Pazar, Mayıs 08, 2022

İstanbul 1. Amatör Lig 8 Mayıs 2022 Pazar Sonuçları



İstanbul 1. Amatör Lig'de tekli gruplarda bugün 10. hafta karşılaşmaları oynanacak.

1. GRUP
15.00 Karacaköy Bld-İstanbulspor (Karacaköy) 4-3
16.00 Anadolu Esenyurtspor-Akalanspor (Esenyurt Bld) 3-1
16.00 Karaağaçspor-Selimpaşaspor (B.Çekmece)  0-1
16.00 Yeniköy 1924 SK-Akörenspor (Terkos) 4-3
16.00 İzzettinspor-Silivri Ortaköyspor (Çanakça) 1-3

3. GRUP
14.00 Gümüşpınarspor-Çanakçaspor (B.Çekmece) 2-2
14.00 Tepecik Anadoluspor-Esenkent Gençlik (Tepecik) 3-8
14.00 Değirmenköy 1963 SK-Örnek İY (Değirmenköy) 5-2
16.00 Bollucaspor-Karadeniz İÖ (Taşoluk) 3-2
16.00 Gümüşyakaspor-Ormanlı Köyü SK (Değirmenköy) 0-1

5. GRUP
15.00 Yeni Yüzyıl Gençlik-Büyükderespor (Mahmutbey) 4-0
16.00 Malkoçoğluspor-Haydarspor (Cebeci) 1-2
16.00 Barışspor-Şişli Gençlikspor (Bakırköy 2) 0-0
16.00 Yeşildirekspor-B.Paşa Doğanspor (Yenikapı) 2-1
16.00 Yeşil Ilgazspor-Söğütlüçeşme Birlikspor (Merkezefendi) 4-0

7. GRUP
14.00 Güzelhisarspor-Ulutepespor (N.Sevik) 5-1
14.00 Z.Burnu 1957 SK-Hürriyet Eğitimspor (ZB H.Doğan) 3-8
14.00 Cevizlispor-Kanaryaspor (Beyoğlu) 2-2
15.00 Siirt İst.Yavuzselimspor-Ayazağa Esenspor (Mimarsinan) 2-0'ken Esenspor 6 kişi kaldı
16.00 Taşlıtarlaspor-Sağmalcılarspor (Z.Ekinli) 3-3

9. GRUP
14.00 Ramispor-Taksimspor (Kemerburgaz) 2-0
16.00 Olimpiyatspor-Esenyurt Acarspor (Albayrak) 0-2
16.00 Kayaşehirspor-Küçükayasofyaspor (E.Özçelik) 0-1
16.00 Eroğluspor-Tozkoparan Birlikspor (ZB H.Doğan) 5-1
17.00 Tahtakale Kartalları-Mahmutbeyspor (Avcılar) 1-3

11. GRUP
13.00 İMÇ Sakaryaspor-Alemdarspor (Mimarsinan) 3-3
14.00 Tepebağ Kültürspor-Çankırı Marufspor (Merkezefendi) 1-2
14.00 Şişli Yaylaspor-Gültepe Özgençlik (Örnektepe) 3-3
14.00 FK 1864-Sarıyer Yenimahalle (Bakırköy 2) 1-6
16.00 K.M.Paşaspor-Bağcılar Güneşlispor (N.Sevik) 3-1

13. GRUP
16.00 Boyacıköyspor-Gürpınarspor (Çayırbaşı) 2-2
16.30 Şenlikköy GB-Z.Yıldızspor (Şenlikköy) 0-1
17.00 Fatih Hilalspor-Gelişimspor (Mimarsinan) 1-1
17.00 İkitellispor-M.K.Paşaspor (İFA) 5-0

15.GRUP
12.00 Damlaspor-Gedikpaşaspor (ZB H.Doğan) 3-1
12.00 Hamidiye Gençlik-Y.L.Konaklarspor (Hasbahçe) 1-1
12.00 B.Gümüşhanespor-Maden GSK (İl Özel İdare) 4-0
13.00 Güneşlispor-M.Tayfunspor (Mahmutbey) 2-3

17. GRUP
14.00 Örnekspor-Karabekirspor (Başıbüyük) 1-2
14.30 Gülensuspor-Selamsızspor (Gülsuyu) 2-4
16.00 Beykoz Yenimahalle-Çavuşoğluspor (Kanlıca) 2-3
17.00 Sitespor-Sapanbağlarıspor (Esatpaşa) 3-1
--.-- Fikirtepe Dumlupınar-Güllübağlarspor 3-0 h

19. GRUP
14.00 Kozyatağı İY-Aydınlıspor (Yenisahra) 3-0
15.00 P.Kaynarcaspor-Taçspor (Kaynarca) 2-6
16.00 Fındıklıspor-Ortadağspor (Başıbüyük) 0-3
16.00 Elmalıspor-Yakacıkspor (Paşabahçe) 3-1
16.30 1923 Esenkentspor-Üsküdar Anadolu (Gülsuyu) 2-6

21. GRUP
14.00 Çamlıkspor-Anadolu Üsküdar (Çamlık) 0-3
15.00 Anadolu Hisarı İY-Harb İşspor (Kavacık) 5-2
16.00 Hasanpaşaspor-Fetih Kelkitspor (Selimiye) 0-4
16.00 Kartal Elçispor-Sarıgazispor (Kartal Yunus) 1-2

Hiç yorum yok:

Şişli Yaylaspor Maruf'un başına bela oldu!

İstanbul 1. Amatör Lig 11. Grup'ta kalma mücadelesi veren Şişli Yaylaspor sahasında Çankırı Marufspor'u 1-0 yenerek rakibini zirvede...