Çarşamba, Ekim 17, 2018

Ogün Koca: Çıkışımızı sürdürmeliyiz

İstanbul Süper Amatör Lig 8'inci grupta deplasmanda grup lideri Sekbanlar SK'yı 2-1'lik skorla geçen Yıldıztabyaspor'un başarılı teknik direktörü Ogün Koca sitemize açıklamalarda bulundu.


Çok önemli üç puan aldıklarını söyleyen Koca''Rakibimizin kaliteli oyuncuları vardı ve bunun bilincindeydik. 1-0 geri düşmemize rağmen oyunu bırakmadık. Genç oyuncularımız ellerinden gelenin en iyisini yaptılar. Sonuç bizim için çok iyi oldu. Önemli bir maçtı bizim için.Sonuçta grup lideri ile oynadık. Hafta içi çalışmalarımız lig başından beri aynı tempoda devam ediyor. Ancak oyuncu motivasyonunu yüksek  seviyede tuttuk. Oyuncularımın inancı ve kazanma isteği bu maçta galibiyet ile sonuçlandı. Bu maçtan evvel 5 hafta oynadığımız oyun hemen hemen aynı seviyedeydi ve grubumuzun üst sıralararında olan rakipler ile oynadık. Maalesef skor olarak istediğimizi elde edemedik. Bu maçı kazandık, İnşallah bu maç bizim toparlanma maçımız olur. Çıkışımızı sürdürmeliyiz.Kalan maçlarda en iyi sonuçları almak için mücadele edeceğiz. Rabbim hakkımızda hayırlı olanı versin'' açıklamalarında bulundu.


MUHABİR:ERDEM SAĞOLAN

Hiç yorum yok:

İstanbul'da 94 yıllık kulüp kapanmanın eşiğinde

Türkiye’nin en köklü kulüplerinden Haydarpaşa Demirspor, zor zamanlar geçiriyor. Kapanma tehlikesiyle karşı karşıya olan kulübün sıkıntıları...