Pazartesi, Ekim 15, 2018

Asist Kralı transfer gündeminde

Liglerin başlamasının hemen ardından iki haftalık süre içerisinde Yücespor’un genç yeteneği Ayberk Çatalbaş yaptığı asitlerle daha şimdiden bir çok takımın transfer gündemine geldi.


Sezon başında Beylikgücüspor’dan alınan 18 yaşındaki orta saha oyuncusu takımının iki maçında 90’ar dakika forma giydi. İki karşılaşmada 7 asist yaparak alınan sonuçlarda büyük rol oynadı.


Birinci amatör küme ekiplerinden Yücespor’da forma giyen genç yetenek iki karşılaşmada sergilediği performansla tüm dikkatleri üzerine çekti. Grubunda ikinci karşılaşmadan 4 puan toplayan Yücespor’un orta sahadaki dinoması daha şimdiden bir takım tarafından seyredilmeye başlandı.


Oynadığı iki karşılaşmada 7 asist yaparak takımının attığı gollerle büyük pay sahibi olan Ayberk Çatalbaş, iki ayağını rahatça kullanarak orta sahada hakimiyet kuruyor. Orta sahada çok koşan ve oyun kurma yeteneğine sahip genç yeteğin , bu sezon devre arasında birçok takımın transferi için Yücespor’un kapısını çalması bekleniyor.


Haber: Hakan Songur

Hiç yorum yok:

Arapgirspor'un BAL isyanı

Pandemi döneminde amatör liglerin sonlandırılması ve ardından yaşanan süreç bazı takımların tepkisini çekti. Malatya Bölgesel Amatör 1. Ligi...