Perşembe, Ekim 24, 2019

Koray Yıldız Yeni Ortabayırspor'dan ayrıldı


İstanbul 1. Amatör Lig ekiplerinden Yeni Ortabayırspor’da teknik direktör Koray Yıldız görevinden ayrıldığını açıkladı.


2017’den bu yana çalıştırdığı Kağıthane ekibini 2. Amatör’den 1. Amatör’e çıkarma başarısı gösteren Yıldız yaptığı açıklamada “Herkes için hayırlı olsun. Camiaya ve yönetimdeki tüm arkadaşlara teşekkür eder, bundan sonraki dönemde başarılar dilerim” dedi.

Yeni Ortabayırspor Kulübü de yaptığı açıklamada “2017 Yılında bu zorlu yolculuğa çıkarken kısıtlı imkanlarımızla neler yapabilirizi düşünürken kesişti seninle yolumuz.Hiç düşünmeden bu zorlu sürece dahil olup kimsenin tahmin edemeyeceği güzelliklere birlikte imza attık.Ailenden kendinden ödün vererek 11 kişi ile başladığımız sporcu sayısını 200’lere çıkardık. Bununla birlikte sayısız unutulmaz ve güzel anılar biriktirdik. Sen kendini en az kendi çocukların kadar ülke çocuklarına ve gençlerine adamış bir insansın ne mutlu ki seninleydik, yanımızdaydın. Her yaptığı ile örnek olmuş Ortabayır Spor Kulübü’nde ‘İz bırakanlar’ listesinde en üst sıralarda yer alacaksın” ifadeleri kullanıldı.

Hiç yorum yok:

Arapgirspor'un BAL isyanı

Pandemi döneminde amatör liglerin sonlandırılması ve ardından yaşanan süreç bazı takımların tepkisini çekti. Malatya Bölgesel Amatör 1. Ligi...