Cumartesi, Mayıs 07, 2022

İstanbul 1. Amatör Lig 7 Mayıs 2022 Cumartesi Sonuçları



İstanbul 1. Amatör Lig'de ikinci yarı bugün oynanacak karşılaşmalarla başlıyor...

2. GRUP
13.00 Dağyenicespor-Gazitepespor (Çanakça) 4-1
16.00 Subaşıspor-Esenyurtspor (Çanakça) 2-2
16.00 Güzelcespor-Arnavutköyspor (Güzelce) 0-1
16.00 Alibeyspor-Yalıköyspor (M.Gürsu) 2-1
--.-- Çiftlikköyspor-Yeşilbayırspor 0-3 h

4. GRUP
12.00 Sütlücespor-Teraziderespor (Beyoğlu) 2-3
16.00 Bereketlispor-Kadırgaspor (Yeşilova) 1-4
16.00 25 Çatspor-Sarıyer FSM (Cebeci) 6-0
16.00 Merkezefendispor-Şişli Anadoluspor (Merkezefendi) 7-0
18.00 Rumeli İY-Etiler Kartalspor (Mahmutbey) 3-1

6. GRUP
10.00 Bağcılar İSTOÇ-Merkez Kayaşehirspor (Mahmutbey) 3-5
10.00 Gayretspor-Muradiye GB (N.Sevik) 2-4
14.00 Arena Olimpik GSK-Erzincanspor (Y.Kemal) 0-3
14.00 Halil Rıfat Paşaspor-Reşitpaşaspor (Y.Tunaoğlu) 2-1
16.00 Güngörenspor-Yeşiltepespor (Z.Ekinli) 2-3

8. GRUP
12.00 Şirinevlerspor-İTÜ (İl Özel İdare) 3-2
12.00 Şafak 76 SK-Çeliktepespor (Mahmutbey) 2-1
16.00 Şemsipaşaspor-Altınaslarspor (Küçükköy) 0-2
16.00 Öz Alibeyköyspor-Sefaköyspor (Karadolap) 2-3
16.00 İzzetpaşaspor-Kastamonuspor (Nurtepe) 2-0

10. GRUP
12.00 Yeşilkentspor-1863 Boğaziçi SK (Avcılar) 2-1
16.00 Kent Yıldızspor-Hasköyspor (Albayrak) 3-3
16.00 Kumkapı Sarıçubuk-Sultanmuratspor (Yenikapı) 9-2
16.00 Sanayi Mahallesi SK-Karadolapspor (Yeşilce) 2-0
16.00 Zaferspor-Bayrampaşa Demirspor (ZB H.Doğan) 5-1

12. GRUP
14.00 Zeytinburnuspor-Bahçeköyspor (Merkezefendi) 1-0
14.30 Esenayspor-Filizspor (Bahariye) 1-4
16.00 Neslişahspor-Harmantepespor (Mimarsinan) 5-1
16.00 Trabzon 1453 SK-Tophane Tayfunspor (Mahmutbey) 0-0
--.-- Yavuz Sultan Selimspor-Etilerspor 3-0 h

14. GRUP
10.00 Yıldırım Bosnaspor-Ateştuğlaspor (İBB B.Paşa)  0-2
14.00 Yeşilcespor-Esentepe Adıyamanspor (Yeşilce) 1-3
15.00 Trabzonspor-Mahmut Şevket Paşaspor (Halkalı Etap) 2-3
16.30 Emirganspor-Esenler Turgutreisspor (Çayırbaşı) 1-1

16. GRUP
12.00 Fatih Görkem Atletik-KK Mevlanaspor (N.Sevik) 2-1
14.00 Abidei Hürriyetspor-Merterspor (Nurtepe) 2-1
14.30 Pınarspor-Vardarspor (Çayırbaşı) 3-2
16.00 Sefaköy Kartalspor-Sultançiftliğispor (S.Kartal) 3-0

18. GRUP
15.00 Haydarpaşaspor-Erenköy Acarspor (Selimiye) 3-2
16.00 Yenişehir Kartalları SK-İnkılapbirspor (Çamlık) 0-3
16.00 Onayspor-Altınordu İY (Orhanlı) 5-2
16.30 Taşdelenspor-B.Yeşilbağlarspor (Alemdağ) 2-4
16.30 Esenkentspor-Küçükbakkalköyspor (Gülsuyu) 0-1

20. GRUP
13.00 Heybeliadaspor-Kavakpınarspor (Kartal 75. Yıl) 4-2
14.30 Şilespor-Bostancıspor (Alemdağ) 5-1
14.30 Girne Gençlik-Hekimbaşıspor (Başıbüyük) 0-1
16.00 İshaklıspor-İcadiyespor (Beykoz) 4-0
16.00 Sultanbeylispor-Ataşehirgücü (Sultanbeyli Bld) 5-0

22. GRUP
12.30 Maltepe Yıldızspor-Öz Karacaahmetspor (Başıbüyük) 0-0
14.30 İstanbul Esnafspor-Çiğdemspor (Sarıgazi) 2-1
15.00 Adalarspor-İçerenköy İY (Kartal 75. Yıl) 4-2
16.30 İdealtepespor-P.Kavakpınarspor (Başıbüyük) 1-0

Hiç yorum yok:

Şişli Yaylaspor Maruf'un başına bela oldu!

İstanbul 1. Amatör Lig 11. Grup'ta kalma mücadelesi veren Şişli Yaylaspor sahasında Çankırı Marufspor'u 1-0 yenerek rakibini zirvede...