Pazartesi, Haziran 04, 2018

Fetih Mini Minikler Turnuvası başladı

Küçükçekmece Belediyesi ve Küçükçekmece Amatör Spor Kulüpleri Destekleme Derneği iş birliği ile düzenlenen Mini Minikler Fetih Kupası Futbol turnuvası 1.Grup'ta oynan maçlarla başladı.


Tevfik Bey Yaşar İnan Spor Tesisleri'nde başlayan Mini Minikler Fetih Kupası Futbol turnuvasında 2007 - 2008 doğumlu lisanslı oyuncular 4 grupta 19 takım halinde mücadele veriyor.


1.Grup'ta 10 maçtan biri golsüz sona ererken toplam 9 maçta toplam 36 gol atıldı. Küçükçekmece İdmanyurdu spor oynadığı 4 maçın hepsini kazanarak grup şampiyonu olarak adını finale yazdıran ilk takım oldu.


Mini Minikler Fetih Kupası Futbol turnuvası 2,3 ve 4.Grup maçları 4,5 ve 6 Haziran tarihlerinde saat:10.00 ile 18.00 arası Tevfik Bey Yaşar İnan Spor Tesislerinde oynanacak maçlar ile devam edecektir.


1.Grupta Alınan sonuçlar


İstanbul Balkanspor- Bezirganbahçespor :2-0


Sefaköyspor-K.Çekmece İdmanyurduspor:0-11


Söğütlüçeşme Birlikspor-Sefaköyspor:1-0


K.Çekmece İdmanyurduspor- İstanbul Balkanspor:4-1


Bezirganbahçespor- K.Çekmece İdmanyurduspor:2-3


İstanbul Balkanspor- Söğütlüçeşme Birlikspor:1-0


Sefaköyspor- İstanbul Balkanspor:0-5


Söğütlüçeşme Birlikspor – Bezirganbahçespor:0-0


K.Çekmece İdmanyurduspor- Söğütlüçeşme Birlikspor:0-3


Bezirganbahçespor- Sefaköyspor:2-1


2.GRUP 4 HAZİRAN PAZARTESİ


10.00-Küçükçekmecespor-Kosova Güçspor


10.45-Söğütlüçeşmespor-İFAspor


11.30-Atakent Gelişimspor-Söğütlüçeşmespor


12.15- İFAspor- Küçükçekmecespor


13.00- Kosova Güçspor- İFAspor


13.45- Küçükçekmecespor- Atakent Gelişimspor


14.30- Söğütlüçeşmespor- Küçükçekmecespor


15.15- Atakent Gelişimspor- Kosova Güçspor


16.00- İFAspor- Atakent Gelişimspor


16.45- Kosova Güçspor- Söğütlüçeşmespor


3.GRUP 5 HAZİRAN SALI


10.00-Atakent 2015 Spor-Yeşilova Esnafspor


10.45-İstanbul Sinopspor-İstanbul Trabzonspor


11.30-Filizspor- İstanbul Trabzonspor


12.45- İstanbul Sinopspor- Atakent 2015 Spor


13.00- Yeşilova Esnafspor- İstanbul Sinopspor


13.45- Atakent 2015 Spor- Filizspor


14.30-İstanbul Trabzonspor- Atakent 2015 Spor


15.15- Filizspor- Yeşilova Esnafspor


16.00-İstanbul Sinopspor- Filizspor


16.45-İstanbul Trabzonspor- Yeşilova Esnafspor


4.GRUP 6 HAZİRAN ÇARŞAMBA


12.00-Kanarya spor-Cennet Barbaros spor


12.45-Sultanmurat spor-Halkalı Taştepespor


13.30- Cennet Barbaros spor- Sultanmurat spor


14.15- Halkalı Taştepespor- Kanarya spor


15.00- Kanarya spor- Sultanmurat spor


15.45- Halkalı Taştepespor- Cennet Barbaros spor-


Haber: Yılmaz Aktepe

Hiç yorum yok:

Koral: BAL ve amatör ligler başlamalı

Beşyüzevlerspor Kulüp Başkanı Mustafa Koral, profesyonel liglerin seyircisiz olarak başladığını, amatör liglerinde aynı şekilde başlaması ge...