Çarşamba, Mayıs 18, 2022

İstanbul 1. Amatör Lig 18 Mayıs 2022 Çarşamba Sonuçları



İstanbul 1. Amatör Lig 12. Grup'ta bugün çiftli gruplarda 12. hafta maçları oynandı...

2. GRUP
16.00 Güzelcespor-Dağyenicespor (Güzelce) 3-1
16.00 Alibeyspor-Arnavutköyspor (M.Gürsu) 3-2
16.00 Subaşıspor-Gazitepespor (Çanakça) 5-4
16.00 Yeşilbayırspor-Esenyurtspor (Hadımköy) 1-0
--.-- Çiftlikköyspor-Yalıköyspor 0-3 h

4. GRUP
14.30 Bereketlispor-Rumeli İY (Yeşilova) 4-2
16.00 25 Çatspor-Kadırgaspor (Cebeci) 1-2
16.00 Sütlücespor-Etiler Kartalspor (Beyoğlu) 1-1
16.00 Merkezefendispor-Sarıyer FSM (Merkezefendi) 2-0
16.00 Şişli Anadoluspor-Teraziderespor (Y.Tunaoğlu) 2-10

6. GRUP
14.00 Halilrıfatpaşaspor-Muradiye GB (Y.Tunaoğlu) 2-2 
14.00 Yeşiltepespor-Reşitpaşaspor (ZB H.Doğan) 5-2
16.00 Bağcılar İSTOÇ-Gayretspor (Mahmutbey) 3-1
16.00 Güngörenspor-Erzincanspor (Şenlikköy) 4-1
--.-- Arena Olimpik GSK-Merkez Kayaşehirspor 0-3 h

8. GRUP
14.00 Şafak 76 SK-İTÜ (Mahmutbey) 4-1
16.00 GOP Şemsipaşaspor-Öz Alibeyköyspor (Küçükköy) 2-4
16.00 Şirinevlerspor-Altınaslarspor (İl Özel İdare) 0-1
16.00 Çeliktepespor-Kastamonuspor (Seyrantepe) 3-0
--.-- İzzetpaşaspor-Sefaköyspor 3-0 h

10. GRUP
16.00 Sanayi Mahallesi-Hasköyspor (Yeşilce) 4-1
16.00 Yeşilkentspor-Sultanmuratspor (Avcılar Atatürk) 5-1 
16.00 Zaferspor-Karadolapspor (ZB H.Doğan) 3-1
16.00 B.Paşa Demirspor-1863 Boğaziçispor (B.Paşa Bld) 2-2
17.00 Kent Yıldızspor-Kumkapı Sarıçubuk (İBB B.Paşa) 1-4

12. GRUP
12.30 Filizspor-Tophane Tayfunspor (Yeşilova) 1-2
14.00 Zeytinburnuspor-Harmantepespor (Merkezefendi) 7-0
16.00 Neslişahspor-Yavuz Sultan Selimspor (Mimarsinan) 9-0
16.00 Esenayspor-Bahçeköyspor (Bahariye) 1-4
--.-- Trabzon 1453 SK-Etilerspor 3-0 h

14. GRUP
14.00 Yeşilcespor-Mahmutşevketpaşaspor (Yeşilce) 2-0
14.00 E.Adıyamanspor-E.Turgutreisspor (Cebeci) 2-2
15.00 Trabzonspor-Davutpaşaspor (Halkayı Etap) 1-4
16.00 Emirganspor-Ateştuğlaspor (Çayırbaşı) 1-2

16. GRUP
14.00 Merterspor-Sultançiftliğispor (İl Özel İdare) 2-2
16.00 S.Kartalspor-Vardarspor (Sefaköy Kartal) 1-1
16.00 Abidei Hürriyetspor-KK Mevlanaspor (Nurtepe) 4-2
16.00 F.Görkem Atletik-Avcılar G.Birliği (N.Sevik) 2-2

18. GRUP
14.00 Esenkentspor-Erenköy Acarspor (S.Beyli Bld) 1-3
16.00 Haydarpaşaspor-Taşdelenspor (Selimiye) 2-4
16.00 Yenişehir Kartalları-B.Yeşilbağlar (Çamlık) 0-5
16.00 Onayspor-Küçükbakkalköyspor (Orhanlı) 3-1
16.00 Altınordu İY-İnkılapbirspor (Kartal Yunus) 1-2

20. GRUP
14.00 Şilespor-Heybeliadaspor (Şile) 5-0
16.00 İshaklıspor-Bostancıspor (Beykoz) 5-0
16.00 Girne Gençlik-Kavakpınarspor (Başıbüyük) 2-1
16.00 Sultanbeylispor-İcadiyespor (S.Beyli Bld) 11-1
16.00 Ataşehirgücü-Hekimbaşıspor (Esatpaşa) 4-3

22. GRUP
15.00 İstanbul Esnafspor-Öz Karacaahmetspor (Sarıgazi) 0-4
16.00 P.Kavakpınarspor-Çiğdemspor (Kaynarca) 1-0
17.00 İdealtepespor-İçerenköy İY (Bulvar) 4-2
--.-- Adalarspor-Acıbademspor 3-0 h

Hiç yorum yok:

Emirhan Kaya'dan Bulvarspor'a veda

Kartal Bulvarspor'un 3. Lig'e çıkan kadrosunun önemli isimlerinden Emirhan Kaya kırmızı-beyazlı ekiple yollarını ayırdı.