Pazar, Ağustos 05, 2018

Beykoz'un Cefakar Taraftarı Yine Yanında

110. Yılında yeni sezona yeniden inşaa edilen Kelle İbrahim stadında başlayacak olan Beykoz Spor 1908 takımı çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor.


Yönetim kurulu ve taraftar grubu olan Boğazın Yargıçları 2001 grubu arasında yakın zamanda gerçekleşen genel kurulda, Boğazın Yargıçları adına konuşan grup liderleri, Bu sene takıma destek olacaklarını ve yönetimle aralarında olan sorunları bir kenara bırakıp, takım adına 2 veya 3 transfer yapma sözü verdiler. Hiç hız kaybetmeyen asırlık Çınar’ın cefakar  taraftarları takımın bu sene iç sahadaki maçlarında kullanacak olan kombine satışlarını kendileri üstlenerek satışa çıkardı. Bir haftada 700 kombine satarak gecesini gündüzüne katan Beykoz spor 1908 taraftarları hedefi 1908 kombine olarak belirledi. Bu gelirle 2 veya 3 transferi yapacaklarını söyleyen Boğaz’ın yargıçları yakın zamanda transferleri açıklayamayı planlıyor. Kendi resmi sayfalarında tüm alınan kombineleri, yapılan transferleri ve giderlerini açıklayacaklarını belirten Boğaz’ın yargıçları büyük bir taraftarlık örneği sergiliyor.


 

Hiç yorum yok:

Defnesporlu yöneticiler Defne kızları için koştu

Futbol ve hentbol branşlarında faaliyetlerini sürdüren İstanbul Defnespor'un yöneticileri, V odafone İstanbul Sanal Yarı Maratonu’nda De...