Perşembe, Ekim 07, 2021

Aydınspor'da beklenmedik gelişme


Bir dönem Süper Lig'de mücadele eden, şu sıralar Süper Amatör Lig'de yer alan Aydınspor'da yönetim el değiştiriyor. Mevcut Başkan Özcan Çetav, yoğun iş temposu nedeniyle kulübü devredeceğini açıkladı. 

3 sezondur kulübün başında olan Çetav, Aydın 1. Amatör Lig'de namağlup şampiyonluğa ulaştırarak Aydınspor'u Aydın Süper Amatör Lig'e yükseltmeyi başarmıştı.

Özcan Çetav'ın yönetimi devretme açıklamasının ardından Aydınspor'a başkanlık adaylığını açıklayan genç iş insanı Yunus Ertan birtakım açıklamalarda bulundu. Ertan "Öncelikle kulüp başkanı Özcan Çetav'a bize verdiği destekten dolayı teşekkür ederiz. Aydınspor yönetimine, taraftarlarımız ile birlikte talip olduk. Oluşturacağımız yönetim kadrosunda, Aydınspor tribünlerinde yıllarını veren emektar taraftarlarımız olacak" dedi.

"ŞEHRİMİZİ HEYECANLANDIRACAĞIZ, GURURLANDIRACAĞIZ!"

Aydınspor'u yeniden profesyonel liglere çıkarmanın hayalini kurduğunu belirten başkan adayı Yunus Ertan açıklamalarına şöyle devam etti; "Yeni yönetim kadromuz ile birlikte şampiyonluk yolunda elimizden gelenin en iyisini yapacağımızın sözünü veriyoruz. En büyük hayalimiz, Aydınsporumuzu fazlasıyla hakkettiği profesyonel liglere yeniden taşımak olacak. Şehrimizi heyecanlandıracağız, gururlandıracağız. Sokaklarda, caddelerde; her yerde Aydınspor ismini hep birlikte haykıracağız. Başkanımız Özcan Çetav'a, Aydınsporumuza verdiği hizmetlerden dolayı çok teşekkür ediyoruz. En kısa sürede kadromuzu kurarak antremanlara başlayacağız" dedi.

Kulüp, resmi sosyal medya hesaplarından olağanüstü kongrenin tarihini birkaç gün içinde belirleneceğini açıkladı.

ÖZCAN ÇETAV'LA 3 SEZONDA 1 ŞAMPİYONLUK GELDİ

2017/2018 futbol sezonundan bu yana Aydınspor'da başkanlık yapan Özcan Çetav, 3 sezonda 1 şampiyonluk mutluluğu yaşattı. 3 sezonluk Çetav yönetimindeki Aydınspor sahadan 32 galibiyet, 4 beraberlik, 12 mağlubiyetle ayrılmıştı.


Hiç yorum yok:

Silivrispor tahliye kabusundan kurtuldu!

Göreve geldiği günden bu zamana kadar borçlar ve icralarla boğuşan Silivrispor yönetimi önceki gün sahilde bulunan idari binası için verilen...