Pazartesi, Haziran 13, 2022

İstanbul 1. Amatör Lig fair play sıralaması (13.06.2022)


İstanbul 1. Amatör Lig fair play sıralamasında son haftaya girilirken, ilk ikiye girip Süper Amatör Lig'e kimin gideceği konusunda merak giderek büyüyor.

Ligde devam eden takımlar arasında, 15 sarı kartla en centilmen takım olan Zeytinburnuspor... Bu haftaya kadar lider olan ancak bu hafta zirveden inen lacivert-Beyazlı ekip buna karşın ligi ikinci bitirir ve son hafta 16 sarı kart görmezse Süper Amatör Lig vizesi alacak. Siirt İstanbul Yavuzselimspor da avartajlı durumda. Hem Zeytinburnu hem de Yavuzselim'in şampiyonluk şansları da bulunuyor.

En centilmen ikincilerden Esenyurtspor bu hafta grubunda ikincilik şansını kaybettiği için yarıştan elenirken, yine bu tabloda üst sıralarda bulunan Sarıyer Yenimahalle ve Taçspor da şampiyon olarak çoktan üst lige terfi etti.

Şu anda ikinciler/ikinci olma ihtimali olan takımlar arasında yapılan fair play sıralamasının ilk sıraları şöyle:1 yorum:

Adsız dedi ki...

siz puan sıralamasını nereden alıyorsunuz? balkan yeşilbağlar 1 haziran'da oynanan maçta ümraniye inkılapbirspor'u mağlup ederek liderliğe yükseldi. siz hala ikinci sıradaymış gibi gösteriyorsunuz...

bu galiz hatanın derhal düzeltilmesini rica ediyoruz!

Emirhan Kaya'dan Bulvarspor'a veda

Kartal Bulvarspor'un 3. Lig'e çıkan kadrosunun önemli isimlerinden Emirhan Kaya kırmızı-beyazlı ekiple yollarını ayırdı.