Pazartesi, Ekim 01, 2018

Ortaçeşme Stadı sele teslim oldu

Beykoz İlçesini işgal eden sel felaketinden etkilenen bir yer de Ortaçeşme Stadı'ydı… Bordo-Beyazlıların tesislerinin bulunduğu stat tribünlerinin altındaki odaları sel suları kapladı.


Stadın hemen yanından geçmekte olan Dere azgın sular nedeni ile taşarken, Ortaçeşme Stadı'na dolan sular malzeme odalarına, hakem odalarına girilmesini imkansız hale getirdi.


Kulüp Tesisler Sorumlusu Ramazan Ergin ve diğer çalışanların sabah erken saatlerden itibaren yaptıkları yoğun çalışma sayesinde suların tahliyesi maç saatlerine kadar devam ederken, sular altında kalan malzemelerin bazıları ise odalara göre daha yüksek bir noktada bulunan stat zemini,ne taşınarak kurutulmaya çalışıldı.


Saat 15.00’de Ortaçeşme A Takımının sezonun ilk maçı olan Koşuyoluspor müsabakasında futbolcuların giyecekleri kramponlar kurumaları beklenmeden oyuncular tarafından mecburen alınıp giyildi.


Kaynak: Talip Ercan - Beykoz Haber 1908

Hiç yorum yok:

Defnesporlu yöneticiler Defne kızları için koştu

Futbol ve hentbol branşlarında faaliyetlerini sürdüren İstanbul Defnespor'un yöneticileri, V odafone İstanbul Sanal Yarı Maratonu’nda De...