Çarşamba, Şubat 20, 2019

Cankurtaranspor Aras Köksal'a emanet

İstanbul 2. Amatör Lig’de sezona iddialı giren Cankurtaranspor’da teknik direktörlük görevine Aras Köksal getirildi.


Son iki sezondur Mertespor’da görev alan Aras Köksal, eski günlerini arayan Fatih temsilcisi Cankurtaranspor’un teklifini kabul etti. Merterspor ile 2. Amatör Lig şampiyonluğu yaşayan, Süper Amatör vizesini ise baraj maçında kaçıran genç teknik adam.


Daha önce bir sezon İstanbul Kastamonuspor alt yapısında çalışan ve bu ekiple iki branşta şampiyonluk yaşayan Aras Köksal, birinde Mehmet Coşğun’la beraber olmak üzere 1453 Fatih Gençlik ile 2. Amatör ve 1. Amatör şampiyonlukları yaşadı. Takımın Süper Amatör’e çıktığı sezon tek sorumlu olan Köksal, daha sonra geçtiği Merterspor ile namağlup şampiyonluk yaşadı. Aras Köksal yönetimindeki Merterspor bu sezon 1. Amatör Lig’de grubunu ikinci bitirdikten sonra play-off’ta Bayrampaşa Teknikspor’a mağlup olmuştu.


Başarılı teknik adam hedefinin, Cankurtaranspor ile de şampiyonluk yaşamak ve geçmişte İstanbul şampiyonluğu yaşamış bu ekibi hak ettiği yere taşımak olduğunu kaydetti.

Hiç yorum yok:

Amatörler için karar ertelendi, nedeniyse...

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF), Türkiye'deki tüm amatör lig müsabakalarının yeni tip koronavirüs (Kovid-19) pandemisi nedeniyle ekim a...