Pazar, Mayıs 12, 2019

2018-19 sezonu Türkiye U15 Şampiyonası Toplu Sonuçları


Türkiye U15 Şampiyonası'nda ilk tur maçları tamamlandı. Dört grupta (Çankırı, Sakarya, Adana, Muğla) okul maçları nedeniyle karşılaşmalar bir hafta geç oynandı.



20. GRUP ÇANKIRI
A GRUBU
17 Nisan Çarşamba
13.00 Sinop Tersanespor - Kozlu Taşkömürüspor 1-0
18 Nisan Perşembe
15.00 Kastamonu Özel İdare - Kozlu Taşkömürüspor 2-1
19 Nisan Cuma
15.00 Kastamonu Özel İdare - Sinop Tersanespor 2-2 (0-2 p)
B GRUBU
17 Nisan Çarşamba
15.00 Bartın Gençlerbirliği - Samsun Fenerspor 1-0
18 Nisan Perşembe
13.00 Samsun Fenerspor - Safranbolu Belediyespor 4-1
19 Nisan Cuma
15.00 Safranbolu Belediyespor - Bartın Gençlerbirliği 0-0
FİNAL
20 Nisan Cumartesi
13.00 Sinop Tersanespor - Bartın Gençlerbirliği 2-0
4. GRUP SAKARYA
A GRUBU
17 Nisan Çarşamba
14.00 Zonguldak Sarayspor - Çilimli Bld 2-0
18 Nisan Perşembe
14.00 İstanbul Gençlerbirliği - Çilimli Bld 2-0
19 Nisan Cuma
14.30 İstanbul Gençlerbirliği - Zonguldak Sarayspor 0-2
B GRUBU
17 Nisan Çarşamba
16.00 Esenyurtspor - Tekirdağspor 2-0
18 Nisan Perşembe
16.00 Bursa Güvenspor - Tekirdağspor 2-0
19 Nisan Cuma
16.30 Bursa Güvenspor - Esenyurtspor 2-2 (5-6 pen)
FİNAL
20 Nisan Cumartesi
11.00 Esenyurtspor - Zonguldak Sarayspor 1-0
12. GRUP ADANA
A GRUBU
17 Nisan Çarşamba
14.00 Kayseri OSBTK Atletik - İskenderun Karaağaçspor 4-0
18 Nisan Perşembe
16.00 İskenderun Karaağaçspor - Mersin Camspor 0-1
19 Nisan Cuma
11.00 Mersin Camspor - Kayseri OSBTK Atletik 0-3
B GRUBU
17 Nisan Çarşamba
16.00 Çiftlikköy Adonis - Osmaniye FK 1-0
18 Nisan Perşembe
14.00 68 Aksaray Bld - Osmaniye FK 2-1
19 Nisan Cuma
13.00 Çiftlikköy Adonis - 68 Aksaray Bld 0-1
FİNAL
20 Nisan Cumartesi
11.00 KAyseri OSBTK Atletik - 68 Yeni Aksaray Bld 0-0 (3-2 p)

10. GRUP (MUĞLA)
A GRUBU
17 Nisan Çarşamba
14.30 Serik Bld - Isparta İYAŞ Gençlik 2-0
18 Nisan Perşembe
16.30 Isparta İYAŞ Gençlik - Aydın Al Yıldızspor 2-1
19 Nisan Cuma
14.00 Aydın Al Yıldızspor - Serik Bld 2-0
Penaltılar
Serik Bld - Isparta İYAŞ Gençlik 3-1 
Aydın Al Yıldız - Serik Bld 5-4
B GRUBU
17 Nisan Çarşamba
16.30 Yeni Burdurspor - Denizligücü 2-0
18 Nisan Perşembe
14.30 Denizligücü - Çiğli Belediyespor 1-0
19 Nisan Cuma
16.30 Çiğli Bld - Yeni Burdurspor 2-1
Penaltılar
Çiğli Bld - Denizligücü 5-3
Çiğli Bld - Yeni Burdur 4-2
FİNAL
20 Nisan Cumartesi
12.00 Çiğli Bld - Aydın Ay Yıldızspor 2-1

