Pazartesi, Haziran 04, 2018

Küçükçekmece İdman Yurdu yönetiminden iftar

İstanbul Süper Amatör Lig takımlarından Küçükçekmece İdman Yurdu'nda Nihat Aslabay başkanlığındaki kulüp yöneticileri, futbolcular, hocalar ve ailelere verilen iftar yemeğinde buluştu.


Küçükçekmece Atakent’deki kulüp bahçesinde yaklaşık 300 kişiye verilen iftar yemeğinde Küçükçekmece İdman Yurdu Kulüp Başkanı Nihat Aslabay önemli açıklamalarda bulundu. Aslanbay, “Gençlerimizin daha sağlıklı bir geleceği kendilerine hazırlamalarının yolu, bir nevi sosyal ve sportif faaliyetlerden geçiyor. Bu açıdan Küçükçekmece İdman Yurdu Spor Kulübü, bölgemiz adına ortak bir değerdir. Burada gençlerimiz vakitlerini spor yaparak geçirirken aynı zamanda kötü alışkanlıklardan da uzaklaşıyor. O sebeple, kulübe gereken önem verilmelidir” dedi.


Ezanın okunmasıyla davetliler iftarlarını açtı ve iftar yemeği yenildi. Yapılan duanın ardından bir yandan çaylarını yudumlayan davetliler hoş bir sohbete daldılar.


Haber: Yılmaz Aktepe


 


Hiç yorum yok:

Zirveden birden dibe: BAL'dan trajik şekilde düşen 15 kulüp

Bölgesel Amatör Lig 2010-11 sezonundan bu yana hayatımızda. Bu ligin özellikle düşme statüsü tartışılırken, dünyada eşi benzeri bulunmayan s...