Pazartesi, Ekim 14, 2019

Böyle maç bir daha zor görülür: 7-6

Batı Trakya Türkleri Spor

İstanbul U14B Ligi 7. Grup'ta, Bağcılar İstoç Stadı'nda uzun süre hafızalardan silinmeyecek bir maç oynandı.


Ligde ilk üçe girme yolunda son derece kritik bir karşılaşma olan Bağcılar İY Cemspor-Batı Trakyaspor karşılaşmasında futbolseverler tam 13 gol izlerken konuk takım sahadan 7-6 galip ayrıldı.

Ev sahibi Cemspor 8. dakikada öne geçtikten sonra 14'te kalecisi Abdullah'ın atılmasıyla 10 kişi kaldı. Buna karşın kırmızı lacivertli ekip gol düellosu şeklinde geçen maçta 2-0, 4-2, 5-4 ve 6-5'lik üstünlükler yakalayarak oyunu uzun süre üstün götürdü. Ancak 67'de skoru 6-6 yapan konuk Zeytinburnu ekibi 70'te Arda Şen'le maçta ilk kez öne geçip galip geldi: 7-6.

Cemspor'un gollerini Bekir Erdoğan (2), Umut Kulan (3), Doğukan Çalışkan atarken, Batı Trakyaspor'un sayıları Arda Şen (3), Talha Kurt, Emir Can Sarı, Vahit Sengin ve Bünyamin Koç'tan geldi. Batı Trakyaspor puanını 15 yapıp üçüncü sıradaki yerini korurken Cemspor 9 puanla 4. basamakta kaldı. İki ekip de mücadeleleriyle alkış aldı.

Hiç yorum yok:

Olmayınca olmuyor: Çok uğraşan ancak 3. Lig'e çıkamayan 8 kulüp

3. Lig’e çıkmak için senelerce büyük emek ve para harcayan ancak mutlu sona bir türlü ulaşamamış ekiplerden bazılarını derledik...