2.Grup
KIRKLARELİ
A Grubu
11 Nisan Perşembe
14:00 Çamlıcaspor-Kocaeli 41 Futbol Kulübü 3-3
12 Nisan Cuma
16:00 Kapaklıspor-Çamlıcaspor 3-0
13 Nisan Cumartesi
14:00 Kocaeli 41 Futbol Kulübü-Kapaklıspor 3-1
B Grubu
11 Nisan Perşembe
16:00 Körfez Gençlerbirliği-Beylikdüzüspor 1-0
12 Nisan Cuma
14:00 Beylikdüzüspor-Edirne Fatihspor 5-3
13 Nisan Cumartesi
16:00 Körfez Gençlerbirliği-Edirne Fatihspor 4-1
FİNAL
14 Nisan Pazar
13:00 Kocaeli 41 FK - Körfez Gençlerbirliği 2-5
3.Grup
KOCAELİ
A Grubu
11 Nisan Perşembe
14:00 Gemlik Belediyespor-Adapazarıspor 2-0
12 Nisan Cuma
16:00 İstanbul Altınovaspor-Adapazarıspor 3-1
13 Nisan Cumartesi
14:00 Gemlik Belediyespor-Altınovaspor 2-2 (5-3 p)
B Grubu
11 Nisan Perşembe
16:00 Arabayatağıspor-Bağcılar Evrenspor 1-1
12 Nisan Cuma
14:00 Bağcılar Evrenspor-Lüleburgaz Atletik 3-0
13 Nisan Cumartesi
16:00 Arabayatağıspor-Lüleburgaz Atletik 3-0
Penaltı: Evrenspor-Arabayatağıspor: 3-1

FİNAL
14 Nisan Pazar
14:00 Gemlik Belediyespor-Bağcılar Evrenspor 3-1


5.Grup
YALOVA
A Grubu
11 Nisan Perşembe
14:00 Erenlerspor-Dudulluspor 1-0
12 Nisan Cuma
16:00 Dudulluspor-İzmit Gençlerbirliği 0-0
13 Nisan Cumartesi
14:00 İzmit Gençlerbirliği -Erenlerspor 0-0
B Grubu
11 Nisan Perşembe
16:00 Zara Ekinlispor-Kocaeli Güneşspor 1-0
12 Nisan Cuma
14:00 Kocaeli Güneşspor-Başkent Edaş 0-0
13 Nisan Cumartesi
16:00 Başkent Edaş-Zara Ekinlispor 0-4
FİNAL
14 Nisan Pazar
14:00 Erenlerspor - Zara Ekinlispor 0-1

6.Grup
BALIKESİR (Ayvalık)
A Grubu
11 Nisan Perşembe
15:00 Selimiyespor-Yalova Doğanspor 3-0
12 Nisan Cuma
17:00 İzmir Pınargücü-Yalova Doğanspor 0-0
13 Nisan Cumartesi
15:00 Selimiyespor-İzmir Pınargücü 2-0
B Grubu
11 Nisan Perşembe
17:00 Çanakkale Barbaros-İzmir Bld 1-1
12 Nisan Cuma
15:00 Seyrantepe Ofspor-Çanakkale Barbaros 3-1
13 Nisan Cumartesi
17:00 Seyrantepe Ofspor-İzmir Bld 2-0
FİNAL
14 Nisan Pazar
12:00 Selimiyespor-Seyrantepe Ofspor 1-0

7.Grup
KÜTAHYA
A Grubu
11 Nisan Perşembe
15:00 Eskişehir Şekerspor-Bozüyük Vitraspor 2-0
12 Nisan Cuma
17:00 İnegöl Gazipaşa-Bozüyük Vitraspor 6-0
13 Nisan Cumartesi
15:00 İnegöl Gazipaşa-Eskişehir Şekerspor 2-1
B Grubu
11 Nisan Perşembe
17:00 Hüdaverdi Dikkaldırım-Bandırmaspor 3-2
12 Nisan Cuma
15:00 Bandırmaspor-Akhisar Yıldırımspor 4-0
13 Nisan Cumartesi
17:00 Hüdaverdi Dikkaldırım-Akhisar Yıldırımspor 5-1
FİNAL
14 Nisan Pazar
11:00 İnegöl Gazipaşaspor - Hüdaverdi Dikkaldırımspor 1-2

8.Grup
ESKİŞEHİR
A Grubu
11 Nisan Perşembe
14:00 Konya Meram Karakartallar-Bolu Aladağ 4-0
12 Nisan Cuma
14:00 Kavaklıderespor-Bolu Aladağ 4-2
13 Nisan Cumartesi
14:00 Konya Meram Karakartallar-Kavaklıderespor 1-0
B Grubu
11 Nisan Perşembe
16:00 Bandırma 17 Eylül-Bakspor 2-2
12 Nisan Cuma
16:00 Bandırma 17 Eylül-Kütahyaspor 1-3
13 Nisan Cumartesi
16:00 Kütahyaspor-Bakspor 1-1
FİNAL
14 Nisan Pazar
11:00 Meram Karakartallar - Kütahyaspor 4-0

