Pazar, Ocak 15, 2023

Süper Amatör Lig maçında tribün çöktü


Bursa Süper Amatör Lig B Grubu'nda oynanan ve 0-0 sona eren İnegöl Osmaniyespor-Mudanyaspor maçında tribünlerin bir kısmı çöktü.

Kurtuluş Stadı'ndaki maçta dakikalar 10'u gösterirken Osmaniyespor taraftarlarının bulunduğu tribünün bir kısmı çökerken aşağı düşen taraftarlar hafif şekilde yaralandı.

Osmaniyespor'dan yapılan açıklamada  şu ifadeler kullanıldı: "Tam anlamıyla İnegöl'e yakışmayan tribünlerin bir an önce yapılmasını bir başka kazaya davet çıkarmaması açısından yetkili mercilerden istiyoruz. Tribünün bulundu kısımlar bloklar halinde çöküntü halindedir. Bugün hafif atlatmış olabiliriz,fakat başka bir gün ciddi hasarlara yol açabilir. Ayrıca Tribünlerin arka kısmında bulunan tuvaletler kullanılamaz halde, içerisi şu basmış durumdadır. Maçı izlemeye gelen seyircilerimizin tribünde can sağlığının bulunmasıyla birlikte ihtiyaçlarınıda karşılayamamaktadır. Bir an evvel tadilata alınıp İnegol'ümüze yakışır şekile getirilmesini rica ediyoruz."

Kaynak: Bursa Amatörün Sesi

Hiç yorum yok:

İshaklı, Şile Yıldız maçından 3 puan bekliyor

Tarihinde ilk kez mücadele ettiği  TFF Bölgesel Amatör Ligde müthiş bir başarıya imza atan Beykoz İshaklıspor'da Cuma günü Beykoz Stadın...