Salı, Haziran 14, 2022

Bahçelievler ince eleyip sık dokuyacak


Bölgesel Amatör Lig’in yeni ekiplerinden Bahçelievlerspor olağanüstü genel kurulunda başkan Levent Dilaver yönetiminde daha güçlü bir yönetim oluştururken, transfer için de düğmeye bastı.

Süper Amatör Lig’deki başarılı performansını BAL’a da taşımak isteyen yeşil-beyazlılar teknik ekip ve transfer konusunda ince eleyip sık dokuyacak. Kulüpte transfer konusunda iki isim sıkı bir çalışmaya başladı bile. Sportif Direktör Gürkan Soysal ve Futbol Şube Sorumlusu Şevki Yılmaz, genel kurulun hemen ardından hummalı bir çalışmaya girişirken, transfer için görüşmelere başladı.

Soysal: Bahçelievler 3. Lig'e hak ediyor
Sportif Direktör Gürkan Soysal yaptığı açıklamada, “Bazı şeyleri netleştirmek için genel kurulun tamamlanmasını bekledik. Zaten bir yol haritamız vardı. Şimdi planlarımız doğrultusunda planlı bir çalışma ile yavaş yavaş transferlere başlayacağız. Acelemiz yok. Bu piyasayı bilen profesyonelleriz. Bahçelievlerspor camiasına, Bahçelievlerspor ismine yakışan bir kadro kuracağız. Bahçelievlerspor geçmiş dönemlerde potansiyelini değerlendirememiş, fazlasıyla mütevazı kalmış bir kulüpte. Levent Dilaver başkanımızla beraber girdiğimiz bu yolda ilçemizin potansiyelini de ortaya çıkarmaya başladı. Süper Amatör Lig maçlarımıza olan ilgi bizi çok mutlu etti. İnanıyorum ki  Bahçelievlerspor Bölgesel Amatör Lig’de de çok başarılı olacaktır. Bu ilçe Üçüncü Lig’i hak ediyor, bu hedefe uygun bir kadro oluşturacağız” dedi.

Haber: Efkan Bucak

Hiç yorum yok:

Emirhan Kaya'dan Bulvarspor'a veda

Kartal Bulvarspor'un 3. Lig'e çıkan kadrosunun önemli isimlerinden Emirhan Kaya kırmızı-beyazlı ekiple yollarını ayırdı.