9.Grup
AYDIN
A Grubu
11 Nisan Perşembe
14:00 Denizli Yeşilköyspor-Uşak Bölmespor 1-0
12 Nisan Cuma
14:00 Buca Gençlerbirliği-Uşak Bölmespor 3-1
13 Nisan Cumartesi
14:00 Buca Gençlerbirliği-Denizli Yeşilköyspor 2-2 (1-4 p)
B Grubu
11 Nisan Perşembe
16:00 Torbalıspor-Ortaca Belediyespor 2-1
12 Nisan Cuma
14:00 Ortaca Belediyespor-Soma Zaferspor 1-2
13 Nisan Cumartesi
16:00 Torbalıspor-Soma Zaferspor 0-0 (4-5 p)
FİNAL
14 Nisan Pazar
11:00 Denizli Yeşilköyspor - Soma Zaferspor 1-0

 
11.Grup
DENİZLİ
A Grubu
11 Nisan Perşembe
13:00 Aragonit Büyüksaka-Nazilli Yeşil Timsahlar 4-1
12 Nisan Cuma
15:00 Manavgat Bld-Nazilli Yeşil Timsahlar 2-2
13 Nisan Cumartesi
13:00 Aragonit Büyüksaka-Manavgat Bld 1-1
B Grubu
11 Nisan Perşembe
15:00 Marmaris 1923 SK-Sandıklıspor 2-1
12 Nisan Cuma
13:00 Eskişehir DSİ Bend-Sandıklıspor 7-1
13 Nisan Cumartesi
15:00 Eskişehir DSİ Bend-Marmaris 1923 SK 2-2 (3-4 p)
FİNAL
14 Nisan Pazar
12:00 Kütahya Aragonit Büyüksaka - Marmaris 1923  0-1

13.Grup
AKSARAY
A Grubu
11 Nisan Perşembe
14:00 Nevşehir Belediyespor-Bor Belediyespor 5-1
12 Nisan Cuma
14:00 Adana Gençlerbirliği-Bor Belediyespor 3-0
13 Nisan Cumartesi
14:00 Adana Gençlerbirliği-Nevşehir Belediyespor 1-3
B Grubu
11 Nisan Perşembe
16:00 Konya Kasırgaspor-Karaman Başakspor 4-1
* Sivas Sağlıkspor şampiyonadan çekildi.
13 Nisan Cumartesi
16:00 Konya Kasırgaspor-Karaman Başakspor 2-2
FİNAL
14 Nisan Pazar
12.00 Nevşehir Belediyespor - Konya Kasırgaspor 2-2 (5-3 p)

14.Grup
OSMANİYE
A Grubu
11 Nisan Perşembe
14:00 Akdeniz Belediyespor-Adanaspor 4-1
12 Nisan Cuma
14:00 Adanaspor-Kilis Belediyespor 1-1
13 Nisan Cumartesi
12:00 Kilis Belediyespor-Akdeniz Belediyespor 0-6
B Grubu
11 Nisan Perşembe
14:00 Seyhan Belediyespor-Maraşspor 6-1
12 Nisan Cuma
14:00 Reyhanlı Belediyespor-Maraşspor 2-3
13 Nisan Cumartesi
15:00 Seyhan Belediyespor-Reyhanlı Belediye 1-0
Penaltılar:

Seyhan Bld - Reyhanlı Bld: 5-4
Seyhan Bld - Maraşspor: 5-4
FİNAL
14 Nisan Pazar
11:00 Akdeniz Bld - Seyhan Bld 1-0

15.Grup
K.MARAŞ
A Grubu
11 Nisan Perşembe
12:00 Elazığ Yolspor-Diyarbakır DSİ 2-0
12 Nisan Cuma
12:00 Diyarbakır DSİ-Adıyaman Gençlerbirliği 1-0
13 Nisan Cumartesi
12:00 Elazığ Yolspor-Adıyaman Gençlerbirliği 6-0
B Grubu
11 Nisan Perşembe
14:00 Gaziantep Oğuzspor-Kale Gençlerbirliği 0-0
12 Nisan Cuma
14:00 Şanlıurfa BŞBld-Gaziantep Oğuzspor 3-1
13 Nisan Cumartesi
14:00 Malatya Kale Gençlerbirliği-Şanlıurfa BŞBld 1-1
FİNAL
14 Nisan Pazar
10:00 Elazığ Yolspor - Şanlıurfa BB 3-0

16.Grup
VAN

11 Nisan Perşembe
14:00 Ağrı 1970 SK-Yüksekova Bld 1-1
16:00 Siirt İktisas-Tatvan 1514 SK 2-1
12 Nisan Cuma
14:00 Yüksekova Bld-Siirt İktisas 2-1
16:00 Tatvan 1514 SK-Ağrı 1970 SK 3-1
13 Nisan Cumartesi
11:00 Ağrı 1970 SK-Siirt İktisas 1-4
13:00 Tatvan 1514 SK-Yüksekova Bld 2-0
*Muş İdmanyurdu şampiyonadan çekildi.
Siirt İktisasspor ikili averajla şampiyon.

