Pazar, Mayıs 13, 2018

2. Amatör Lig 13 Mayıs Pazar sonuçları

Skorlarınız değerinde alınır: 0507 951 08 84


1.Grup (Puan Durumu için tıklayın)
16.00 Gökçealispor - Çanakçaspor (Çatalca) 2-6
16.00 Haraççıspor - S. Kadıköyspor (Hadımköy) 10-0
16.00 Kumburgazspor - Çakılköyspor (Celaliye) 1-1
17.00 Karaağaçspor - Öz Örencikspor (Büyükçekmece) 1-3
00.00 Gümüşyakaspor - Beylikgücü 3-0h


3.Grup (Puan Durumu için tıklayın)
14.00 Kabakçaspor - DH Yeşilkentspor (Çatalca) 1-1
16.00 S.Mimarsinanspor - Akörenköyspor (Müjdat Gürsu) 0-1
00.00 5 Mevsim Gençlik -B.Çavuşluspor 3-0 h
00.00 Alipaşaspor - Çeltikköyspor 3-0 h
00.00 Karacaköy Bld - M.Beylikdüzü 2011 SK 3-0 h


5. Grup (Puan Durumu için tıklayın)
11.00 Gümüşhanespor - Güzelhisarspor (Yahya Kemal) 8-0
12.30 Molla Aşkıspor - THY (Mimarsinan) 2-1
16.00 Büyükderespor - Ç.Ümitspor (Çayırbaşı) 5-4
16.00 E.Şahinspor - Yenişehirspor (H.Etap) 3-1


7. Grup (Puan Durumu için tıklayın)
14.00 Çınaraltıspor - S.Göl Birlikspor (Çayırbaşı) 4-1'ken çıkan olaylar nedeniyle tatil.
16.00 B.Evler İdman Yurdu - E.İncirtepespor (İFA) 4-0
16.00 Nişanca Gençlik - Çelikspor (Rami) 4-1
16.00 GOP Şemsipaşaspor - B.Evrenspor (Ramazan Süt) 4-7
16.00 Ihlamurderespor - B.Gençlergücü (Çilekli İsmet İnönü) 3-1


9. Grup (Puan Durumu için tıklayın)
12.00 Avcılar Gençlerbirliği - Emirganspor (Avcılar Atatürk) 0-0
16.00 İTÜ - Tozkoparan Birlikspor (İTÜ Ayazağa) 0-3 h (İTÜ sahaya çıkmadı)
00.00 Cerrahpaşaspor - Y.Ufukspor 3-0 h
00.00 Öz Gayrettepespor - E.Bayburtpor h-h


11.Grup (Puan Durumu için tıklayın)
12.00 Gümüşderespor - Beyoğluspor (Çayırbaşı) 7-1
16.00 Rumeli Hisarıspor - HR Paşaspor (Bahçeköy) 0-3
16.00 B.Asil Kartalspor - Fişekspor (Mahmutbey) 3-5
16.00 İGDAŞ - E. Kartalspor (Yıldıztabya) 1-2


13. Grup (Puan Durumu için tıklayın)
16.00 Merterspor - Y.Güneşspor (İBB Bayrampaşa) 6-0
16.00 İst.Gençlergücü - E.Ç.İmarspor (Albayrak) 2-3
00.00 N.G.Yıldızıspor - GOP Venüs 3-0 h
00.00 Z.Zaferspor - Fatihspor 0-3 h


15. Grup (Puan Durumu için tıklayın)
15.00 İst.Ataşehirspor - Ataşehirgücü (Başıbüyük) 1-8
16.00 Atalarspor - Anadolu Kartalları SK (Bulvar) 4-8
16.30 Taçspor - Ç.Çarşıspor (Dudullu) 4-1
00.00 İst.Kartalları SK - FK 1864 0-3 h
00.00 Sapanbağlarıspor - P.Velibabaspor 3-0 h


17. Grup (Puan Durumu için tıklayın)
12.45 H.Demirspor - Hasanpaşaspor (Alemdağ) 4-3
15.15 Ü.Çınarspor - M.Karayolları SK (Selimiye) 0-4
16.00 Maltepe Bld - T.Mimarsinanspor (İdealtepe) 1-4
00.00 B.İncirköyspor - F.Kelkitspor 0-3 h
00.00 B.Göllüspor - Kirazlıtepespor 0-3 h


19. Grup (Puan Durumu için tıklayın)
14.30 K.İdman Yurdu - Adalarspor (Yenisahra) 1-1
16.00 1453 Maltepe GSK - Soğanlıkspor (Gülsuyu) 6-2
16.30 Ferahspor - E.Acarspor (Selimiye) 2-7

17.15 Acıbadem Üsküdar SK - Selamsızspor (Selimiye) 3-2

Hiç yorum yok:

İstanbul'da 94 yıllık kulüp kapanmanın eşiğinde

Türkiye’nin en köklü kulüplerinden Haydarpaşa Demirspor, zor zamanlar geçiriyor. Kapanma tehlikesiyle karşı karşıya olan kulübün sıkıntıları...