Çarşamba, Ekim 03, 2018

Volkan Ogur Lüleburgaz'a imza attı

Kırkalerili Süper Amatör Lig temsilcisi Lüleburgazspor, daha önce profesyonel geçmişi de bulunan genç 10 numara oyuncusu Volkan Ogur'u kadrosuna kattı.


Yeni sezon öncesi güçlü bir kadro kurmak için çalışan kırmızı yeşilli, bu kapsamda Kırklareli doğumlu olan fakat Trakya bölgesinde daha önce hiçbir takımda forma giymeyen 24 yaşındaki oyuncuyu renklerine bağladı. Futbola Silivri'nin Gümüşyakaspor takımında başlayan Volkan Ogur, sonrasında kariyerine Silivri Alibeyspor'da devam ederken, 2014 yılında Silivrispor'da profesyonelliğe adım attı.


Silivrispor'da istediği şansı bulamayan genç oyuncu, transfer olduğu Çorluspor 1947 takımıyla Süper Amatör küme şampiyonluğu yaşadı. Çorluspor 1947'nin ardından ise bölgede çeşitli takımlarda top koşturan oyuncu yeni sezon öncesi kendisini Lüleburgazsporlu yapan imzayı attı. Futbol kamuoyunda, öz güveni yüksek, defansına yardım eden, attığı ara paslarıyla ve asistleriyle dikkat çeken, hızı ile atak yönünü değiştirebilen genç yıldız komple bir ideal orta saha oyuncusu olarak lanse ediliyor.


Haber: Engin Akın

Hiç yorum yok:

2019-2020 sezonunda BAL'a yükselen takımlar

2019-2020 sezonu sonunda illerinin mahalli liglerinden Bölgesel Amatör Lig'e yükselen kulüpler belli oldu.