Pazartesi, Haziran 13, 2022

2. Amatör Lig Fair Play Tablosu (13.06.2022)


İstanbul 2. Amatör Lig fair play sıralamasında son haftaya girilirken, ilk ikiye girip 1. Amatör Lig'e kimin gideceği konusunda merak giderek büyüyor.

2. Amatör'de ilginç bir tablo var... En centilmen Esenyurt Gümüşhane ve üçüncü Öz Yarımburgazspor son hafta birbirleriyle oynayacaklar. Bu ekiplerin hemen akabinde Göktürkspor olduğundan, Öz Yarımburgaz-Gümüşhane maçının kaybedeninin yarış dışı kalma ihtimali yüksek. Hatta bu iki takımdan birinin birinci birinin üçüncü olması da olasılıklar dahilinde. İncirtepespor ise son haftaya üçüncü giriyor ve ikinci sıradaki (Fair play ile terfi etmesi artık imkansız olan) GOP Barbaros'a konuk olacak. GOP Barbaros ise İncirtepe'yi yenip lider Topkapı'nın yenilmesini bekleyecek.

Bu takımları,ikinciliğini garantilemiş Tuzla 1954, Beştelsiz ve Bayrampaşa Atletik takip ediyor. Üstlerindeki takımların durumları nedeniyle bu üç ekip de umutlarını canlı tutuyor.
Hiç yorum yok:

Emirhan Kaya'dan Bulvarspor'a veda

Kartal Bulvarspor'un 3. Lig'e çıkan kadrosunun önemli isimlerinden Emirhan Kaya kırmızı-beyazlı ekiple yollarını ayırdı.