Pazar, Mayıs 26, 2019

2018-2019 Türkiye U14 Şampiyonası Toplu Sonuçları


Türkiye U14 Şampiyonası'nda alınan tüm sonuçlar Yerel Futbol'da... 


1.Grup
İSTANBUL
A Grubu
23 Mayıs Perşembe
14:00 Arnavutköy Bld-Beylerbeyi 3-1
24 Mayıs  Cuma
15:30 Beylerbeyi-Atakent Gelişimspor 3-0
25 Mayıs  Cumartesi
14:00 Arnavutköy Bld-Atakent Gelişimspor 3-0
B Grubu
23 Mayıs Perşembe
15:30 Feriköy-Güngörenspor 2-1
24 Mayıs  Cuma
14:00 Güngörenspor-Gazi Mahallesi 2-2
25 Mayıs  Cumartesi
15:30 Feriköy-Gazi Mahallesi 2-1
FİNAL
26 Mayıs Pazar
15:00 Arnavutköy Bld-Feriköy 0-3


2.Grup
EDİRNE
A Grubu
23 Mayıs Perşembe
15:00 Hisareyn-Lüleburgaz Atletik 4-1
24 Mayıs  Cuma
17:00 Lüleburgaz Atletik-Beşyüzevlerspor 1-0
25 Mayıs  Cumartesi
15:00 Hisareyn-Beşyüzevlerspor 3-0
B Grubu
23 Mayıs Perşembe
17:00 Büyükçekmece Bld-Kocaelispor 3-1
24 Mayıs  Cuma
15:00 Kocaelispor-Kapaklıspor 3-2 
25 Mayıs  Cumartesi
17:00 Kapaklıspor-Büyükçekmece Bld 1-0
Statü Gereği Birinci Belirleme
Kocaelispor-Büyükçekmece Bld 4-2 pen
Kapaklıspor-Kocaelispor 4-3 pen
FİNAL
26 Mayıs Pazar
12:00  Hisareynspor-Kapaklıspor 1-1 (5-4)pen

3.Grup
BİLECİK

A Grubu
23 Mayıs Perşembe
16:00 Çorlu Fenerspor-Pendik Velibabaspor 5-0
24 Mayıs  Cuma
18:00 Arabayatağıspor-Pendik Velibabaspor 6-0
25 Mayıs  Cumartesi
16:00 Arabayatağı-Çorlu Fenerspor 1-1 (3-2)pen

B Grubu
23 Mayıs Perşembe
18:00 Sekbanlarspor-Edirne Fatihspor 5-1
24 Mayıs  Cuma
16:00 H. Dikkaldırım-Edirne Fatihspor  7-1
25 Mayıs  Cumartesi
18:00 Hüdavendigar Dikkaldırım-Sekbanlarspor 2-0
FİNAL
26 Mayıs Pazar
16:00 Arabayatağıspor-H. Dikkaldırım 0-1

4.Grup
YALOVA

A Grubu
23 Mayıs Perşembe
15:30 Bursa Yeni Karaman-Dudulluspor 2-1
24 Mayıs  Cuma
17:30 Dudulluspor-Erenlerspor 3-0
25 Mayıs  Cumartesi
14:00 Bursa Yeni Karaman-Erenlerspor 4-0

B Grubu
23 Mayıs Perşembe
17:30 İnegölspor-Edirnespor 7-1
24 Mayıs  Cuma
15:30 Pendik Güllübağlar-Edirnespor 2-0
25 Mayıs  Cumartesi
16:00 İnegölspor-Pendik Güllübağlar 4-0

FİNAL
26 Mayıs Pazar
13:00 Bursa Yeni Karaman-İnegölspor 2-1

5.Grup
DÜZCE

A Grubu
23 Mayıs Perşembe
17:00 Kütahya Yeşilay-İstanbul Damla 1-0
24 Mayıs  Cuma
15:00 İstanbul Damla-Gebzespor 2-1 
25 Mayıs  Cumartesi
17:00 Kütahya Yeşilay-Gebzespor 1-3

Penaltılar:
Kütahya Yeşilayspor-Gebzespor: 5-3
Kütahya Yeşilayspor-Damlaspor: 3-5

B Grubu
23 Mayıs Perşembe
15:00 Kocaeli 41 FK-Selimiye 3-1
24 Mayıs  Cuma
17:00 Safranyolu Doğuş-Selimiye 2-0 
25 Mayıs  Cumartesi
15:00 Kocaeli 41 FK-Safranyolu Doğuş 2-0
FİNAL
26 Mayıs Pazar
12:00 Damlaspor - Kocaeli 41 FK: 1-3

