Pazartesi, Ağustos 08, 2022

Arnavutköy Belediyespor alt yapısına büyük ilgi


Bu sezon 2. Lig’de mücadele etmeye hazırlanan Arnavutköy Belediyespor bir yandan A takımda iddialı şekilde yoluna devam ederken diğer taraftan güçlü alt yapısı ile dikkat çekiyor.

Mavi-Yeşilli İstanbul ekibi geçtiğimiz günlerde alt yapısı için seçme yaparken büyük ilgiyle karşılaştı. Birçok genç yetenek hünerlerini sergileyip Arnavutköy Belediyespor alt yapısına girmeye çalıştı.Arnavutköy Belediyespor Altyapı Sorumlusu Volkan Kocagöz “Seçmelere 1550 futbolcu katılım sağladı. Bu da ne kadar güzel ve doğru işler yaptığımızın bir göstergesi bence. Geçen sezon İstanbul’da U16’da şampiyon olduk. Bu sezon bölgesel liglerde mücadele edeceğiz” dedi.

Profesyonel ligleroe en genç alt yapı sorumlularından biri olan 30 yaşındaki Volkan Kocagöz Trakya Üniversitesi BESYÖ mezunu. Galatasaray Futbol Okulu, Bakırköy, Barışspor, Karagümrük kulüplerinde görev alan ve iki yıldır Arnavutköy Belediyespor’da görev yapan Kocagöz’ün UEFA B, analiz ve oyuncu izleme lisansları var.

Haber: Efkan Bucak

1 yorum:

Adsız dedi ki...

Arnavutköy spor değerli bir kulüp olmakla beraber Volkan Kocagöz ile birlikte değerine değer katmıştır

Serkan Demir İstinye'den ayrıldı

  İstanbul Süper Amatör Lig 8.grup ekiplerinden İstinyespor ile anlaşma sağlayan deneyimli file bekçisi Serkan Demir yönetim ile anlaşarak y...