Cuma, Eylül 07, 2018

Gazitepespor sessiz ama derinden!

Yeni sezonun başlamasına günler kala hazırlıklarını sessiz sedasız sürdüren Gazitepespor’da Başkan Özal Gürkan samimi açıklamalarda bulundu ve “Gücümüz kadar savaşacağız” dedi.


İstanbul 1. Amatör Lig'de Silivri’yi temsil eden Gazitepespor yeni sezon hazırlıklarında sessiz ve derinden gidiyor. Yapılan çalışmalar hakkında bir bilgilendirmede bulunan Kulüp Başkanı Özal Gürkan açıklamasında; “Yeni sezon için transferlerimizi yapıyoruz. Biraz daha dikkatli ve titiz çalışıyoruz. Yeni sezon takımının ses getirmesi için eski oyuncularımızla tekrar görüşüyoruz ayrıca yeni isimlerle de konuşmalarımız sürmektedir. Şu ana kadar yaptığı görüşmeler de oldukça olumlu geçmekte. Transferlerimizin açıklanması için biraz daha zamana ihtiyacımız var. Her kulübün olduğu kadar bizlerin de sıkıntıları var. Bu sıkıntılarımızı aştığımızda rahatlayacağız. Yeni sezonun tüm takımlarımıza hayırlı olmasını dileriz” dedi.


 


Haber: Engin Akın

Hiç yorum yok:

İstanbul'da 94 yıllık kulüp kapanmanın eşiğinde

Türkiye’nin en köklü kulüplerinden Haydarpaşa Demirspor, zor zamanlar geçiriyor. Kapanma tehlikesiyle karşı karşıya olan kulübün sıkıntıları...