Çarşamba, Haziran 06, 2018

Şampiyon kaleci Şirintepe'de kaldı

Geçtiğimiz günlerde transfer çalışmalarını başlatan Kağıthane temsilcisi Şirintepespor’da imzalar devam ediyor. Son iki sezonda Mavi Beyazların kalesini koruyan ve hem 2. Amatör hem de 1. Amatör şampiyonluklarda pay sahibi olan Kaleci Batuhan Burak Pakelli yeni sezon için de kulübüne imzayı attı.


Şirintepespor Kulübü merkezinde gerçekleşen imza töreninde tecrübeli kalecinin yanı sıra Kulüp Başkan Vekili Burhanettin Öğütçü ve Yönetici Emrem Kavalcı da hazır bulundu. “Batuhan önemli bir değerimiz ve biz ona daima güvendik güvenmeye de devam ediyoruz” diyen Başkan Vekili Öğütçü’nün gelen imzalar sonrasında son derece keyifli olması gözlerden kaçmadı.
İmzanın her iki taraf için de hayırlı olmasını dileyen Batuhan ise “Şirintepe ailesinin bir parçası olmaktan son derece mutluyum, geldiğim ilk günden bu yana burayı kendi evim gibi gördüm asla yabancılık çekmedim. Bana güvenen kulüp yönetimine ve ayrıca da Burhanettin Başkanımıza teşekkür ederim” dedi.


Editör: Efkan Bucak


 


Hiç yorum yok:

Defnesporlu yöneticiler Defne kızları için koştu

Futbol ve hentbol branşlarında faaliyetlerini sürdüren İstanbul Defnespor'un yöneticileri, V odafone İstanbul Sanal Yarı Maratonu’nda De...