Cumartesi, Aralık 21, 2019

Spor Sanat Panorama, amatör futbolun nabzını tutuyor


Spor kulüplerine yapmış olduğu destekle gönülleri kazanan İstanbul Gençlergücü Spor Kulübü’nün genç başkanı Özgür Subaşı ve Sanatçı Şebnem Ceyhan Mavi Karadeniz TV kanalında, Türkiye genelinde amatör spor kulüplerinin tanıtımını yapmaya devam ediyor. Her Hafta sonu, cumartesi günü saat 21.00 ile 23.00 arasında Mavi Karadeniz TV’de canlı olarak yayımlanan Spor Sanat Panorama programı, amatör ve profesyonel spor kulübü camialarından değerli başkanlar, duayen teknik direktörler ve eski futbolcuların katılımı ile daha da zenginleşirken ilgiyle takip edimiyor.

Türkiye’nin en genç spor kulübü başkanı olan İstanbul Gençlergücü Spor Kulüp Başkanı Özgür Subaşı, “Sporun gündemini belirleyecek önemli konukları da ağırladıklarını belirterek, inşallah en iyisini yapacağız. Amatör Spor Kulübü Camialarını gündeme taşıyor olmaktan dolayı çok mutluyuz” dedi. 10 senedir Amatör Spor Kulübü Başkanlığı yaptığını dile getiren Genç Başkan Özgür Subaşı “Elimizden geldiğince zor şartlarda mücadele eden bütün AMATÖR spor kulübü camialarımızı ekrana çıkaracağız. Her hafta hocalarımızın yanında spor kulüplerimizin başkanlarını da misafir etmek istiyoruz. Amatör spor kulüplerimizin bizlere gösterdiği ilgiden dolayı ve bizlere destek olan değerli basın mensuplarımıza da teşekkür ederim” diye konuştu.

Hiç yorum yok:

Koral: BAL ve amatör ligler başlamalı

Beşyüzevlerspor Kulüp Başkanı Mustafa Koral, profesyonel liglerin seyircisiz olarak başladığını, amatör liglerinde aynı şekilde başlaması ge...