Pazartesi, Mayıs 14, 2018

FK 1864'te 10. yıl coşkusu

İstanbul’un Pendik ilçesinde Kafkasya kökenli vatandaşlarıız tarafından Atalarının 1864 yılındaki büyük sürgün göçü anımsatmak ve hatıralarda yaşatmak münasebetiyle 2008 yılında kurdukları FK 1864 Spor Kulübü Derneği 10. yılına girdi.
FK 1864 Spor Kulübü’nün 18 Mart 2018 günü yapılan genel kurul ile seçilen yeni yönetim kurulu 10. yıl münasebetiyle liglerin de bitimine müteakip bir yemek organizasyonu yapacak.


Ramazan münasebetiyle iftar yemeği şeklinde olacak bu organizasyon için özel bir organizasyon Komitesi kuran yönetim, bu işe ne derece önem verdiğini de gösterdi. Organizasyon Komitesi tarafından ülkemizdeki Kafkas kökenli birçok ünlü sima davet edildi. Spor, sanat, basın, STK’lar ve iş çevresinden oluşacak katılımcıların bir araya geleceği bu iftar organizasyonu Pendik The Green Park Otel’de 26 Mayıs 2018 günü 20.00 – 23.00 arası yapılacaktır.
Yoğun ilgi görmesi sebebiyle organize edilecek bu programa 200 kişilik sınırlı sayıda davetli katılacaktır.


Organizasyon Komitesi şu isimlerden oluşuyor: Sami Korkut, İsa Tunçer, Engin Savaş Çim, Fazıl Murat Güner, Aksel Köse, Yavuz Kuş, Soydan Kap, Cengiz Hurma, Aydın Şen

Hiç yorum yok:

Koral: BAL ve amatör ligler başlamalı

Beşyüzevlerspor Kulüp Başkanı Mustafa Koral, profesyonel liglerin seyircisiz olarak başladığını, amatör liglerinde aynı şekilde başlaması ge...