Cumartesi, Haziran 09, 2018

Kadınhanı'nda Yılmaz Yurtseven dönemi

2017-2018 sezonunda Konya Süper Amatör Ligi 2. sırada tamamlayan Saiteli Kadınhanı Belediyespor, 2018-2019 sezonu öncesi Bekir Mehtap’dan boşalan antrenörlük koltuğunu antrenör Yılmaz Yurtseven’i emanet etti. Yurtseven’in yardımcılığına Engin Gavlak getirilirken alt yapı antrenörü İbrahim Süle oldu.


Saiteli Kadınhanı Belediyespor camiası önceki gün iftar yemeğinde bir araya gelirken Kulüp Başkanı Hüseyin Ekici tarafından organize edilen yemekte toplu imza töreni yapıldı.


İmza törenin ardından açıklamalarda bulunan Kulüp Başkanı Hüseyin Ekici “Bu sezon da takımımız kaldığı yerden devam edecek. Yönetim, oyuncular ve ilçe olarak titizlikle çalışmalarımıza devam ediyoruz. İlçemizin Bölgesel Amatör Lig’i ne kadar çok istediğini tüm Konya spor camiası biliyor. Bizler de takımımızın başarısı için her türlü fedakarlığa hazır olduğumuzu tüm spor camiasına ve ilçemize göstermek istiyoruz. Transfer çalışmalarınız tüm hızıyla devam ediyor. Yakın zamanda transferlerimizi kamuoyuna duyuracağız” dedi.


Haber: Yüksel Cırt

Hiç yorum yok:

İstanbul'da 94 yıllık kulüp kapanmanın eşiğinde

Türkiye’nin en köklü kulüplerinden Haydarpaşa Demirspor, zor zamanlar geçiriyor. Kapanma tehlikesiyle karşı karşıya olan kulübün sıkıntıları...