Perşembe, Ocak 13, 2022

Eryılmaz: Yönetimden güzel haberler bekliyoruzBAL 7/1. Grup takımlarından Beykozspor'da ikinci devrenin hazırlıkları devam ediyor.

Boğaziçi ekibinde teknik direktör Erdoğan Eryılmaz ile yardımcı antrenör Salih Mumcu nezaretinde başlayan haftanın ilk çalışması beşe iki top kapma ile başladı, ardından saha etrafında yapılan düz koşularla devam etti. 

Antrenman geneli kondisyona dayalı çalışmalardan oluştu, son kısımda açma germeler ile ilk çalışmaya nokta kondu. Kaleciler ise Salih Mumcu nezaretinde çalıştı. Toplam 24 futbolcunun iştirak ettiği antrenman sonrasında görüşlerini açıklayan Teknik Direktör Erdoğan Eryılmaz şu ifadelere yer verdi:

"İkinci yarının ilk hafta çalışmalarının ardından Irmakspor ile sahamızda bir hazırlık müsabakası yapmıştık. Müsabakayı 1-0 galip kapattık. Tabii ki bunlar yani skorlar ölçü değil sadece istatistik anlam taşımakta. Mutlak surette takıma takviye yapılması şart. Hali hazırda bizim ile antrenmana çıkan 3-4 arkadaşımız da var. Ancak nokta transferlere ihtiyacımız var. Kulüp yönetimi bu anlamda çalışmalar yapıyor, bu anlamda gelecek güzel haberleri herkes gibi bizler de bekliyoruz. Hazırlık maçlarımız devam edecek, bazı takımlar ile tarihleri belirledik…”

Haber: Talip Ercan - ERHA

Hiç yorum yok:

Furkan Er Karacaahmet Aygen ile anlaştı

  Geçtiğimiz sezon Kocasinanspor forması giyen ara transfer döneminde klasman grubu ekiplerinden Albayrakspor'a transfer olan forvet oyu...