17.Grup
SİİRT
A Grubu
11 Nisan Perşembe
13:00 Kızıltepe Bld-Silopi Bld 5-1
12 Nisan Cuma
14:30 Silopi Bld-Bingöl Bld Yaşam 3-1
13 Nisan Cumartesi
13:00 Bingöl Bld Yaşam- Kızıltepe Bld 3-2
Penaltılar
Bingöl-Silopi 3-2
Kızıltepe-Bingöl 4-2
B Grubu
11 Nisan Perşembe
14:30 Diclekent Gençlik-1955 Batman Bld 4-0 
12 Nisan Cuma
13:00 Van İpekyolu Bld-1955 Batman Bld 1-1
13 Nisan Cumartesi
14:30 Diclekent Gençlik-Van İpekyolu Bld 0-0

FİNAL
14 Nisan Pazar
13:00 Kızıltepe Bld - Diclekent Gençlik 1-1 (4-2 p)

18.Grup
ARTVİN
A Grubu
* Ortahisar Kanunispor rakipleri çekilince direk finale yükseldi.
* Iğdır Es şampiyonadan çekildi.
*Göle Belediyespor şampiyonadan çekildi.
B Grubu
11 Nisan Perşembe
13:00 Yakutiyespor-Rize Belediyespor 3-0
12 Nisan Cuma
11:00 Faroz Yalıspor-Rize Belediyespor 2-1
13 Nisan Cumartesi
13:00 Faroz Yalıspor-Yakutiyespor 0-3
FİNAL
14 Nisan Pazar
12:00 Ortahisar Kanuni - Yakutiyespor

19.Grup
KIRIKKALE
A Grubu
11 Nisan Perşembe
16:00 Kocasinan Şimşekspor-1074 Çankırıspor 2-0
12 Nisan Cuma
15:00 Ankara Genç Kartallar-1074 Çankırıspor 3-0
13 Nisan Cumartesi
13:00 Kocasinan Şimşekspor-Ankara Genç Kartallar 1-0
B Grubu
11 Nisan Perşembe
16:00 Ankara Yaşamkent İlker-Mucurspor 4-0
12 Nisan Cuma
15:00 Sorgun Gençlikspor-Mucurspor 8-0
13 Nisan Cumartesi
13:00 Ankara Yaşamkent İlker-Sorgun Gençlikspor 6-0
FİNAL
14 Nisan Pazar
11:00 Kocasinan Şimşekspor - Ankara Yaşamkent İlker 0-1

20.Grup
ÇANKIRI
A Grubu
17 Nisan Çarşamba
18 Nisan Perşembe
19 Nisan Cuma
B Grubu
17 Nisan Çarşamba
18 Nisan Perşembe
19 Nisan Cuma
FİNAL
20 Nisan Cumartesi

21.Grup
ORDU
A Grubu
11 Nisan Perşembe
13:00 Samsun Kadıköyspor-Bayburt Özel İdare 3-1
12 Nisan Cuma
16:00 Bayburt Özel İdare -Niksar Bld 2-3
13 Nisan Cumartesi
13:00 Samsun Kadıköyspor-Niksar Bld 6-0
B Grubu
11 Nisan Perşembe
15:30 Atakum Belediye-Amasya Belediye 4-1
12 Nisan Cuma
14:00 Amasya Belediye-Osmancık Belediye 1-2
13 Nisan Cumartesi
15:30 Atakum Belediye-Osmancık Belediye 8-0
FİNAL
14 Nisan Pazar
12:00 Samsun Kadıköy - Atakum Belediye

22.Grup
BAYBURT
A Grubu
11 Nisan Perşembe
13:00 Araklı 1961-Enerji Belediyespor 7-0
12 Nisan Cuma
15:00 Ordu Galataspor-Erzincan Enerji Belediyespor 12-0
13 Nisan Cumartesi
13:00 Araklı 1961-Ordu Galataspor4-0
B Grubu
11 Nisan Perşembe
15:00 Artvin Hopaspor-Gümüşhane Telekom 4-3
12 Nisan Cuma
13:00 Gümüşhane Telekom-Tireboluspor 3-2
13 Nisan Cumartesi
15:00 Artvin Hopaspor-Tireboluspor 8-3
FİNAL
14 Nisan Pazar
12:00 Araklı 1961 - Hopaspor

DERLEYEN: BENAN DİKER

Hiç yorum yok:

İşte Türkiye'nin en şanslı 13 amatör kulübü!

Pandemi nedeniyle 2019-20 sezonunda Türkiye’nin birçok ilinde amatör ligler yarım kalırken, TFF bazı illerde Bölgesel Amatör Lig’e yükselen ...