6.Grup
BALIKESİR/Ayvalık

A Grubu
23 Mayıs Perşembe
15:00 Karşıyaka-Yalovaspor 7-0
24 Mayıs  Cuma
17:00 İstanbul Kayaşehir-Yalovaspor 5-3
25 Mayıs  Cumartesi
15:00 Karşıyaka-İstanbul Kayaşehir 1-0

B Grubu
23 Mayıs Perşembe
17:00 Çeliktepespor-Menemen Bld 5-2
24 Mayıs  Cuma
15:00 Menemen Bld-Simav İdmanyurdu 4-0
25 Mayıs  Cumartesi
17:00 Çeliktepespor-Simav İdmanyurdu 7-0
FİNAL
26 Mayıs Pazar
11:00 Karşıyaka - Çeliktepespor 3-0

7.Grup
KÜTAHYA

A Grubu
23 Mayıs Perşembe
14:00 Bozüyük İdmanyurdu-Hastanebayırı 4-1
24 Mayıs  Cuma
16:00 Balıkesir BŞBld-Hastanebayırı 5-0
25 Mayıs  Cumartesi
14:00 Balıkesir BŞBld-Bozüyük İdmanyurdu 6-1

B Grubu
23 Mayıs Perşembe
16:00 Eskişehir DSİ Bend-Bursa Bağlarbaşı 1-0
24 Mayıs  Cuma
14:00 Bursa Bağlarbaşı-Manisaspor 2-2
25 Mayıs  Cumartesi
16:00 Manisaspor-Eskişehir DSİ Bend 0-3
FİNAL
26 Mayıs Pazar
11:00 Balıkesir BB-Eskişehir DSİ Bend 1-0

8.Grup
AYDIN

A Grubu
23 Mayıs Perşembe
17:00 Manisa BŞBld-Denizli Genç Ümitler 5-0
24 Mayıs  Cuma
17:00 Bergama GB-Denizli Genç Ümitler 4-2
25 Mayıs  Cumartesi
17:00 Manisa BŞBld-Bergama GB 2-2 (5-4 p)

B Grubu
23 Mayıs Perşembe
17:00 Buca Belediyespor-Fethiyespor 1-1
24 Mayıs  Cuma
17:00 Buca Belediyespor-Gönen Belediyespor 3-1
25 Mayıs  Cumartesi
17:00 Fethiyespor-Gönen Belediyespor 3-0
Penaltılar
Buca Belediye - Fethiyespor: 3-0

FİNAL
26 Mayıs Pazar
11:00 Manisa BB-Buca Belediyespor: 3-0

9.Grup
MUĞLA/Fethiye
A Grubu
23 Mayıs Perşembe
15:00 Aydın Alyıldız-Antalya Şimşekspor 3-0
24 Mayıs  Cuma
17:00 Antalya Şimşekspor-Isparta Gülspor 2-1
25 Mayıs  Cumartesi
15:00 Aydın Alyıldız-Isparta Gülspor 1-0
B Grubu
23 Mayıs Perşembe
17:00 Manavgat Bld-Kemalpaşa 1923 SK 3-2
24 Mayıs  Cuma
15:00 Kemalpaşa 1923-Acıpayam Bld 5-4
25 Mayıs  Cumartesi
17:00  Manavgat Bld-Acıpayam Bld 2-0
FİNAL
26 Mayıs Pazar
12:00 Aydın Alyıldız-Manavgat Bld 1-1 (4-1)pen

10.Grup
ISPARTA

A Grubu
23 Mayıs Perşembe
15:00 Alanya Bld-Uşak Renotek Eğitim 1-0
24 Mayıs  Cuma
17:00 Muğlaspor-Uşak Renotek Eğitim 1-0
25 Mayıs  Cumartesi
15:00 Muğlaspor-Alanya Belediyespor 2-1
B Grubu
23 Mayıs Perşembe
17:00 Kuşadası Küçükada-Yeni Burdurspor 3-0
24 Mayıs  Cuma
15:00 Yeni Burdurspor-Sandıklıspor 4-2
25 Mayıs  Cumartesi
17:00 Kuşadası Küçükada-Sandıklıspor 2-1
FİNAL
26 Mayıs Pazar
11:00 Muğlaspor-Kuşadası Küçükada 2-0
11.Grup

ADANA

A Grubu
23 Mayıs Perşembe
15:00 Konya Kasırgaspor-Maraşgücü 1-1
24 Mayıs  Cuma
17:00 Akdenizgücü-Konya Kasırgaspor 3-1
25 Mayıs  Cumartesi
15:00 Maraşgücü-Akdenizgücü 1-0
B Grubu
23 Mayıs Perşembe
17:00 Hatay Ekincispor-Karaman Başakspor 4-1
24 Mayıs  Cuma
15:00 Mersin Camspor-Karaman Başakspor 2-0
25 Mayıs  Cumartesi
17:00  Hatay Ekincispor-Mersin Camspor 2-1
FİNAL
26 Mayıs Pazar
10:00 Hatay Ekincispor-Maraşgücü 2-0

