Pazar, Ocak 15, 2023

İstanbul 1. Amatör 15 Ocak 2023 Pazar Programı



İstanbul 1. Amatör Lig'de heyecan tüm hızıyla sürüyor...




1. Grup
10.45 Yeşilkentspor-Esenkent Gençlik (Avcılar) 4-1
10.45 Gazitepespor-Güzelcespor (M.Gürsu) 3-5
12.30 Esenyurt Acarspor-Çanakçaspor (Hadımköy) 3-5
14.30 Akörenspor-B.Karadeniz İO (M.Gürsu) 1-3
14.30 Hadımköyspor-Gürpınarspor (Hadımköy) 0-3




3. Grup
12.30 Selimpaşaspor-Taşolukspor (M.Gürsu) 1-2
14.30 Tepecik Anadoluspor-B.Gençordu (Tepecik) 4-3
14.30 Kestanelikspor-Gökçealispor (Çanakça) 1-2
14.30 Değirmenköy 1963 SK-Anadolu Esenyurtspor (Celaliye) 1-4
--.-- Dağyenicespor-İstanbulspor h-h



5. Grup
13.00 E.Adıyamanspor-Tepebağ Kültürspor (Zara Ekinli) 2-2
14.30 Etiler Kartalspor-Karadolapspor (İ.İnönü) 0-5
16.30 Altınyıldızspor-Kanaryaspor (N.Sevik) 3-1
--.-- Piyalepaşaspor-Arnavutköyspor 0-3 h
--.-- Bağcılar G.Gücü-Başakşehir Kartalspor 0-3 h


7. Grup
10.45 Kastamonuspor-Esenayspor (Mimarsinan) 3-2
14.30 Şafak 76 SK-Eroğluspor (Mahmutbey) 0-1
15.00 25 Çatspor-Merterspor (Zara Ekinli) 1-0
16.00 Florya Asspor-Azimspor (Şenlikköy) 1-2
16.00 Ulutepespor-Sanayi Mahallesi (Örnektepe) 1-7


9. Grup
12.30 YL Konaklarspor-Ateştuğlaspor (İ.İnönü) 2-0
12.30 E.Turgutreisspor-Malkoçoğluspor (İBB B.Paşa) 2-0
14.30 Abidei Hürriyetspor-S.Kartalspor (Nurtepe) 3-2
14.30 Cevizlispor-Fatih Hilalspor (Beyoğlu) 1-1
15.00 Y.Güneşspor-Çayırbaşıspor (H.Doğan) 0-3


11. Grup
14.30 Çeliktepe Ümitspor-Ferahevlerspor (Y.Kemal) 2-2
14.30 Güzelhisarspor-İst.Es.Tokatspor (N.Sevik) 2-3 
14.30 Batı Trakyaspor-Kocasinanspor (Merkezefendi) 1-0
16.30 Sağmalcılarspor-HR Paşaspor (İBB B.Paşa) 0-0
--.-- Barışspor-Güneşlispor 3-0 h




13. Grup
12.00 V.Tayfunspor-Gümüşsuyuspor (Selimiye) 1-1
15.00 Girne Gençlik-Dolayobaspor (Başıbüyük) 1-0
16.30 Maltepe Yıldızspor-M.Karayolları SK (Gülsuyu) 2-1
16.30 Adalarspor-Ortadağspor (Bulvar) 4-3
18.00 Yeldeğirmenispor-Selamsızspor (Selimiye) 1-0
--.--Sarıgazispor-Onayspor 3-0 h




15. Grup
14.00 Erenköy Acarspor-Tuzla G.Birliği (Yenisahra) 5-1
15.00 Elmalıspor-Tuzla Şifaspor (Paşabahçe) 0-1
15.00 Kaynarcaspor-Fetih Kelkitspor (Kaynarca) 3-0
16.30 Hekimbaşıspor-1923 Esenkentspor (Dudullu) 1-1
--.-- Kartal Yunusspor-Tunusbağıspor 0-3 h
--.-- Sancaktepe Ziganaspor-Kanlıcaspor 0-3 h

8 yorum:

Adsız dedi ki...

G hisar 1 e tokat 0 ilk yari bitti

Adsız dedi ki...

G hisar 1 e tokat 0 48 dakika

Adsız dedi ki...

Erenköy 5
Tuzla Gençlerbirliği 1 maç sonucu

Adsız dedi ki...

G hisar 2 esenler tokat 3 mac bitti

Adsız dedi ki...

Altinyildiz 0 kanarya 0 ilk yari oynaniyor

Adsız dedi ki...

Marmara karayolları maçı kaç kaç

Adsız dedi ki...

Altınyıldız 3-1 kanarya

Adsız dedi ki...

Selamsız değirmen maçı kaç kaç

Gazitepesporlu Zuma'ya teklif yağıyor

İstanbul 1. Amatör Lig ekiplerinden Gazitepespor'un Mısırlı futbolcusu Zuma'ya teklif yağarken Başkan Özal Gürkan "Mido'nun...