekli gruplarda karşılaşmalar 20 Nisan Cumartesi günü oynanacaktır...