Pazar, Ekim 27, 2019

1. Amatör Lig 27 Ekim 2019 Pazar Programı


İstanbul 1. Amatör Lig'de günün programı haberimizin devamındadır...


1. Grup
12.00 GOP Yeniköyspor - BÇM Sinanspor (İzzettin) 1-2
13.00 Karacaköy Bld - Doğa Hospital Yeşilkent (Karacaköy) 2-0
14.00 Gürpınarspor - Denizköşklerspor (Gürpınar) 0-0
14.00 Akalanspor - Ormanlı Köyü SK (İhsaniye) 0-1
14.00 Alibeyspor - Silivri Ortaköyspor (Müjdat Gürsu) 0-1

3. Grup
10.00 Sağmalcılarspor - Şehreminispor (İBB Bayrampaşa) 1-2
10.30 Taksimspor - Kocamustafapaşaspor (Yusuf Tunaoğlu) 0-3
12.00 Hamidiyespor - Trabzon 1453 SK (Nurtepe) 1-2
14.00 Reşitpaşaspor - Okmeydanı Fetihspor (Çayırbaşı) 0-3
15.30 Yeni Levent Konaklarspor - Erzincanspor (İsmet İnönü) 1-2

5. Grup
12.30 Hasköyspor - Bağcılar İSTOÇ (Beyoğlu) 8-0
12.30 Şişli Yaylaspor - Gültepespor (Yusuf Tunaoğlu) 0-2
14.30 Yeni Ufukspor - Altınovaspor (Kemal Aktaş) 4-1
16.00 1864 Boğaziçi SK - Teraziderespor (Çayırbaşı) 2-1

7. Grup
12.00 Haliçspor - Mecidiyeköy Tayfunspor (Namık Sevik) 4-0
12.00 Ramispor - Sultançiftliğispor (Rami) 1-1
14.30 İMÇ Sakaryaspor - B. Gümüşhanespor (Mimarsinan) 1-1
14.30 Yıldıztabyaspor - Çeliktepe Ümitspor (Küçükköy) 2-5
16.00 Barışspor - Bollucaspor (Şenlikköy) 1-4

9. Grup
12.30 Güngörenspor - Mustafakemalpaşaspor (İFA) 3-0
14.30 Havataşspor - Eroğluspor (Albayrak) 3-1
14.30 Yeni Ortabayırspor - Aksarayspor (Yahya Kemal) 0-3 h
00.00 Etilerspor - Bayrampaşa Doğanspor 0-3 h

11. Grup
12.30 Çayırgücü - Z.Burnu Yıldızspor (Küçükköy) 1-4
12.30 Parsellerspor - B.Paşa Demirspor (Karadolap) 1-0
14.30 E.Adıyamanspor - Gayretspor (Cebeci) 2-2
14.30 Trabzonspor - Boğaziçispor (Halkalı Etap) 0-3

13. Grup
14.30 Örnekspor - Cevizli Gençlergücü (Başıbüyük) 2-1
14.30 Hekimbaşıspor - Kaynarcaspor (Ümraniye Bld) 0-1
14.30 İçerenköy İY - Yakacıkspor (Dudullu) 1-0
15.00 Kemahspor - Çubukluspor (Kavacık) 0-10

15. Grup
12.30 Heybeliadaspor - İnkılapspor (Başıbüyük) 2-0
13.00 Anadolu Üsküdarspor - Pendik Kay.Spor (Beylerbeyi) 2-4
14.30 Bostancıspor - Atlas Yıldızspor (Yenisahra) 1-11
16.00 1923 Esenkentspor - Tuzla Şifaspor (Kubilay Köse) 0-7

17. Grup
12.30 Küçükbakkalköyspor - Gülensuspor (Yenisahra) 1-1
14.00 Marmara Karayolları SK - Orhanlıspor (Kubilay Köse) 0-0
15.00 Selamsızspor - Kartal Elçispor (Beylerbeyi) 4-1
00.00 P571V Şahingücü - Ortadağspor 0-3 h

Hiç yorum yok:

Olmayınca olmuyor: Çok uğraşan ancak 3. Lig'e çıkamayan 8 kulüp

3. Lig’e çıkmak için senelerce büyük emek ve para harcayan ancak mutlu sona bir türlü ulaşamamış ekiplerden bazılarını derledik...