Pazartesi, Eylül 10, 2018

FC Barcelona Futbol Okulu İstanbul'da seçme yapacak

21 farklı ülkede 42 okul ile 13.000’in üzerinde sporcuya futbol felsefesini ve değerlerini aşılayan, spor sevgisini dünyanın dört bir yanına yayan FCBEscola İstanbul Beko Futbol Okulu Türkiye’deki 5. Sezonuna başlıyor.


Futbolda altyapı denilince ilk akla gelen kulüp FC Barcelona’nın resmi futbol okulu FCBEscola İstanbul Beko bugüne dek Türkiye’de 3.000’den fazla sporcuya eğitim olanağı sundu.


FCBEscola İstanbul Beko sporcuları, yıl boyunca İstanbul Maslak ve Maltepe tesislerinde aldıkları eğitimin yanı sıra, her yıl Barselona kentinde, Messi’lerin, Pique’lerin, yetiştiği sahalarda düzenlenen FCBEscola Uluslararası Futbol Turnuvası’na katılma şansını da yakalıyor.


Yeni sezon başlangıcı öncesi, 15-16 Eylül ve 22-23 Eylül günlerinde Maslak ve Maltepe tesislerinde ücretsiz Seçme ve Seviye Belirleme Antrenmanları düzenlenecek. U6, U8, U10, U12 ve U14 olmak üzere 5 ana yaş grubundan (2005-2013 doğumlu) erkek sporcuların yanı sıra kız sporcuları da takımlarda yer alabilecek.


FC Barcelona Futbol Okulu’na 0212 217 42 44 numaralı çağrı merkezinden ya da http://kayit.fcbescolaistanbul.com/ adresinden kayıt oluşturarak ulaşabilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Cezası bittiği halde Kestel BAL'a alınmadı

TFF Tahkim Kurulu, Bursa Süper Amatör Lig'de grubunu ilk sırada tamamlamasına karşın 'cezası olduğu' gerekçesiyle BAL'a alın...