Çarşamba, Ekim 16, 2019

Spor Sanat Panorama 19 Ekim'de başlıyor


Spor Sanat Panorama programı,Genç Başkan Özgür Subaşı ve sanatçı Şebnem Ceyhan’nın sunumuyla 19 Ekim Cumartesi'den itibaren her cumartesi saat 21.00’de Mavi Karadeniz Tv’de ekranlarda olacak.


Amatör ve profesyonel camiaların yer alacağı bu program Türk sporunun sesi olacak, röportajları ve canlı bağlantılarla yine gündemi belirleyecek.

Program sunucusu Şebnem Ceylan ve genç başkan Özgür Subaşı, Mavi Karadeniz TV Yönetim Kurulu Başkanı Fuat Kuş ve Müdür Adnan Akgül ile beraber sözleşme imzaladı ve sezon sonuna kadar anlaştı.

Yapılan anlaşmadan sonra ekran önüne çıkan İstanbul Gençlergücüspor Başkanı Subaşı; "Elimizden geldiğince Spor Sanat Panaroma programı adıyla  amatör spor Kulüplerimizin sesini Mavi Karadeniz Tv ekranlarında televizyona taşıyacağız. Spor kulübü başkanlarımızı, yöneticilerimizi hocalarımızı ve oyuncularımızın görüntülerini canlı yayında ekrana taşıyacağız. Bize destek olan ve yardım eden herkese teşekkür ederiz’’ açıklamasında bulundu.

Hiç yorum yok:

İşte Türkiye'nin en şanslı 13 amatör kulübü!

Pandemi nedeniyle 2019-20 sezonunda Türkiye’nin birçok ilinde amatör ligler yarım kalırken, TFF bazı illerde Bölgesel Amatör Lig’e yükselen ...