Perşembe, Mayıs 17, 2018

Çatalca Akbulut'un istifasını kabul etmedi

Ligde oynanan son maçın ardından takımdan ayrıldığını açıklayan Çatalcaspor’un teknik direktör Kadir Akbulut’un istifasını yönetim kurulu kabul etmedi. Sarı kırmızılılar tecrübeli teknik adam ile 2020 yılına kadar sözleşmeleri olduğunu hatırlattı.


Çatalcaspor’u amatör kümeden alıp profesyonel ligi kadar çıkaran ve burada birbirinden önemli başarılara imza atan başarılı hoca Kadir Akbulut’un istifasını yönetim kurulu kabul etmedi. Bu sezon TFF 3. Lig 1. Grupta mücadele eden Çatalcaspor’da, Kadir Akbulut’un istifasını kabul etmediğini bir basın açıklaması ile bildiren Çatalcaspor Yönetimi “Teknik Direktörümüz Kadir Akbulut’un kulübümüz ile olan sözleşmesi 2020 yılına kadar devam etmektedir. Kadir Akbulut tarafından bize ulaşmış bir istifa mektubu yoktur. Bizde yönetim kurulu olarak basın ve sosyal medyadan öğrendiğimiz 'görevi bıraktım' ifadeleri ve demeçleri Çatalcaspor Kulübü’nü bağlamamaktadır” ifadelerini kullandı.


Haber: Engin Akın

Hiç yorum yok:

Amatörler için karar ertelendi, nedeniyse...

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF), Türkiye'deki tüm amatör lig müsabakalarının yeni tip koronavirüs (Kovid-19) pandemisi nedeniyle ekim a...