Pazartesi, Eylül 24, 2018

Sevilen ikili bu sezon da GALA TV ekranlarında

Özgür Subaşı ve Şebnem Ceyhan’ın hazırlayıp sunduğu Spor Sanat Panorama programı, her pazar GALA TV’de spor severlerle birlikte olacak.


Özellikle amatör futbol kulüplerine geniş yer ayıran, her hafta kulüpleri ziyaret eden, özel röportajları ekranlara taşıyan, profesyonel liglerden birçok ünlü isimleri konuk alan Spor Sanat Panorama programın her pazar saat 22.00-24.00 arasında canlı olarak ekranlara gelecek. İstanbul amatör camiasının tanınan ve sevilen ismi Özgür Subaşı’nın yapımcılığını üstlendiği, yine Subaşı’nın sevilen ses sanatçısı Şebnem Ceyhan’la birlikte sunduğu program amatör futbolun nabzını tutacak.


Yeni yayın dönemi öncesi açıklamada bulunan süper ikili “Geçen yıl başladığımız bu yolda çok güzel yorumlar ve tepkiler aldık. İzleyenlerimizden, spor ve sanat dünyasından aldığımız destek ve güçle bu sezon daha iştahla bir program hazırlıyoruz. Kulüp ziyaretlerimiz, röportajlarımız, telefon bağlantılarımızla yine ses getireceğiz. Pazar akşamı kimselere söz vermeyin, saat 22.00’den itibaren sizleri ekran başına davet ediyoruz” dedi.


 


Hiç yorum yok:

İstanbul'da 94 yıllık kulüp kapanmanın eşiğinde

Türkiye’nin en köklü kulüplerinden Haydarpaşa Demirspor, zor zamanlar geçiriyor. Kapanma tehlikesiyle karşı karşıya olan kulübün sıkıntıları...