Cumartesi, Haziran 11, 2022

İstanbul 1. Amatör Lig 11 Haziran 2022 Cumartesi Sonuçları



İstanbul 1. Amatör Lig'de tekli gruplarda günün maç skorları...




1. GRUP
16.00 Anadolu Esenyurtspor-Selimpaşaspor (Hadımköy) 3-2
16.00 Akalanspor-Akörenspor (İhsaniye) 1-4
16.00 Karaağaçspor-İstanbulspor (B.Çekmece) 6-1
--.-- Yeniköy 1924 SK-S.Ortaköyspor 3-0 h
--.-- Karacaköy Bld-İzzettinspor 3-0 h


3. GRUP
12.00 Tepecik Anadoluspor-Örnek İY (Tepecik) 7-5
16.00 Gümüşpınarspor-Esenkent Gençlik (Karacaköy) 1-1
16.00 Çanakcaspor-Karadeniz İ.O (Çanakca) 4-3
16.00 Bollucaspor-Ormanlıspor (Bolluca) 3-5
16.00 Değirmenköy 1963-Gümüşyakaspor (Değirmenköy) 0-3



5. GRUP
16.00 Malkoçoğluspor-Şişli Gençlik (Albayrak) 1-0
16.00 Haydarspor-B.Paşa Doğanspor (Mimarsinan) 3-2
16.00 Barışspor-Büyükderespor (Bakırköy 2) 3-2
16.00 Yeşildirekspor-S.Çeşme Birlikspor (Merkezenfendi) 11-5
16.00 Yeni Yüzyılspor-Yeşil Ilgazspor (Mahmutbey) 3-3



7. GRUP
12.00 Güzelhisarspor-Sağmalcılarspor (N.Sevik) 0-2
18.00 Ulutepespor-Ayazağa Esenspor (Beyoğlu) 4-2
18.00 Taşlıtarlaspor-Hürriyet Eğitimspor (Küçükköy) 7-0
18.00 Siirt İst.Yavuzselimspor-Kanaryaspor (Mimarsinan) 2-1
--.-- Z.Burnu 1957 SK-Cevizlispor 0-3 h


9. GRUP
13.00 Olimpiyatspor-Küçükayasofyaspor (Şenlikköy) 0-3 h (Olimpiyat çıkmadı)
14.00 Esenyurt Acarspor-Tozkoparan Birlikspor (Esenyurt Bld) 3-0 h (Tozkoparan sahaya 8 kişi çıktı)
16.00 Kayaşehirspor-Mahmutbeyspor (Taşoluk) 5-2
16.00 Eroğluspor-Taksimspor (ZB H.Doğan) 4-2
16.00 Tahtakale Kartalları SK-Ramispor (Avcılar) 4-1



11. GRUP
12.00 Tepebağ Kültürspor-Alemdarspor (Merkezfendi) 5-3
14.00 Ç.Marufspor-Gültepe Özgençlik (B.Paşa Bld) 10-0
14.00 İMÇ Sakaryaspor-Sarıyer Yenimahalle (Mimarsinan) 2-2
14.00 Şişli Yaylaspor-B.Güneşlispor (Y.Tunaoğlu) 2-1
14.00 FK 1864-KM Paşaspor (Bakırköy 2) 2-1



13. GRUP
12.00 Fatih Hilalspor-Şenlikköy GB (Mimarsinan) 3-0
17.00 İkitellispor-Gelişimspor (İFA) 5-0
17.00 Boyacıköyspor-Z.Yıldızspor (Çayırbaşı) 3-0
17.00 Esenlerspor-Gürpınarspor (Şenlikköy) 0-6


15. GRUP
18.00 Güneşlispor-Yeni Levent Konaklar (Mahmutbey) 1-0
18.00 Damlaspor-Sarıyer Maden GSK (Merkezefendi) 3-1
18.00 Altınyıldızspor-Gedikpaşaspor (N.Sevik) 3-1
18.00 Hamidiyespor-B. Gümüşhanespor (İBB B.Paşa) 0-3 



17. GRUP
14.00 Beykoz Yenimahalle-Sapanbağlarıspor (Paşabahçe) 5-1
14.00 Sitespor-Karabekirspor (Esatpaşa) 1-4
16.00 Çavuşoğluspor-Selamsızspor (Yunus) 1-2
16.00 Örnekspor-Fikirtepe Dumlupınar (Başıbüyük) 0-7
--.-- Gülensuspor-Güllübağlarspor 3-0 h



19. GRUP
15.00 Ortadağspor-Üsküdar Anadolu (Sarıgazi) 1-3
15.00 1923 Esenkentspr-Taçspor (Kartal 75. Yıl) 0-6
16.00 Kozyatağı İY-Yakacıkspor (Yenisahra) 2-3
16.00 Elmalıspor-P.Kaynarcaspor (Paşabahçe) 1-4
--.-- Fındıklıspor-Aydınlıspor 3-0 h




21. GRUP
16.00 Anadolu Hisarı İY-Sarıgazispor (Kavacık) 6-1
16.00 Hasanpaşaspor-Anadolu Üsküdar (Gülsuyu) 2-7
16.00 Tuzla G.Birliği-Fetih Kelkitspor (Orhanlı) 6-0
--.-- Kartal Elçispor-Pendik Çamlıkspor 0-3 h

Hiç yorum yok:

Emirhan Kaya'dan Bulvarspor'a veda

Kartal Bulvarspor'un 3. Lig'e çıkan kadrosunun önemli isimlerinden Emirhan Kaya kırmızı-beyazlı ekiple yollarını ayırdı.