12.Grup
HATAY
A Grubu
23 Mayıs Perşembe
16:00 Akdeniz Bld-Kahramanmaraş BBSK 6-1
24 Mayıs  Cuma
17:30 Osmaniye Anadolu GK-K.Maraş BBSK 3-1
25 Mayıs  Cumartesi
16:00 Akdeniz Bld-Osmaniye Anadolu Gençlik 4-0
B Grubu
23 Mayıs Perşembe
17:30 Şanlıurfaspor-Şehitkamil Bld 2-0
24 Mayıs  Cuma
16:00 Şehitkamil Bld-Adana Gençlerbirliği 1-0
25 Mayıs  Cumartesi
17:30 Adana Gençlerbirliği- Şanlıurfaspor 1-1
FİNAL
26 Mayıs Pazar
10:00 Akdeniz Belediyespor-Şanlıurfaspor 2-1

13.Grup
K.MARAŞ
A Grubu
23 Mayıs Perşembe
15:00 Amed Sportif-Kahta İdmanyurdu 2-0
24 Mayıs  Cuma
15:00 Arsuz İlkadımspor-Kahta İdmanyurdu 6-1
25 Mayıs  Cumartesi
15:00 Amed Sportif-Arsuz İlkadımspor 2-1
B Grubu
23 Mayıs Perşembe
17:00 Kocasinan Şimşekspor-Adanaspor 1-0
24 Mayıs  Cuma
17:00 Adanaspor-Yeşilyurt Belediyespor 3-2
25 Mayıs  Cumartesi
17:00 Kocasinan Şimşekspor-Yeşilyurt Belediye 4-0
FİNAL
26 Mayıs Pazar
13:00 Amed Sportif-Kocasinan Şimşekspor 1-0

14.Grup
DİYARBAKIR
A Grubu
23 Mayıs Perşembe
14:30 Mardin BŞBld-Anadolu Bingölspor 2-2
*Muş İdmanyurduspor şampiyonadan çekildi.
25 Mayıs  Cumartesi
11:00 Anadolu Bingöl-Mardin BŞBld 1-1 (4-2)pen
B Grubu
23 Mayıs Perşembe
14:30 Van BŞBld-Siirt Botangücü 2-2
24 Mayıs  Cuma
16:00 Batman TEİAŞ-Van BŞBld 1-0
25 Mayıs  Cumartesi
11:00 Batman TEİAŞ-Siirt Botangücü 3-0
FİNAL
26 Mayıs Pazar
11:00 Anadolu Bingölspor-Batman TEİAŞ 2-4
15.Grup
VAN
24 Mayıs  Cuma
15:00 Tatvan 1514-Silopi Bld 4-2
16:30 Diyarbakır DSİ-Iğdır 76 Kanarya 7-1
25 Mayıs  Cumartesi
15:00 Diyarbakır DSİ-Tatvan 1514 SK 4-1
16:30 Iğdır 76 Kanarya-Silopi Bld 1-0 
26 Mayıs Pazar
10:00  Diyarbakır DSİ-Silopi Bld 1-0
11:30 Tatvan 1514-Iğdır 76 Kanarya 3-3
16.Grup
ARTVİN
24 Mayıs  Cuma
14:00 Giresun Kayadibi-Rize Belediyespor 4-4
*Erzurum Yolspor  şampiyonadan çekildi.
25 Mayıs  Cumartesi
14:00 Hekimoğlu Trabzon-Giresun Kayadibi 5-1
26 Mayıs Pazar
14:00 Hekimoğlu Trabzon-Rize Bld 4-0

17.Grup
ERZİNCAN

24 Mayıs  Cuma
14:00 Bayburt Özel İdare-Kelkit Hürriyet 2-0
16:00 Sivas Belediyespor-Elazığ İl Özel İdare 3-0
25 Mayıs  Cumartesi
11:00 Elazığ İl Özel İdare-Kelkit Hürriyetspor 4-0
13:00 Bayburt Özel İdare-Sivas Belediyespor 2-1
26 Mayıs Pazar
11:00 Elazığ İl Özel İdare-Bayburt Özel İdare 4-0 
13:00 Sivas Belediyespor- Kelkit Hürriyet 2-1
Statü Gereği Birinci Belirleme
Bayburt Özel İdare-Elazığ İl Özel İdare 4-2 pen
Sivas Belediyespor-Bayburt Özel İdare 4-2 pen

