Pazartesi, Eylül 12, 2022

Karakaya: Koşan, hep golü düşünen bir takım olacağız


İstanbul Süper Amatör Lig ekiplerinden İstanbul&Esenyurt Orduspor'un teknik direktörü Oğuz Karakaya yeni sezonda ofansif gücü yüksek, prese ve dayanıklılığa dayalı bir futbol anlayışıyla heyecan verici bir takım izlettirmek istediklerini kaydetti. 

Karakaya Yeni Ufukspor'la oynadıkları ve 2-1 kaybettikleri maç sonrası şunları söyledi: “Yardımcı hocamız Eren Ak  ile birlikte sıkı bir çalışma dönemine girdik. Hafta içi yaptığımız idmanla lige hazırlanıyoruz. Amatörde henüz transfer dönemi kapanmadı ancak biz ihtiyaçlarımızı tamamlayarak kadromuzu şekillendirdik.  Gelecek yıl camiamızı Bölgesel Amatör Lig’de temsil etmek istiyoruz. Başkanımız  ve yöneticilerimize teşekkür ediyorum. Onlar hedefi yükselttikçe bizim sorumluluğumuz da artıyor. Bu sezon futbol severler koşan, mücadele eden ve hep golü düşünen bir Akıncılar izleyecek. Oyuncularımızın motivasyonu her geçen gün artıyor. Hazırlık maçlarına da ağırlık vererek  lige hazır olmak istiyoruz."

Haber: Yılmaz Aktepe


Hiç yorum yok:

Serkan Demir İstinye'den ayrıldı

  İstanbul Süper Amatör Lig 8.grup ekiplerinden İstinyespor ile anlaşma sağlayan deneyimli file bekçisi Serkan Demir yönetim ile anlaşarak y...