2. GRUP
13.00 Beycilerspor-S.Mimarsinanspor (M.Gürsu) 2-3
13.00 Oklalıspor-TEM Terkosspor (Çanakça) 2-1
15.00 Fenerköyspor-Seymenköyspor (M.Gürsu) 2-8
16.00 Istrancaspor-Çakılköyspor (Binkılıç) 2-1
16.00 Kavaklıspor-B.Gençordu (S.Ortaköy) 2-2
13.00 Beycilerspor-S.Mimarsinanspor (M.Gürsu) 2-3
13.00 Oklalıspor-TEM Terkosspor (Çanakça) 2-1
15.00 Fenerköyspor-Seymenköyspor (M.Gürsu) 2-8
16.00 Istrancaspor-Çakılköyspor (Binkılıç) 2-1
16.00 Kavaklıspor-B.Gençordu (S.Ortaköy) 2-2
4. GRUP
14.00 Başakşehir Bld-1923 Özkanspor (Taşoluk) 3-3
16.00 1453 İstanbul Assspor-THY (S.Kartal) 0-4
--.-- Güney Yıldızı SK-B.Paşa Atletik 0-3 h
--.-- Üçyüzlü Esengücü-Nişanca Gençlik 0-3 h
--.-- Fatihspor-Telsizspor 0-3 h
14.00 Başakşehir Bld-1923 Özkanspor (Taşoluk) 3-3
16.00 1453 İstanbul Assspor-THY (S.Kartal) 0-4
--.-- Güney Yıldızı SK-B.Paşa Atletik 0-3 h
--.-- Üçyüzlü Esengücü-Nişanca Gençlik 0-3 h
--.-- Fatihspor-Telsizspor 0-3 h
6. GRUP
13.00 Kuzeyin Kaplanları SK-İstanbul Demirspor (H.Doğan) 4-1
14.00 Suceyin&Yeşilyayla-Yeni Özkartalspor (Avcılar) 1-3
14.00 Bağcılar G.Gücü-Haznedarspor (Mahmutbey) 4-3
16.00 B.Yenidoğanspor-Özgenspor (B.Paşa Bld) 15-4
13.00 Kuzeyin Kaplanları SK-İstanbul Demirspor (H.Doğan) 4-1
14.00 Suceyin&Yeşilyayla-Yeni Özkartalspor (Avcılar) 1-3
14.00 Bağcılar G.Gücü-Haznedarspor (Mahmutbey) 4-3
16.00 B.Yenidoğanspor-Özgenspor (B.Paşa Bld) 15-4
8. GRUP
12.00 19 Mayısspor-Çelikspor (Esenyurt Bld) 0-8
16.00 Emirefendispor-Fişekspor (Beyoğlu) 3-2
16.00 Kemerburgazspor-Aslantepe Gençlik (K.Burgaz) 3-1
--.-- Azimspor-Avcılar Cihangirspor 3-0 h
--.-- Kadimspor-İnönüspor 3-0 h
12.00 19 Mayısspor-Çelikspor (Esenyurt Bld) 0-8
16.00 Emirefendispor-Fişekspor (Beyoğlu) 3-2
16.00 Kemerburgazspor-Aslantepe Gençlik (K.Burgaz) 3-1
--.-- Azimspor-Avcılar Cihangirspor 3-0 h
--.-- Kadimspor-İnönüspor 3-0 h
10. GRUP
14.00 Zübeyde Hanımspor-5 Mevsim Gençlik (Gazi Mah.) 2-1
14.00 Mollaşkıspor-Giresun Emeksanspor (N.Sevik) 2-7
16.00 Öz Yavuzselimspor-Kosova Güçspor (İBB B.Paşa) 2-0
--.-- İst.Sivasspor-Ulusspor 3-0 h
--.-- Yenidoğan Güneşspor-Gümüşpalaspor 3-0 h
14.00 Zübeyde Hanımspor-5 Mevsim Gençlik (Gazi Mah.) 2-1
14.00 Mollaşkıspor-Giresun Emeksanspor (N.Sevik) 2-7
16.00 Öz Yavuzselimspor-Kosova Güçspor (İBB B.Paşa) 2-0
--.-- İst.Sivasspor-Ulusspor 3-0 h
--.-- Yenidoğan Güneşspor-Gümüşpalaspor 3-0 h
12. GRUP
13.00 Atalarspor-Doğan Güneşspor (Kartal 75. Yıl) 2-4
14.00 Pendik Emekspor-Yavuztürkspor (Çamlık) 3-1
14.00 Tuzla 1954 SK-Mehmet Lauf LSK (Orhanlı) 3-0
14.00 Çekmeköyspor-Feneryoluspor (Alemdağ) 4-0
13.00 Atalarspor-Doğan Güneşspor (Kartal 75. Yıl) 2-4
14.00 Pendik Emekspor-Yavuztürkspor (Çamlık) 3-1
14.00 Tuzla 1954 SK-Mehmet Lauf LSK (Orhanlı) 3-0
14.00 Çekmeköyspor-Feneryoluspor (Alemdağ) 4-0
14. GRUP
13.00 Sancaktepe Emekspor-Anadolu Kavağıspor (Sarıgazi) 0-3
14.00 Salacakspor-Sultan Mehmed Hanspor (Beylerbeyi)
16.00 Yenişehir Gençlik-Esenevlerspor (Çamlık) 9-1
17.00 Acıbadem Üsküdar SK-Tuzla Anadoluspor (Selimiye) 1-3
17.00 Özataşehirspor-Şile Denizspor (Esatpaşa) 3-0
13.00 Sancaktepe Emekspor-Anadolu Kavağıspor (Sarıgazi) 0-3
14.00 Salacakspor-Sultan Mehmed Hanspor (Beylerbeyi)
16.00 Yenişehir Gençlik-Esenevlerspor (Çamlık) 9-1
17.00 Acıbadem Üsküdar SK-Tuzla Anadoluspor (Selimiye) 1-3
17.00 Özataşehirspor-Şile Denizspor (Esatpaşa) 3-0
1 yorum:
Kosavagüçspor her zamanki Gibi Satışa başladı Ayıptır günahtır güvenemiyorsanız 2 ci amatörde bile oynamayın Baştan sona Lider götür grubu son iki maç yatın Ayıp ayıp Gençlerinizi Bu Ellere vermeyin bırakın Başka takımlarda oynasınlar 3-4 hoca Kulübün olmayan parasını yiyor ya Şampiyon olacağınız grupta her takıma Neredeyse yatıyorsunuz aman 1.ci Amatöre çıkmayalımda
Yorum Gönder