Çarşamba, Ağustos 22, 2018

Ogün Koca: Gençlerle yola çıkıyoruz

İstanbul Süper Amatör Lig ekiplerinden Yıldıztabyaspor'un başarılı teknik direktörü Ogün Koca, mücadele edecekleri 8. Grubu değerlendirdi. 


Dengeli bir gruba düştüklerini belirten Koca, "Denk bir gruptayız. Bana göre üç takım zirve için daha iddialı. Alt sıralarda da çok çekişme olur. Biz gençlerden kurulu kadromuz ile yola çıkıyoruz. Eldeki imkanlarla en iyisini yapmaya çalışacağız. Hakkımızda hayırlısı neyse o olsun. İnşallah sorunsuz bir sezon geçer" dedi.


"LİG GEÇİCİ, DOSTLUKLAR BÂKİ"


Maçların sahada oynandığını ve her şeyin sahada kaldığını vurgulayan Ogün Koca, "Ligler bir şekilde bitiyor. Futbol sayesinde tanıdığımız insanlara yenilerini katacağız. Bizim için önemli olan dostluklar. Bu sezon grubumuzdaki takımların yönetici ve hocaları ile çok sıkı dostluklarımız var. İnşallah bu dostluklar daha da sağlamlaşacak. Tüm takımlara başarılar dilerim. İnşallah hak edenin kazanacağı bir sezon olur" temennisinde bulundu.


MUHABİR:ERDEM SAĞOLAN


 


 


 


 


 


 

Hiç yorum yok:

Koral: BAL ve amatör ligler başlamalı

Beşyüzevlerspor Kulüp Başkanı Mustafa Koral, profesyonel liglerin seyircisiz olarak başladığını, amatör liglerinde aynı şekilde başlaması ge...