Pazartesi, Kasım 15, 2021

BAL ekiplerinden İstanbul Sinopspor'un ismi değişti


Bölgesel Amatör Lig ekiplerinden İstanbul Sinopspor 14 Kasım Pazar günü olağan genel kurulunu gerçekleştirdi. Kulübün ismi genel kurul üyelerinin oy birliği ile Küçükçekmece Sinop Spor olarak değiştirildi. 

Bundan böyle takım Küçükçekmece Sinopspor olarak yoluna devam edecek.

Genel Kurulda konuşan Başkan Rafet Orhan takımı bu sene 3.Lig'e çıkarmak için ellerinden geleni yaptıklarını belirterek herkesi takıma destek olmaya davet etti. Küçükçekmece Belediye Başkanı Kemal Çebi ve Küçükçekmece Kaymakamı Turan Bedirhanoğlu başta olmak üzere Küçükçekmece'de bulunan STK ve iş dünyasının takımı sahiplendiğini belirten Başkan Orhan, desteklerinden dolayı herkese teşekkür etti. 

Her geçen gün takıma desteğin arttığını ver özelikle Sinopluların Türkiye'nin ve Avrupa'nın farklı yerlerinden takıma destek mesajları attığını belirten Başkan Rafet Orhan, Sinop'un sinerjisini Küçükçekmece gibi İstanbul'un en büyük ilçelerinden birinin gücü ile birleştirerek sezon sonunda bu takımı 3.Lige çıkaracaklarına inandığını kaydetti. 

Genel Kurulun ardından yönetim kurulu hep birlikte takımın Çayırovaspor ile maçını izlemek üzere kulüpten ayrıldı.

Daha önce de ismi değişti
İlk olarak Küçükçekmece'nin Yeşilova ilçesinde Yeşilova Özlemspor olarak kurulan kulüp daha sonra Sinoplular tarafından alınarak Halkalı'ya taşınmış, sırasıyla Sinop Özlemspor ve İstanbul Sinopspor isimlerini almıştı.

Yeni isim değişikliğinin kısa sürede TFF kayıtlarına yansıması bekleniyor.

Haber: Yılmaz Aktepe

Hiç yorum yok:

Gebzespor derbiyi kazandı zirveye kuruldu

Bölgesel Amatör Lig 7. Bölge 3. Grup'ta şampiyonluk adayı iki ekibin mücadelesinde Gebzespor sahasında haftaya lider giren Gölcükspor...