Cumartesi, Şubat 10, 2024

İstanbul 1. Amatör Lig 11 Şubat 2024 Pazar Sonuçları



İstanbul 1. Amatör Lig'de heyecan devam ediyor...




2. Grup
14.30 Selimpaşaspor-Karadeniz İO (Celaliye) 4-0
14.30 Muratbeyspor-Gazitepespor (İzzettin) 3-1
14.30 Bollucaspor-Akalanspor (Terkos) 3-1
14.30 B.Mimarsinanspor-Alibeyspor (B.Hakkı) 2-4
--.-- Kayaşehirspor-Karacaköy Bld 3-0 h

4.Grup
10.45 Filizspor-Aslantepe GSK (Yeşilova) 4-3
11.00 Florya Asspor-Zaferspor (Şenlikköy) 3-1
14.30 P.Köprülüspor-Sağmalcılarspor (İBB GOP) 1-1
14.30 Haydarspor-Okspor (N.Sevik) 3-0
15.00 Topkapıspor-Yeni Yüzyıl GSK (Mimarsinan) 2-2


6. Grup
12.30 Şişli Yaylaspor-Gültepe Özgençlik (Feriköy) 5-2
12.30 Yücespor-Çeliktepespor (Bakırköy 2) 1-2
14.30 Merterspor-Çapaspor (Özel İdare) 4-2
14.30 Esenyurtspor-Z.Burnuspor (Esenyurt) 4-3
15.00 Ramispor-Yıldırım Bosnaspor (Rami) 1-0



8. Grup
12.30 Ç.Marufspor-Etiler Kartalspor (B.Paşa Bld) 1-3
14.00 Göktürk FK-Emirefendispor (Alibeyköy) 4-0
14.00 Albayrakspor-Bahçeköyspor (Albayrak) 4-0
16.30 Çelikspor-Yahya Kemalspor (N.Sevik)  1-1
17.00 Mimarsinan-Kanaryaspor (Mimarsinan) 4-2


10. Grup
12.30 Kastamonuspor-Reşitpaşaspor (N.Sevik) 2-0
12.30 İkitellispor-Gayretspor (Yeşilova) 2-3
12.30 Muradiye GB-Tunaspor (Çilekli) 0-4
12.30 Bahçelievler FA-Es.Acarspor (Özel İdare) 4-0
--.-- Irmakspor-Karadolapspor 3-0 h


12. Grup
14.00 Er.Acarspor-B.Yenimahalle (K.75.Yıl) 1-3
14.00 Anadolu Üsküdar-Sultanbeylispor (Selimiye) 0-1
15.00 Kanlıcaspor-P.Doğanspor (Kanlıca) 5-1
15.00 Ortadağspor-Kurtköyspor (Sarıgazi) 0-5
16.30 Tuzla 1954-1923 Esenkentspor (Orhanlı) 4-1

14. Grup
12.00 P.Emekspor-Ç.Çarşıspor (Kaynarca) 1-1
14.30 Samandıra FK-K.Yelkenspor (Ömerli) 0-0
15.30 Çavuşbaşıspor-Acıbademspor (Çavuşbaşı) 2-2
16.00 Kaynarcaspor-Yakacıkspor (Kaynarca) 0-2 
--.-- Tuzla GB-Sultan Mehmed Hanspor 3-0 h

Hiç yorum yok:

Mahmut Gerdan'dan Ayazağaspor'a veda

İstanbul Süper Amatör Lig 7. Grup'ta başarılı bir sezon geçiren Ayazağaspor'un deneyimli oyuncusu Mahmut Gerdan, sezonun bitmesi ise...