18.Grup
GİRESUN

A Grubu
23 Mayıs Perşembe
14:00 Tokatspor-1461 Trabzonspor 1-1
*Anagold Erzincanspor şampiyonadan çekildi.
25 Mayıs  Cumartesi
14:00 1461 Trabzonspor-Tokatspor 0-0 (5-4)pen
B Grubu
23 Mayıs Perşembe
16:00 Samsunspor-Artvin Çoruhspor 5-0
24 Mayıs  Cuma
14:00 Altınordu Belediyespor-Artvin Çoruhspor 6-0
25 Mayıs  Cumartesi
16:00 Samsunspor-Altınordu Belediyespor 1-0
FİNAL
26 Mayıs Pazar
11:00 Samsunspor-1461 Trabzonspor 1-0

19.Grup
SİNOP

A Grubu
23 Mayıs Perşembe
15:00 Kastamonu 1966-Zonguldak Kömür 1-0
24 Mayıs  Cuma
14:30 Atakum Bld-Zonguldak Kömür  3-1
25 Mayıs  Cumartesi
14:30 Atakum Bld-Kastamonu 1966 SK 2-1
B Grubu
23 Mayıs Perşembe
17:00 Samsun Kadıköyspor-Yeni Çorumspor 1-0
24 Mayıs  Cuma
17:00 Yeni Çorumspor-Yeni Orduspor 1-1
25 Mayıs  Cumartesi
17:00 Yeni Orduspor-Samsun Kadıköyspor 0-0
FİNAL
26 Mayıs Pazar
13:00 Atakum Bld-Samsun Kadıköyspor 4-1


20.Grup
ZONGULDAK

A Grubu
23 Mayıs Perşembe
16:00 Çilimli Bld-Sinop Tersanespor 8-0
24 Mayıs  Cuma
16:00 Sinop Tersanespor-Bartınspor 3-1
25 Mayıs  Cumartesi
16:00 Çilimli Belediyespor-Bartınspor 2-0
B Grubu
23 Mayıs Perşembe
14:00 Sakaryaspor-Kıbrıscıkspor 4-1
24 Mayıs  Cuma
14:00 Karabük 5000 Evler-Kıbrıscıkspor 2-0 
25 Mayıs  Cumartesi
14:00 Sakaryaspor-Karabük 5000 Evler 6-0 
FİNAL
26 Mayıs Pazar
13:00 Sakaryaspor-Çilimli Belediyespor 2-0

21.Grup

ÇORUM

A Grubu
23 Mayıs Perşembe
15:00 Gölbaşı Belediyespor-Çankırı Gençlik 7-2
24 Mayıs  Cuma
17:00 Akdağmadenispor-Çankırı Gençlik 4-2 
25 Mayıs  Cumartesi
15:00 Gölbaşı Belediyespor-Akdağmadenispor 2-0
B Grubu
23 Mayıs Perşembe
17:00 Ankara Yaşamkent İlker-Suluova Bld 4-1
24 Mayıs  Cuma
17:00 Nevşehir Belediye-Suluova Belediye 1-1
25 Mayıs  Cumartesi
17:00 Ankara Yaşamkent İlker-Nevşehir Bld 1-0
FİNAL
26 Mayıs Pazar
11:00 Gölbaşı Belediye-A.Yaşamkent İlker 2-1

22.Grup
KAYSERİ
A Grubu
23 Mayıs Perşembe
16:00 A.Batıkent Kartal-Aksaray Kılıçarslan OO 4-1
*Kırşehir 40 Şehirgücüspor şampiyonadan çekildi.
25 Mayıs  Cumartesi
16:00 Aksaray Kılıçarslan OO-A.Batıkent Kartal 1-1 
B Grubu
23 Mayıs Perşembe
 Konya Anadolu Selçuk-Bor Belediyespor 3-0 (H)*
*Bor Belediyespor maça çıkmadı.
24 Mayıs  Cuma
Polatlı Gençlikgücü-Bor Belediyespor 3-0 (H)* 
*Bor Belediyespor maça çıkmadı.
25 Mayıs  Cumartesi
16:00 Anadolu Selçuk-Polatlı Gençlikgücü 2-2 (3-2)pen
FİNAL
26 Mayıs Pazar
11:00 K.Anadolu Selçuk-A.Batıkent Kartal 2-2 (4-1)pen

DERLEYEN: BENAN DİKER

Hiç yorum yok:

Zirveden birden dibe: BAL'dan trajik şekilde düşen 15 kulüp

Bölgesel Amatör Lig 2010-11 sezonundan bu yana hayatımızda. Bu ligin özellikle düşme statüsü tartışılırken, dünyada eşi benzeri bulunmayan s...